Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 19, 10:59)
Sėkmingai naudoti mirksiukas.gif
Tamanų neuosčiau, rytoj pasiimsiu juos, tačiau nimbamedžio kvapas - gerai supuvę ir pakaitinti svogūnai smile.gif Jau įsivaizduojat? biggrin.gif
Aš po darbo kai grįžtu, nusiprausiu veidą ir niekuo netepu, tik problemines vietas nimbamedžiu, o tada prieš miegą dar nimbamedžiu patepu, tai ryte atsikėlus atrodo ir plaukai, ir patalynė, ir naktiniai ir aš visa smirdžiu supuvusiais svogūnais biggrin.gif
Iš pradžių nuo kvapo irgi tampė - pirmą naktį apsiuosčiusi nimbamedžio net užmigti negalėjau, o dabar normaliai, tik namie aplink mane besisukantys žmonės skundžiasi, kad smirdžiu kai prisitepu biggrin.gif



o man nimbamedis vėmalais atsiduoda biggrin.gif nu rimtai, ilgai galvojau, kas per smarvė, kol susigaudžiau..
bet dabar nieko, gal iki supuvusių svogūnų lygio jau nusileido biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 19, 08:33)
Ne į temą, bet turiu dar vieną silpnybę - Senukai ir buitinė technika.

oj negaliu biggrin.gif beje buitinės technikos pardes aš irgi labai mėgstu drinks_cheers.gif Lietuvoj dar kažkaip labai neužsibūnu, bet užsienyje, kur pilna visokių naujienų.. O Kaune, nuvažiavę su draugu į Megą vis einam į Senukus kaip jis sako "plytelių savo būsimam namui išsirinkti" doh.gif nors tas namas tik tolimose svajonėse biggrin.gif bet, dar likęs pas mane moteriškas genas - batų parduotuvės mane varo iš proto, o rūbus kažkaip jau atpratau čia rinktis, net nežinau asortimento.. o MB tiesiog paniškai bijo parduotuvių, įėjus į vidų jam pasidaro silpna, akys apraibsta, ir iš karto apsisukęs bėga lauk lotuliukas.gif turbūt turi traumą, kai pirmą kartą mum kartu išvažiavus užsienin pralaukė manęs HM pardėj 2 valandas kol aš paklaikus ten laksčiau doh.gif
Vakar mano nervai neatlaikė, mirtinai knietėjo išbandyti cupuasu sviestą, monoi, liepų ir apelsinų žiedų hidrolatus bei mikseriuką ax.gif rezultatas tirštas kūno kremas, kvepiantis dieviškomis atostogomis. Nuostabiai puikiai įsigeria, tepiau net savo veidą ir iki pat vakaro nepradėjo blizgėti. Esu pasižadėjusi draugei kūno kremą, tad ta dvasia jį ir darysiu smile.gif
Atsakyti
Flos, recepteli su uzuodziamu kvapu prasom i bloga;)
jo, nimbmedi labai vaizdziai apraset smile.gif) tamanai taip tikrai nedvokia.. Gaminius su juo teks krikstyt smirdukais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 19 gegužės 2011 - 10:33
Nepatikesit, bet man tamanai kvepia bigsmile.gif
Atsakyti
Man irgi tamanai labai malonūs smile.gif
Dėsiu dėsiu į tą blogą.. ir plaukams ir tą kremą.. bet dar reikės meninę instaliaciją padaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 19, 10:50)
Man irgi tamanai labai malonūs smile.gif
Dėsiu dėsiu į tą blogą.. ir plaukams ir tą kremą.. bet dar reikės meninę instaliaciją padaryti smile.gif


Ta proga, gal dar blogo adresą nprimintumėt blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 05 19, 11:53)
Ta proga, gal dar blogo adresą nprimintumėt  blush2.gif ?


BLOGAS
Atsakyti
Laba 4u.gif

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 14, 14:36)
Dariau pagal AZ recepta (plius minus smile.gif ) bet nzn ar tai buteliukas, putas darantis negeras, nes tos putos nelabai tinksmos naudoti skutimuisi.. Na tokios netvirtos, stambios ir greitai slenkancios zemyn.. sutirstinau ksantanu dar po to papildomai, tai isvis praktiskai nepumpuoja.. nzn ar indelis is AZ netobulas (bandysiu is AN kai vel tures), ar apskritai nereikia kazko kito tiketis..

