Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(Audrulle @ 2011 05 20, 13:25)
Man taip buvo, bet siuntinyje buvo idetas laiskas, kad atsipraso jog prekes siuo metu neturi ir kai tik gaus tai iskarto atsius. Gavau ta preke po kokios savaites pastu.


Dėkui, atsakiusioms 4u.gif
Man AZ jau atrašė, jog išsiųs neįdėtas prekes, plius lavandino 10 ml už nutekėjusį rolleyes.gif
kažkaip su užsienio e-parduotuvėmis viskas daug paprasčiau nei LT smile.gif
Atsakyti
Sakykit, o kiek kainuoja siuntimas is AZ, jei suma iki 59euru? Nerandu tokios info g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaangelika @ 2011 05 20, 14:11)
Sakykit, o kiek kainuoja siuntimas is AZ, jei suma iki 59euru? Nerandu tokios info  g.gif

6,90 eur
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 05 20, 13:29)
klausykit mergaitės, ar buvo kuriai nors, kad AZ neįdėtų kokios nors prekės į siuntinuką? Pinigai nuskaičiuoti....

man buvo, kad blizgesio tubeles ne tas idejo, bet idejo brangesnes.. tad bangu nekeliau..
o siaip problemas jie linke spresti taikiai smile.gif
Atsakyti
oho, kiek priplepejot, tik spek skaityti smile.gif labai man patiko sauliux skaiciavimai, pagalvojau, kad veltui mokykloj su matematika nedraugavau. Chemijos isvis nuo nulio reikia mokytis....
Dairiausi AZ papaino, bet neradau. Ar ten jo nera ar as praziurejau?
Galvoju pasidaryti vasarai purskikli nuo uodu ir erkiu su EA. Galvoju praskiesti solubolu
http://www.aromanatu...-tirpiklis.html
ir sumaisyti su paprastu distiliuotu vandeniu arba gal hidroliatu. Gal kuri daretes, kokie butu pastebejimai? g.gif
Atsakyti
Beje, gal zinote kokiu kremuko ar aliejo misinio recepta krutines odai stangrinti? Ka tik baigiau maitinti vaikiuka, noreciau dekolte pagrazinti.
Atsakyti
vakar gavai nimbmedi.. mamamija, tamanai tikrai maloniai kvepia palyginus su juo. Pirma karta pauoscius nieko, antra kadabar, trecia sutampe doh.gif o frankinceso EA batru tepalu atsiduoda hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2011 05 20, 13:18)
mergaites, cia tom, kuriom arbatmedzio EA smirda, tongue.gif pasirodo, kad mano vyrui jis netgi labai patinka blink.gif . As vakare issitepu EA spuogus, o maniskis po to taip ir rezia sparna, murkia, kad skaniai kvepiu biggrin.gif
Pelargonijos su ylang ylan taip neveikia lotuliukas.gif
Tai va dirol.gif


hihihi.gif nu keista su tais kvapais, mūsų šeimos nariams arbatmedis smirda... rolleyes.gif biggrin.gif


QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 21, 10:08)
vakar gavai nimbmedi.. mamamija, tamanai tikrai maloniai kvepia palyginus su juo. Pirma karta pauoscius nieko, antra kadabar, trecia sutampe  doh.gif  o frankinceso EA batru tepalu atsiduoda hihihi.gif


doh.gif lotuliukas.gif man jau baisu neuosčius ką nors pirkti.. Kur paskui dėti reikia tokius "kvepiančius" dalykėlius? biggrin.gif
Atsakyti
merginos gal kuri zinot ka galima sumaisyti nuo uodu kokia butu sudetis 4u.gif
vakar vakare toks vienas ikando maziukuj i antaki snd baisus vaizdelis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 21, 11:08)
vakar gavai nimbmedi.. mamamija, tamanai tikrai maloniai kvepia palyginus su juo. Pirma karta pauoscius nieko, antra kadabar, trecia sutampe  doh.gif  o frankinceso EA batru tepalu atsiduoda hihihi.gif

O aš tamanus vakar pasiėmiau, tai man kvapas net sakyčiau malonus. Aš jau net prie nimbamedžio pripratau ir jis man nesmirda biggrin.gif
Dar gavau sapote aliejaus - kvapas fantastika, kažkas tarp vaisių ir gėlyčių wub.gif
Ir šiandien gaminau kietą šampūną su kokosų sulfatu ir tuo nauju pagerinimu, gavosi du gabaliukai, vieną dariau paprastą, o kitą su moliu, žiūrėsim kas bus, bet žinau viena - šampūnai tikrai gerai putos, nes induką kai ploviau kuriame maišiau, tai kai užputojo šiltu vandeniu užpylus biggrin.gif Ir puta tokia slidi, maloni. Kai rankas niežti išbandyti, o dar kelias dienas džiūti turi... verysad.gif
Atsakyti
belaukiant ea nuo uodu, tie bjaurybes spejo sukndzioti ir mano mazyle.. Nuo uodu Monika rekomendavo kremuka arba spiritini purskala (purksti ant rubu) su kedru ir citronelu ea.. Na citronelu kvapas tai tikrai kaip pirktiniu purskikliu, tikiuosi bus efektyvus. Susipilstysiu ir vakare varysim isbandyt kap veikia.
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 19, 23:54)
Idomiai jus cia, merginos, priplepejot smile.gif

Na, dabar meskit i mane akmeni, bet mano gaminamos kosmetikos naturalumas man yra tik papildomas pliusas. Svarbiausias mane zavintis "varikliukas" yra unikalumas. Kiekvienas mano gaminys yra skirtas konkreciam zmogui, poreikiui, situacijai, kiekvienas turi skirtinga, is anksto apgalvota sudeti, savybes, tekstura, konsistencija, kvapa... Kiekvienas mano kremas man yra kurinys, i kuri idedu daug ziniu, darbo, laiko, silto jausmo... Na, o jei jis gaunasi dar ir naturalesnis (tuo paciu ir kokybiskesnis), nei pirktas parduotuveje - tuo geriau  bigsmile.gif

Todel nebijau as, tarkim, kad ir to ekokonservanto... Kiek metu ant saves tepiau pirktinius kremus - oi, kiek s*** gavau... Tona tikriausiai... Tad jei dabar naudoju savo kosmetika, kurioje sintetiniu (bet eko organizaciju leidziamu) ingredientu buna max 1-2%, ir jie sukuria papildoma estetine ar dar kokia verte (malonus kvapas, grazi tekstura, bent pora menesiu issilaikantis kremas) - nematau tame nieko blogo...  4u.gif
Papildyta:
Neuzpyk, taip skaniai pasijuokiau... Iskilo galvoj vaizdas, kaip sedziu vonioj, su rugine tesla ant galvos ir veida apsidejusi agurkais  lotuliukas.gif

Atsakyti