Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

Laba diena, sakykit merginos koks jusu gaminamos kosmetikos galiojimo laikas, kiek ilgiausiai ji gali issilaikyti su GSE ir vit.E. kazin kodel pagaminus krema po poros dienu matosi lyg atsiskyrinetu aliejus, o gerai ismaisius vel buna vienalyte mase.kazi kas cia negerai gal reikia saldytuve kremus laikyti
Atsakyti
QUOTE(tuska @ 2011 05 21, 15:07)
Laba diena, sakykit merginos koks jusu gaminamos kosmetikos galiojimo laikas, kiek ilgiausiai ji gali issilaikyti su GSE ir vit.E. kazin kodel pagaminus krema po poros dienu  matosi lyg atsiskyrinetu aliejus, o gerai ismaisius vel buna vienalyte mase.kazi kas cia negerai gal reikia saldytuve kremus laikyti

atsiskyrė dalys, nes buvo nevienoda fazių temperatūra prieš jas sujungiant, šiaip ir GSE su kai kuriais emulsikliais man atskyrinėdavo fazes. bandyk pakaitinti iš naujo, pamaišyti ir gal susijungs. tik nepermaišyk per daug ar intensyviai.
tai tikrai nereiškia, kad kremas sugedo, tik aliejaus ir vandens fazės atsiskyrė
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 21, 12:53)
belaukiant ea nuo uodu, tie bjaurybes spejo sukndzioti ir mano mazyle.. Nuo uodu Monika rekomendavo kremuka arba spiritini purskala (purksti ant rubu) su kedru ir citronelu ea.. Na citronelu kvapas tai tikrai kaip  pirktiniu purskikliu, tikiuosi bus efektyvus. Susipilstysiu ir vakare varysim isbandyt kap veikia.

kaip laiko turei brukstelek ka ir kiek maisiai blush2.gif 4u.gif
saugok savo leliu nuo tu gyvaciu mes is kliniku nes puse veidelio istino nuo vakarykscio ikandimo prie antakio verysad.gif doh.gif
Atsakyti
Labas rytas,

vakar pirmą kartą sukau kremą su taukmedžio sviestu ir man nepavyko - nesugėrė vandens unsure.gif įdomu ką dariau ne taip?...

Dariau iš šito sviesto (norėjau paprasto gabalinio, bet mama ne tokį paėmė), sukau prieskonių grūstuvėj su grūstuvu biggrin.gif :
user posted image
Su virtuvinėm svarstyklėm (1g paklaida) pasvėriau 5g sviesto, "iš akies" įpyliau aliejaus (bet nedaug) ir iš akies vandens (nedaug)...

Šiandien vis tiek tepiau ant kūno, tai grynas riebalas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2011 05 22, 09:33)
Labas rytas,

vakar pirmą kartą sukau kremą su taukmedžio sviestu ir man nepavyko - nesugėrė vandens  unsure.gif  įdomu ką dariau ne taip?...



O vandeni supylei is karto visa ar kaip? Reikia vandeni atsargiai po truputi pilti ir maisyti, nes jeigu vienu metu per daug vandens ipylei todel ir nesigavo. Siaip turetu gautis gana purus, nors ir tas purumas priklauso nuo svietmedzio.

Ir dar parasyk koki alieju pylei, nes kiek pamenu ne visi aliejai tinka gaminant be emulsinio vasko.
Atsakyti
Kai susimoviau.. nusipirkau riebalinio sluoksnio atstatytojo is AN, ogi ziuriu, kad tai lygiai tas pats, kas douceur de coco is AZ doh.gif turesiu abu doh.gif
Atsakyti
sveikutes,

gal kas zinot koki gera receptuka kulnams, kad paminkstint?

va dar turiu klausimuka, turejau is AN alavijo geli ir darydavaus kaukes, tai man alavijo gelis pagriauzdavo oda, dabar nusipirkau is love-eco ir jokio griauzimo, tai kazi jie skirias savo sudetim, kad vienas vienaip veikia kitas kitaip g.gif
Atsakyti
Labai aciu uz patarima, kazkaip man vis atrodo kad GSE kai ilasinu i jau atvesusi krema ir pasuku tai jis man visa reikala ir sugadina, iki jo buna puri grazi vienalyte mase susijungusi.As naudoju is AN emulsini vaska, gal reiktu pakeisti, koki Jus naudojat paprastam kremui, tik su GSE ir Vit.E konservuojant?
Atsakyti
labas, gal kam reikia neutralios bazes http://www.aroma-zon...e_neutreBIO.asp (naujas) ir svelnios putu bazes http://www.aroma-zon...antedouceur.asp (sita truputi naudota) , bei pieno rugsties http://www.aroma-zon...idelactique.asp (like daugiau kaip puse)? jei ka sudomitu parasykit i a.tu.matei@gmsil.com atsiusciau nuotrauka su tiksliu kiekiu smile.gif esme tame, kad nusipirkau ir nerandu kam panaudot, nes kam naudoju tas nesgauna. geriause kaune, del kainos pastartum:)
Atsakyti
Sveikos,

Norėjau pasiteirauti kaip būtų galima pasigaminti kokį preparatą nuo baisiųjų uodų doh.gif Dukrai veiduką taip sukando, kad gaila vaiko verysad.gif

Turiu gvazdikėlių ir citrinkvapių eukaliptų (iš esmės kvapas kaip citronelos žvakių nuo uodų) eterinių aliejų. 4u.gif
Atsakyti
sveikos turiu klausimeli, as jusu temoj pirma kart cia visur sakaicaiusi koks aliejus tiktu 25 m. nuo rauksliu atsiradimo nu ir sakaicau ir internete visur raso nuo rauksliu ju daug bet daugum brandziai odai o jaunai nera daug dar tu raukslelu bet ant kaktos jau matosi as gyvenime nenaudojau veido kremo, veida valau nerafinuotu alyvuogiu aliejum ir ryte patepu kokosu aliejum bet koks tiktu aliejus nuo raukslu ir nuo spuogeliu inkstiru, nes kaip sako geriau neleist raukslem atsirast nei jas naikint blush2.gif
gal labai nesutrukdysiu dekui uz ats 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2011 05 22, 13:35)
Sveikos,

Norėjau pasiteirauti kaip būtų galima pasigaminti kokį preparatą nuo baisiųjų uodų  doh.gif Dukrai veiduką taip sukando, kad gaila vaiko  verysad.gif

Turiu gvazdikėlių ir citrinkvapių eukaliptų (iš esmės kvapas kaip citronelos žvakių nuo uodų) eterinių aliejų.  4u.gif

Abu puikiai tinka, dar levanda atbaido įvairius vabzdžius.
Atsakyti