Aciu uz pasidalinima 4u.gif Man butu sudetinga toki pagamint blush2.gif Teks ieskot aprasyme koks aliejukas tinka vietoj skutimosi priemones, nes kadaise skaiciau, tik dabar neatsimenu kuris... tik klausimas, ar vyras dar sutiks naudotis juo biggrin.gif

Noriu padekoti alioniukei uz kremo receptuka vaiko kuno odai tepti aciuks.gif Mums tiko ir labai patiko, oda lyg aksomine wub.gif


Turiu klausimeli ax.gif Vaiko veiduka tepiu grynu taukmedzio sviestu, o jei ismasyciau taukmedzio svieta su kokiu nors aliejuku, reikia dar ko papildomai det ar galiu tiesiog is akies ismasyt sviesta su aliejuku ir tepti veiduka? Jei pagaminciau nedideli kieki ar reikia laikyti saldytuve? Sakykit ar tiktu koks nors is mano dabar turimu al. veidukui vasarai: sezamu, migdolu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 05 19, 11:53)
Ta proga, gal dar blogo adresą nprimintumėt  blush2.gif ?

o jei norit ten talpint receptus - parašykit savo el.paštą į gaminam.kosmetika@gmail.com ir gausit pakvietimą prisijungti mirksiukas.gif
reiks paprašyt Vitulkos, kad į pirmą puslapį jo nuorodą įdėtų... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cosette: 19 gegužės 2011 - 12:51

Turiu klausimeli ax.gif Vaiko veiduka tepiu grynu taukmedzio sviestu, o jei ismasyciau taukmedzio svieta su kokiu nors aliejuku, reikia dar ko papildomai det ar galiu tiesiog is akies ismasyt sviesta su aliejuku ir tepti veiduka? Jei pagaminciau nedideli kieki ar reikia laikyti saldytuve? Sakykit ar tiktu koks nors is mano dabar turimu al. veidukui vasarai: sezamu, migdolu? 4u.gif
[/quote]

Gali iš akies maišyti sviestą su aliejais. Migdolų al. labai tinka vaikams, aš tai tik migdolų al. tepu ant drėgnų žandukų. Kadangi vandens nebus, tai jokių daugiau priedų nereikia ir šaldytuve laikyti nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 19, 05:33)
Aš pvz parduotuvių nemėgstu - visokie Akropoliai ir pan parduotuvės man yra košmaras, o Panoramoj dar net nei karto nebuvau tongue.gif Labai nemėgstu didelių parduotuvių, žmonių masės jose ir pasivaikščiojimo po jas - man tai yra kančia, nebent ta parduotuvė įsikūrusi ne prekybos centre ir prekiauja kosmetika biggrin.gif Užtat kas kita internetinės parduotuvės su visokiomis gėrybėmis kosmetikai wub.gif
Ne į temą, bet turiu dar vieną silpnybę - Senukai ir buitinė technika. Kai tik kas važiuoja, tai ir man būtinai reikia kartu, nes kažkoks nepaaiškinamas malonumas slampinėti tarp plytelių, grąžtų, vinukų, radiatorių, kompiuterių, barzdaskučių ir pan, ir nesvarbu, kad nieko nepirksiu - man gražu tik pažiūrėti biggrin.gif


tai kad as ir turejau omeny tik kosmetikos priemoniu parduotuves bigsmile.gif AZ, AN, Kvapu namai....ir t.t., o prekybos centru as labai nemegstu, tik kai reikia mirksiukas.gif

aaangelika tai ner uz ka 4u.gif , smagu, kad padejo
Atsakyti
Labas mergytes smile.gif

ar COCO SULFAT tik is AZ galima uzsisakyti?Galbut kazkas Lietuvoje uzmaciusios sita geri? rolleyes.gif galvoju kad nlb apsimoketu uzsakyma daryti tik del sio vieno ingrediento smile.gif
Atsakyti