Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

Merginos gaminusios lupu blizgius, ar jum tie blizguciai nesuseda i dugna? ryskiam, kur daugiau blizguciu viskas normaliai, bet va kur padariau toki vos vos spalva priduodanti, tai sugule visi g.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už receptus nuo iššutimų 4u.gif

QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 18, 10:55)
Vakar kelis kartus patepiau savo mazyle savo kremuku su cinko oksidu ir alantoinu. Na, siandien atrodo geriau, nei vakar  bigsmile.gif Pastebesiu dar kelias dienas, palauksiu ir drauges atsiliepimu, bene busiu nebloga kremuka nuo issutimu susukus?  tongue.gif

labai sudėtingas tavo kremas doh.gif vis dėl to kol kas pataisų sporų nusipirkau ir visai neblogai padeda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 18, 13:58)
Merginos gaminusios lupu blizgius, ar jum tie blizguciai nesuseda i  dugna? ryskiam, kur daugiau blizguciu viskas  normaliai, bet va kur  padariau toki vos vos spalva priduodanti, tai sugule visi  g.gif

Man ryškiam irgi viskas ok, o tam šviesesniam, kur vos dažo ir labai blizga, rudi blizgučiai normaliai, o raudoni į gumuliuką sušoko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 18, 11:54)
Doviljana, rimtai parašyk receptėlį su tuo nauju paturbinimu šampūnui  4u.gif


Receptas gan elementarus( čia 2 gabaliukams po 100 g):
80 g.Natrio kokosų sulfato
70 g. Paviršinio SCI
5 g. šaltalankių aliejaus
15 g. kokosų aliejaus
30 g vandens
4 g Provitamino B5
4 g bijūnų miltelių
2 g. varnalėšų miltelių
20 lašų laimo EA
20 lašų melionų ekstrakto
5 lašai Ylang ylang EA

dar dėjau kelių spalvų micos, bet tikrai nėra prasmės to daryti, nes praktiškai nesimato jokio rezultato.

Papildyta:
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 18, 11:58)
Merginos gaminusios lupu blizgius, ar jum tie blizguciai nesuseda i  dugna? ryskiam, kur daugiau blizguciu viskas  normaliai, bet va kur  padariau toki vos vos spalva priduodanti, tai sugule visi  g.gif


Pas mane tas pats variantas g.gif
pagalvojau kad čia gal kad šalia gelisure dėjau skysto aliejaus o ne sviesto g.gif
o jūsų su lanolinu gal?
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 05 18, 14:18)
Receptas gan elementarus( čia 2 gabaliukams po 100 g):
Papildyta:
Pas mane tas pats variantas  g.gif
pagalvojau kad čia gal kad šalia gelisure dėjau skysto aliejaus o ne sviesto  g.gif
o jūsų su lanolinu gal?

Ačiū 4u.gif
Aš dariau su augaliniu lanolino pakaitalu ir sviestmedžiu
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 05 18, 12:40)
Gal kažko jums ir nereikia, bet šis šampūnas jums tiesiog būtinas  tongue.gif
išsiplovus juo plaukai tarsi šilkiniai ir nereikia jokio balzamo po jo, nors mano plaukai sausoki.
Atsimenu Flos išgyrė jo poveikį riebiems plaukams, o aš atstovausiu sausaplaukes, Ką jau kalbėti apie naudojimo patogumą ir puikų putojimą...
Patikėkit manim, jums jo tikrai reikia  mirksiukas.gif
Plius kiek dariau šampūnų iš šampūno bazės tai savikaina gaunasi gan prabangi o naudojasi itin netaupiai.
čia 100 g savikaina man išėjo apie 10 lt, ir teigiama, kad to turėtų užtekti apie 80 plvimų. dėl tiek nebūčiau tokia tikra, nebent vyrui  doh.gif , bet nors 30 užtektų ir tai jau būtų viršijęs visus mano lūkesčius.


viskas..einu ieškot kartuvių biggrin.gif
nu bliamba, aš kaip tik prisisakiau priemonių skysto šampūno gamybai..
kantriai naudosiu skystuolį ir skaudančia širdim lauksiu kito apsipirkimo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 05 18, 10:27)
viskas..einu ieškot kartuvių biggrin.gif
nu bliamba, aš kaip tik prisisakiau priemonių skysto šampūno gamybai..
kantriai naudosiu skystuolį ir skaudančia širdim lauksiu kito apsipirkimo sad.gif


nenusiminkite 4u.gif , juk is priemoniu sampuno gamybai galima darytis prausiklius veidui, kunui, sveitiklius, makiazo valiklius, vonios putas..... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 05 18, 13:33)
nenusiminkite 4u.gif , juk is priemoniu sampuno gamybai galima darytis  prausiklius veidui, kunui, sveitiklius, makiazo valiklius, vonios putas..... bigsmile.gif


nu žinot..labai ačiū biggrin.gif
bliamba kokia aš lengvai sukalbama..jau sėdžiu AZ ir renkuosi krepšiuką doh.gif ir nesvarbu, kad valgyt nebeturiu už ką nusipirkti, bet taigi sauso šampūno reikia friends.gif
Atsakyti
hahaha biggrin.gif oj negaliu biggrin.gif tas kietas šampūnas mano didžiausias atradimas biggrin.gif
jeigu matėte mano foto, (yra ir į naują blog'ą įkelta) tai tikrai toks grūdėtas. Bet ir AZ fotkėse grūdeliai matosi. Aš jau turiu ir tą naują priedą (paviršinį ..), kažkada darysiu naujus, bet senieji gabaliukai net nežada susinaudoti smile.gif mano močiutė, kuriai irgi dariau turi itin sausus plaukus, bet pabandžiusi skambino ir sakė, kad aš stebuklus darau lotuliukas.gif
o kas nebandė, jums tiesiog privalu pabandyti thumbup.gif nereikia jokių balzamų, 2 viename biggrin.gif ai beveik 3 viename, nes dabar dažnai nė nededu papildomų priemonių purumui, ir plaukai purūs biggrin.gif tik aš fenu juos džiovinu..
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 18, 13:54)
hahaha biggrin.gif oj negaliu biggrin.gif
o kas nebandė, jums tiesiog privalu pabandyti  thumbup.gif

Nu jooo... doh.gif Kazkaip reiketu AZ puslapi nuo saves uzsiblokuoti tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kopka: 18 gegužės 2011 - 13:35
Man jau baisu foruma skaityti - visos tik prekinasi AZ, o cia tokia mano silpnybe, kad reik turbut interneta atsijungt, kol nesusigundziau kazko uzsisakyt lotuliukas.gif Gerai cia kazkuriai, kuri gali pirkt, nes vyras meskerem isleidzia biggrin.gif maniskis niekam neislaidauja, tai net pasiteisint nebutu kaip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 05 18, 10:54)
hahaha biggrin.gif oj negaliu biggrin.gif tas kietas šampūnas mano didžiausias atradimas biggrin.gif

O "Drėkinantis kompleksas 10 l" - tai cia is AZ, sitas ?My Webpage
Atsakyti