Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(Flos @ 2011 05 19, 23:37)
Nu tai muilo riešutai natūralūs, tai siūlau jų nuoviro išgerti, jeigu jau taip vadovautis kas į burną tą tik ir tepu  lotuliukas.gif Is esmės tada ir visi kiti putokliai, kurie išgaunami, šampūnų bazės irgi bus nenatūralios? Kiek skaičiau coco sulfatas visur pristatomas kaip švelnesnis, veikiantis ir kondicionuojančiai. Aš apskritai labai gerbiu mokslo laimėjimus, todėl "saugios chemijos" adekvačiais kiekiais nebijau. O kalbant apie galvos plovimą, kas tada beliktų? schikakai, rasulas, soda (kuri man ne itin patinka), muilo riešutai ar kaip kitoj temoj daro ruginių miltų tešla vietoj šampūno? nesu aš urvinė ir tiek laiko neturiu, kad tešlas ant galvos laikyčiau..
Ekokonservantas irgi chemija, emulsikliai, kvapieji ekstraktai..


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
kai gera dozė nuotaikos nuo pačio ryto thumbup.gif
Atsakyti
Nu gi,gimines is Belgijos man padare uzsakyma is AZ.ir vietoj 2vnt coco sulfate,gavosi 2vnt Douceur de Coco doh.gif gal kuriai reiketu bent vieno?perleisciau 4u.gif ir Dovilijana,tada prisijungsiu prie tavy to coco sulfato vieno.Tu is to pacio miesto,tad bus patogiau smile.gif ir Astai pastai prakastai nesuteiksiu vargo siunciant pastu mano sulfatus smile.gif aciu uz pasiulyma 4u.gif
Papildyta:
pasirodo suklydau.isvis coco sulfato nera krepsely lotuliukas.gif doh.gif ale kaip sekasi,tai sekasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 19, 23:02)

nors tikrai būtų įdomu pakeisti profesiją ir būti mokslininke, kuo paauglystėje dažnai save įsivaizduodavau..


nenorek 4u.gif neuztektu pinigu ant natur kosmetikos ingridientu lotuliukas.gif lotuliukas.gif nebent mokslininke ne LT 4u.gif pas mus mokslininkai zemiau nulio schmoll.gif zinau ka sakau, ir dirbus, ir dabar daug reikalu turiu su tuo pasauliu 4u.gif gal po 50 metu biggrin.gif

o su urvine lotuliukas.gif nuotaika pakelei thumbup.gif

QUOTE(SECREAT @ 2011 05 19, 23:57)
Na,mano nuomone,gamindamos pacios kosmetika,mes bent jau pasidarome maziau zalos,nes tikrai ne tiek tos chemijos pridedam,kiek jos buna parduotuvinese kosmetikose smile.gif taip kad tebunie bent jau perpus kenksime sau smile.gif ir tai manau didelis pliusas smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ir gi stengiames kuo naturaliau, domimes tais visais iskilusiais neaiskumais ir kiekviena pagal save pasidarom isvadas 4u.gif bet tikrai dabar gerokai geriau, nei ka kazkada tepdavomes ant veidu ir kitu kuno daliu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 20 gegužės 2011 - 08:33
QUOTE(bonda @ 2011 05 20, 09:30)
nenorek 4u.gif neuztektu pinigu ant natur kosmetikos ingridientu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nebent mokslininke ne LT 4u.gif pas mus mokslininkai zemiau nulio schmoll.gif zinau ka sakau, ir dirbus, ir dabar daug reikalu turiu su tuo pasauliu 4u.gif gal po 50 metu biggrin.gif

Nu užtenka ir ingridientams, ir dar šiaip lieka biggrin.gif Gal dar priklauso kiek paklausi mokslo šaka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2011 05 20, 09:52)

gi as su lengvu jumoru biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
mergaites, cia tom, kuriom arbatmedzio EA smirda, tongue.gif pasirodo, kad mano vyrui jis netgi labai patinka blink.gif . As vakare issitepu EA spuogus, o maniskis po to taip ir rezia sparna, murkia, kad skaniai kvepiu biggrin.gif
Pelargonijos su ylang ylan taip neveikia lotuliukas.gif
Tai va dirol.gif
Atsakyti
klausykit mergaitės, ar buvo kuriai nors, kad AZ neįdėtų kokios nors prekės į siuntinuką? Pinigai nuskaičiuoti....
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 05 20, 10:29)
klausykit mergaitės, ar buvo kuriai nors, kad AZ neįdėtų kokios nors prekės į siuntinuką? Pinigai nuskaičiuoti....

man buvo karta vietoj vasko ideje 10ml avieciu sekluciu aliejaus doh.gif , nes visa kita buvo kaip uzsakiau
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 05 20, 12:32)
man buvo karta vietoj vasko ideje 10ml avieciu sekluciu aliejaus doh.gif , nes visa kita buvo kaip uzsakiau



O kaip paskui tą reikalą išsprendėt? g.gif
parašiau aš jiems laišką, įdomu kiek geranoriškai jie linkę spręsti savo kliurkas ? g.gif
dar lavandinas buvo išbėgęs tai kvapas jautėsi, jau kurjeriui atiduodant siuntinį lotuliukas.gif
Atsakyti
bumsik aciuks.gif

Atsiprasau poster_offtopic.gif Gal kas renka is Vilniaus uzsakymus ar is Akoma, ar is AZ? Mielai prisijungciau wink.gif
Atsakyti
Man kol kas pfu pfu su AZ viskas gerai būna..
Smagu, kad pakėliau nuotaiką, aš taip groteskiškai išsireiškiau apie tą tešlą ant galvos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 05 20, 10:29)
klausykit mergaitės, ar buvo kuriai nors, kad AZ neįdėtų kokios nors prekės į siuntinuką? Pinigai nuskaičiuoti....

Man taip buvo, bet siuntinyje buvo idetas laiskas, kad atsipraso jog prekes siuo metu neturi ir kai tik gaus tai iskarto atsius. Gavau ta preke po kokios savaites pastu.
Atsakyti