Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(Palomina @ 2011 05 08, 09:24)
tai normalu.. ne visi sviestmedziai vienodai sugeria vandeni..

o kiek galetu vięnas taukmedis is akomos pirktas sugerti vandens blush2.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2011 05 08, 12:59)
Logonos konsistencija man labai patinka, kaip mazdaug tokia isgauti??

Sveriau su svarstyklem, dejau truputi daugiau. O kodel tada, kai em. v. buna 5%, o vandens faze didesne ir neatsiskiria?>?? O mano atveju receptas dar ir apsidraudimui....net 6% em. vasko umn.gif
Gal kaip nors galima ksantano imaisyti??

O kiek mango milteliai turi uv??

kaip kaip.. eksperimentu budu biggrin.gif

kiek ml kremo darei? kiek ml buvo vandenines fazes ir aliejaus? ir kiek konkreciai gramu idejai emulsinio vasko? tie procentai man nieko nesako..
ksantano nemaisyciau i jau pagaminta krema.. negadinciau kremo..

del mango milteliu, tai tokiu dalyku reiketu klaust pas pardavejus..

QUOTE(zydrem @ 2011 05 08, 13:15)
o kiek galetu vięnas taukmedis is akomos pirktas sugerti vandens blush2.gif aciu  4u.gif

taigi pabandyk smile.gif po truputi pilk vandeni ir maisyk.. kiek pavyks tiek.. kazin ar kas galetu atsakyt kiek tiksliai..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 05 08, 14:29)
kaip kaip.. eksperimentu budu  biggrin.gif

kiek ml kremo darei? kiek ml buvo vandenines fazes ir aliejaus? ir kiek konkreciai gramu idejai emulsinio vasko? tie procentai man nieko nesako..
ksantano nemaisyciau i jau pagaminta krema.. negadinciau kremo..

del mango milteliu, tai tokiu dalyku reiketu klaust pas pardavejus..
taigi pabandyk smile.gif po truputi pilk vandeni ir maisyk.. kiek pavyks tiek.. kazin ar kas galetu atsakyt kiek tiksliai..

Dariau 200 ml kremo
Vandens 124 ml, priedu apie 6 ml, jauciu pereboras buvo...? Em.v. 12,54 g
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksanik: 08 gegužės 2011 - 14:24
QUOTE(Oksanik @ 2011 05 08, 15:23)
Dariau 200 ml kremo
Vandens 124 ml, priedu apie 6 ml, jauciu pereboras buvo...? Em.v. 12,54 g

na, keista kad nesusijunge.. emulsinio vasko (butent tokio kaip naudojai) as ir maziau dedu ir vistiek puikiai susijungia..
gal buvo blogo plauko diena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 05 08, 16:05)
na, keista kad nesusijunge.. emulsinio vasko (butent tokio kaip naudojai) as ir maziau dedu ir vistiek puikiai susijungia..
gal buvo blogo plauko diena  biggrin.gif

Buvau isejus, tai lyg ir neatsiskyre, padesiu i saldytuva.
gal man vaidenasi...
Noriu logonos sviesto... O jeigu suplakti sviesta ir sujungti su kremu??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksanik: 08 gegužės 2011 - 18:17
Palomina stai nepasidaviau ir gavosi pagal tavo receptuka Gelis veidui, aciu labai labai faina savijauta uzsitepus. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaDa: 08 gegužės 2011 - 19:47
QUOTE(Oksanik @ 2011 05 08, 19:15)
Noriu logonos sviesto. O jeigu suplakti sviesta ir sujungti su kremu??

jei jau taip norisi Logona sviesto, tai gal paprasciau ji nusipirkti ir negadinti ingredientu..
Papildyta:
QUOTE(SaDa @ 2011 05 08, 20:47)
Palomina stai nepasidaviau ir gavosi pagal tavo receptuka Gelis veidui, aciu labai labai faina savijauta uzsitepus.  wub.gif

smagu, kad kazkas isejo smile.gif
Atsakyti
Turiu toki klausimuka, pasigaminau pati purskiama dezodoranta, gaminau nes alunas yra gera priemone nuo prakaitavimo, bet va kai pirkau is aromanatural aluno miltelius nedaskaiciau, kad ten aliuminio alunas.

o vat del aliuminio ir yra kenksmingi dezodorantai:
http://www.imuniteta...ruties-vezi-923

g.gif gal kas geriau apie tuos alunus galit papasakot ka nors?

Na jei kam idomu radau tokios info, tai gal tada ir nera kenksminga:

http://www.plp.lt/in...n...s&Itemid=50
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaDa: 08 gegužės 2011 - 20:30
QUOTE(SaDa @ 2011 05 08, 20:16)
Turiu toki klausimuka, pasigaminau pati purskiama dezodoranta, gaminau nes  alunas yra gera priemone nuo prakaitavimo, bet va kai pirkau is aromanatural aluno miltelius nedaskaiciau, kad ten aliuminio alunas.

o vat del aliuminio ir yra kenksmingi dezodorantai:
http://www.imuniteta...ruties-vezi-923

g.gif  gal kas geriau apie tuos alunus galit papasakot ka nors?

Na jei kam idomu radau tokios info, tai gal tada ir nera kenksminga:

http://www.plp.lt/in...n...s&Itemid=50


kad nemaciau AN psl, jog butu parasyta apie aliuminio aluna unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievulyte: 08 gegužės 2011 - 21:02
Atejau pasigirti, jauciuosi kaip paglostytas katinas biggrin.gif

Visa mano seima ir draugai aplink jau seniai su malonumu tapo mano "eksperimentiniais triusiais", mielai naudoja mano kosmetika, dalijasi ispudziais, zodziu, labai faina... Vienintelis manes neprisileides iki siol buvo likes mano nepatiklusis vyras - vos pamatydavo mane ateinancia su kokiu induku ar buteliuku rankoj, is tolo juokais rankom mojuodavo: "ragana, nesiartink prie manes su savo tepaliukais" lotuliukas.gif

Pries kelias dienas jo draugas paprase manes kremuko issausejusiam veidui ir siryt paskambino man pasidziaugti, kad labai patiko, padekoti... Tai mano vyras kazkaip "netycia" nusiplove ryte rankas mano skystu muilu, uz pusvalandzio paprase ko nors "rankoms pateplioti", o diena vainikavo tai, kad vyrukas valanda pratupejo su plauku kauke nuo pleiskanu ir pirmakart suzinojo, kas tai yra plauku kondicionierius lotuliukas.gif Po to dar pusvalandi sedejo ir savo plaukus gloste lotuliukas.gif Zodziu, tiek cia pripyliau, bet taaaaip jau jauciuosi pagal plauka paglostyta biggrin.gif
Atsakyti
Sauliuxxx, smagu del taves biggrin.gif

As del kieto sampunu su koko sulfatu, kiek ilgai ji reikia dziovinti?

Krema gaminant cinko oksida sildot vandens voneleje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksanik: 08 gegužės 2011 - 23:48
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 08, 23:51)
Atejau pasigirti, jauciuosi kaip paglostytas katinas  biggrin.gif

Visa mano seima ir draugai aplink jau seniai su malonumu tapo mano "eksperimentiniais triusiais"...


Labas rytas:)
kokia superinė dozė geram rytui:)
net nuotaiką pakėlėsmile.gif
Atsakyti