Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

Nu tai muilo riešutai natūralūs, tai siūlau jų nuoviro išgerti, jeigu jau taip vadovautis kas į burną tą tik ir tepu lotuliukas.gif Is esmės tada ir visi kiti putokliai, kurie išgaunami, šampūnų bazės irgi bus nenatūralios? Kiek skaičiau coco sulfatas visur pristatomas kaip švelnesnis, veikiantis ir kondicionuojančiai. Aš apskritai labai gerbiu mokslo laimėjimus, todėl "saugios chemijos" adekvačiais kiekiais nebijau. O kalbant apie galvos plovimą, kas tada beliktų? schikakai, rasulas, soda (kuri man ne itin patinka), muilo riešutai ar kaip kitoj temoj daro ruginių miltų tešla vietoj šampūno? nesu aš urvinė ir tiek laiko neturiu, kad tešlas ant galvos laikyčiau..
Ekokonservantas irgi chemija, emulsikliai, kvapieji ekstraktai..
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 19, 22:37)
Nu tai muilo riešutai natūralūs, tai siūlau jų nuoviro išgerti, jeigu jau taip vadovautis kas į burną tą tik ir tepu  lotuliukas.gif Is esmės tada ir visi kiti putokliai, kurie išgaunami, šampūnų bazės irgi bus nenatūralios? Kiek skaičiau coco sulfatas visur pristatomas kaip švelnesnis, veikiantis ir kondicionuojančiai. Aš apskritai labai gerbiu mokslo laimėjimus, todėl "saugios chemijos" adekvačiais kiekiais nebijau. O kalbant apie galvos plovimą, kas tada beliktų? schikakai, rasulas, soda (kuri man ne itin patinka), muilo riešutai ar kaip kitoj temoj daro ruginių miltų tešla vietoj šampūno? nesu aš urvinė ir tiek laiko neturiu, kad tešlas ant galvos laikyčiau..
Ekokonservantas irgi chemija, emulsikliai, kvapieji ekstraktai..

apie juos aš irgi pagalvojau, kai norėjau sakyti, kad negerčiau jokio šampūno, bet kadangi esu šališka, susilaikiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Netikiu, kad AZ leistu sau prekiauti labai blogais dalykais (na kad ir eko konservantas- blogas, bet nelabai biggrin.gif )..Na bet o jei taciau visdelto taip yra istikruju.. tada as apskritai jauciuosi jais nusivylus ir kirba mintis paklausti kaip su kitais ingredientais? ar jie is tiesu sveiki, ar tik pridengti siuo zodziu? tai liecia ir gamyba ir auginima, ir gavybos technologija.
Na bet visvien nenoriu tiketi, kad ir kaip ir didele dalis pardaveju kalba graziai, o istikruju yra priesingai.. kaip ir minejo Doviljana kiekviena turim rinktis pagal save. Gaila, kad su chemija net su zodynu nesusisneku, bet pabandysiu uzklausti giminaites chemikes, gal ji ka zmoniskai paaiskins smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 05 19, 23:39)
apie juos aš irgi pagalvojau, kai norėjau sakyti, kad negerčiau jokio šampūno, bet kadangi esu šališka, susilaikiau  lotuliukas.gif

Kadangi prieš tai savo poste pakankamai nešališkai ir atsargiai pasisakėt, noriu perklausti, tai jūs nebijot coco sulfato ir pabijojot muilo riešutis įžeisti? smile.gif
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 19, 23:42)

Viskas, mano ateitis nuspręsta, žinau ką toliau veiksiu biggrin.gif stosiu į chemiją ar biochemiją thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 19 gegužės 2011 - 22:45
QUOTE(Flos @ 2011 05 19, 23:43)
Viskas, mano ateitis nuspręsta, žinau ką toliau veiksiu biggrin.gif stosiu į chemiją ar biochemiją  thumbup.gif

na man, kad ir butu idomu, bet reiktu nuo 0 pradet (daug reikalu) o ir kantrybes neuztektu.. tad kai busi chemijos ir biochemijos mokslu daktare lauksim knygos "biochemija zaliems" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 19, 22:43)
Kadangi prieš tai savo poste pakankamai nešališkai ir atsargiai pasisakėt, noriu perklausti, tai jūs nebijot coco sulfato ir pabijojot muilo riešutis įžeisti? smile.gif
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 19, 23:42)

Viskas, mano ateitis nuspręsta, žinau ką toliau veiksiu biggrin.gif stosiu į chemiją ar biochemiją thumbup.gif

