Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(Ievulyte @ 2011 05 18, 15:40)
Man jau baisu foruma skaityti - visos tik prekinasi AZ, o cia tokia mano silpnybe, kad reik turbut interneta atsijungt, kol nesusigundziau kazko uzsisakyt  lotuliukas.gif  Gerai cia kazkuriai, kuri gali pirkt, nes vyras meskerem isleidzia biggrin.gif maniskis niekam neislaidauja, tai net pasiteisint nebutu kaip  lotuliukas.gif

Iš esmės dar reiktų ir supermamas atjungti, nes bevaikštant po az gali akis ir neužkliūti, o čia pilna gundytojų biggrin.gif

Dėl blizgio, tai nebuvau pastebėjusi, kad kažkas nusėstų, maniškiai gaminti su micom, kokosų al, skystu al, taukmedžiu ir lanolino pakaitalu.
Atsakyti
QUOTE(Kopka @ 2011 05 18, 15:34)
Nu jooo...  doh.gif Kazkaip reiketu AZ puslapi nuo saves uzsiblokuoti  tongue.gif

QUOTE(Ievulyte @ 2011 05 18, 16:40)
Man jau baisu foruma skaityti - visos tik prekinasi AZ, o cia tokia mano silpnybe, kad reik turbut interneta atsijungt, kol nesusigundziau kazko uzsisakyt  lotuliukas.gif 

QUOTE(Flos @ 2011 05 18, 16:48)
Iš esmės dar reiktų ir supermamas atjungti, nes bevaikštant po az gali akis ir neužkliūti, o čia pilna gundytojų biggrin.gif

Jungiam visos Parental Control šitoms svetainėms ir bus rami galva biggrin.gif
Atsakyti
Labas mergytes!

Atejau su prasymu.Gal kuri galetumete man pagaminti,arba duoti nedideli kieki pabandyti to kieto sampuno?Aisku uz viska susimokeciau kiek priklauso.Uz dyka tikrai nieko nereikia smile.gif Esu gan kaprizinga visai kosmetikai,tad baisu prisisakyti medziagu ir po to kad netektu ismesti ju.Noreciau paziureti,ar man tinka toks dalykas.Tikrai nebijokit,kad kazkas ne taip bus,ar pan,as ne bjaurybe kad rekauciau,pati zinau,kad man daug kas netinka,tad noriu pataupyti pinigelius ir pirmiau paziureti,ar man isvis tiktu toks dalykas.Nu buciau nerealiai dekinga.labai nenoriu tu chemiju,kurios ir taip nemazai gaunu per visa diena doh.gif Labai labai lauksiu az,kuri sutiktu man pagelbeti.DIDELI ACIU SAKAU IS ANKSTO 4u.gif
Atsakyti
oj jus suokalbininkes visos biggrin.gif As tai dziaugiuosi, kad oras geras (neskaitant siu dienu) tai mazai kada lieka gundytis gerybemis is visu internetiniu biggrin.gif

jaupo biski pradedu dziaugtis skystu sampunu , tiek, kad savikaina jo tikrai prabangi iseina, nes jei nededi pagerinimu, tai nelabai kas (bent jau man..) ir kad konsistencija nesigauna kaip pirktinio ir iseiga didele.. Zodziu,didziauisias pliusas, kad ingredientai daug kur gali but panaudojami..
Atsakyti
apsipirkinejimai tikriausiai musu visu silpnybe ax.gif
as irgi negaliu sau leisti daznai "buti silpnai" lotuliukas.gif lotuliukas.gif beto sunu auginu viena...tai reik ir pataupyti
bet zinot, ka pastebejau, neretai kokio indigridiento trukumas privercia improvizuoti, kurybiskiau prieiti rolleyes.gif maksimaliai isnaudoti turimus komponentus
o dar yra toks gyvenimo zaidimas, nevisada, bet pasitaiko,kai labai labai kazko nori rolleyes.gif , o kai gauni, nusivili... taip buna ir su kosmetikos gerybem: kazkas netinka, kazkas nepatiko...
Na cia tiesiog nenusiminti 4u.gif jei pirkti daznai neiseina
Atsakyti
Sveiki, gal kas turite parduoti vynuogiu kauliuku aliejuka, reikia apie 150-250 ml, pigiau nei LT parde, tik KLP nes skubiai reikia. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~MILENA~: 18 gegužės 2011 - 21:31
QUOTE(Ievulyte @ 2011 05 18, 16:40)
Gerai cia kazkuriai, kuri gali pirkt, nes vyras meskerem isleidzia biggrin.gif maniskis niekam neislaidauja, tai net pasiteisint nebutu kaip  lotuliukas.gif


Nebeveikia - nes mano kremukai jau tuoj pranoks jo "profesionalia karpines zukles iranga" lotuliukas.gif

As bent pasiteisinu, kad esu moteriske ne is kelmo spirta, vaika augindama namie dar sugebu ir uzsidirbt, taip, kad ir prie seimos biudzeto prisideciau, ir dar mano silpnybems liktu... O ir leisti pinigelius sugebu taupiai, taip, kad visiems visko uztektu, o menesio gale dar kazkas ir liktu... Tai tik pradeda zirzt, patranku, pradedu putotis, kad nebesiplesysiu, tik vaika auginsiu, nagus lakuosiu ir kotletus kepsiu, uztat vyrukas, tada dedi visa alga ant stalo ir dar eini papildomu uzdarbiu ieskot, nes man neuzteks... biggrin.gif

Ech, ikisau cia pas jus nosi tik kad dusia atsigautu nuo naktinio darbo, o jus cia visos viena kita tik gundot... Nespaustu terminai - mesciau dabar visus tuos darbus ir eiciau kokio pienelio veidui susisukt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 05 18, 23:18)
apsipirkinejimai tikriausiai musu visu silpnybe ax.gif

Aš pvz parduotuvių nemėgstu - visokie Akropoliai ir pan parduotuvės man yra košmaras, o Panoramoj dar net nei karto nebuvau tongue.gif Labai nemėgstu didelių parduotuvių, žmonių masės jose ir pasivaikščiojimo po jas - man tai yra kančia, nebent ta parduotuvė įsikūrusi ne prekybos centre ir prekiauja kosmetika biggrin.gif Užtat kas kita internetinės parduotuvės su visokiomis gėrybėmis kosmetikai wub.gif
Ne į temą, bet turiu dar vieną silpnybę - Senukai ir buitinė technika. Kai tik kas važiuoja, tai ir man būtinai reikia kartu, nes kažkoks nepaaiškinamas malonumas slampinėti tarp plytelių, grąžtų, vinukų, radiatorių, kompiuterių, barzdaskučių ir pan, ir nesvarbu, kad nieko nepirksiu - man gražu tik pažiūrėti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 19 gegužės 2011 - 07:34
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 19, 08:33)
Ne į temą, bet turiu dar vieną silpnybę - Senukai ir buitinė technika. Kai tik kas važiuoja, tai ir man būtinai reikia kartu, nes kažkoks nepaaiškinamas malonumas slampinėti tarp plytelių, grąžtų, vinukų, radiatorių, kompiuterių, barzdaskučių ir pan, ir nesvarbu, kad nieko nepirksiu - man gražu tik pažiūrėti biggrin.gif

Sitas geras lotuliukas.gif Man patinka tokios silpnybes smile.gif
Beje, nimbamedis is tikruju velniskai geras daiktas drinks_cheers.gif Tik su kvapu sunkoka..
aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopka @ 2011 05 19, 09:19)
Sitas geras  lotuliukas.gif Man patinka tokios silpnybes  smile.gif
Beje, nimbamedis is tikruju velniskai geras daiktas  drinks_cheers.gif Tik su kvapu sunkoka..
aciu  mirksiukas.gif


aš irgi nekenčiu prekybos centrų..ten lankausi tik iš būtinybės..o va internete palandžiot tai vienas malonumas:)

dėl nimbamedžio, tai būk rami - priprasi:) aš pradžioj net tampydavausi. o dabar praktiškai net nebereaguoju į tą kvapą..mėnesis kitas ir priprasi:)
Atsakyti
Negi dar gali kas nors labiau smirdeti nei tamanai?.. Nimbedi ryt po ryt gausiu, tada isitikinsiu:)
Atsakyti
QUOTE(Kopka @ 2011 05 19, 10:19)

Sėkmingai naudoti mirksiukas.gif

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 19, 11:28)
Negi dar gali kas nors labiau smirdeti nei tamanai?.. Nimbedi ryt po ryt gausiu, tada isitikinsiu:)

Tamanų neuosčiau, rytoj pasiimsiu juos, tačiau nimbamedžio kvapas - gerai supuvę ir pakaitinti svogūnai smile.gif Jau įsivaizduojat? biggrin.gif
Aš po darbo kai grįžtu, nusiprausiu veidą ir niekuo netepu, tik problemines vietas nimbamedžiu, o tada prieš miegą dar nimbamedžiu patepu, tai ryte atsikėlus atrodo ir plaukai, ir patalynė, ir naktiniai ir aš visa smirdžiu supuvusiais svogūnais biggrin.gif
Iš pradžių nuo kvapo irgi tampė - pirmą naktį apsiuosčiusi nimbamedžio net užmigti negalėjau, o dabar normaliai, tik namie aplink mane besisukantys žmonės skundžiasi, kad smirdžiu kai prisitepu biggrin.gif
Atsakyti