Nebijau aš to sulfato, tiesiog kadangi jau prieš tai pabandžiau jį šiek tiek reabilituoti, pamaniau, kad reikalinga ir kita nuomonė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 19, 23:37)
Ekokonservantas irgi chemija, emulsikliai, kvapieji ekstraktai..


va pvz, kad ir kvapieji ekstraktai jei chemija, bet juos valgyti galima, o GSE, naturalaus (kaip kad skelbia) -ne. Cia kalbu apie GSE is AZ.
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 19, 23:52)
na man, kad ir butu idomu, bet reiktu nuo 0 pradet (daug reikalu) o ir kantrybes neuztektu.. tad kai busi chemijos ir biochemijos mokslu daktare lauksim knygos "biochemija zaliems" biggrin.gif

Nežinau ar pas mane atsirastų tiek jėgų ir kantrybės dar vienam aukštajam pabaigti lotuliukas.gif nors tikrai būtų įdomu pakeisti profesiją ir būti mokslininke, kuo paauglystėje dažnai save įsivaizduodavau..

QUOTE(Doviljana @ 2011 05 19, 23:54)
Nebijau aš to sulfato, tiesiog kadangi jau prieš tai pabandžiau jį šiek tiek reabilituoti, pamaniau, kad reikalinga ir kita nuomonė  rolleyes.gif

Aišku, vadinas teisingai jus supratau wink.gif
Atsakyti
Na matau,kad vis tik drasiau bus man gaminti ta kieta sampuna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 20, 00:02)

Nežinau ar pas mane atsirastų tiek jėgų ir kantrybės dar vienam aukštajam pabaigti  lotuliukas.gif nors tikrai būtų įdomu pakeisti profesiją ir būti mokslininke, kuo paauglystėje dažnai save įsivaizduodavau..


bet tai ot prisimenu save mokykloj.. sakydavau jau chemijos tai man tikrai nereikes.. cia sritis kurioj siuo metu daugiausiai ziniu noreciau tureti.. tas noras atsirado kur kas anksciau nei buvo paliesta coco tema smile.gif nors kita vertus gal buciau kokia farmacininke ir parabenus i vaikiskus tepaliukus komponuociau ar gyvsidabri i skiepus.. nu nenoreciau, bet nezinia, kaip pasisuke viskas butu.. db bent jau savo seimai si ta gero galiu sukurti smile.gif minti, kad galeciau padaryti dar kazka geresnio nuvejam i sona, kad pikta nebutu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 19 gegužės 2011 - 23:18
Idomiai jus cia, merginos, priplepejot smile.gif

Na, dabar meskit i mane akmeni, bet mano gaminamos kosmetikos naturalumas man yra tik papildomas pliusas. Svarbiausias mane zavintis "varikliukas" yra unikalumas. Kiekvienas mano gaminys yra skirtas konkreciam zmogui, poreikiui, situacijai, kiekvienas turi skirtinga, is anksto apgalvota sudeti, savybes, tekstura, konsistencija, kvapa... Kiekvienas mano kremas man yra kurinys, i kuri idedu daug ziniu, darbo, laiko, silto jausmo... Na, o jei jis gaunasi dar ir naturalesnis (tuo paciu ir kokybiskesnis), nei pirktas parduotuveje - tuo geriau bigsmile.gif

Todel nebijau as, tarkim, kad ir to ekokonservanto... Kiek metu ant saves tepiau pirktinius kremus - oi, kiek s*** gavau... Tona tikriausiai... Tad jei dabar naudoju savo kosmetika, kurioje sintetiniu (bet eko organizaciju leidziamu) ingredientu buna max 1-2%, ir jie sukuria papildoma estetine ar dar kokia verte (malonus kvapas, grazi tekstura, bent pora menesiu issilaikantis kremas) - nematau tame nieko blogo... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Flos @ 2011 05 20, 00:37)
nesu aš urvinė ir tiek laiko neturiu, kad tešlas ant galvos laikyčiau..


Neuzpyk, taip skaniai pasijuokiau... Iskilo galvoj vaizdas, kaip sedziu vonioj, su rugine tesla ant galvos ir veida apsidejusi agurkais lotuliukas.gif
Atsakyti
Na,mano nuomone,gamindamos pacios kosmetika,mes bent jau pasidarome maziau zalos,nes tikrai ne tiek tos chemijos pridedam,kiek jos buna parduotuvinese kosmetikose smile.gif taip kad tebunie bent jau perpus kenksime sau smile.gif ir tai manau didelis pliusas smile.gif
Atsakyti