Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 17, 15:08)
hl=en&authkey=CL_y_5UC&pli=1]ČIA[/url]

aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal galit patarti kokia kauke ar kremuka veido odai, kad pasisalintu inkstirai ir demeles-rankdukai po spuogu?
Atsakyti
O gal kas bandėte daryti SAUSĄ ŠAMPŪNĄ???? Labai geras daiktas išvykus kur į kelionęsmile.gif


Raday AZ kelis receptus įdomu, kuris veiksmingesnis. Receptai nesudėtingi: aliejų ir eterinių aliejų fazę reikia sumaišyti su augalų milteliais.
Atsakyti
QUOTE(rita9 @ 2011 05 18, 09:47)
O gal kas bandėte daryti SAUSĄ ŠAMPŪNĄ???? Labai geras daiktas išvykus kur į kelionęsmile.gif
Raday AZ kelis receptus įdomu, kuris veiksmingesnis. Receptai nesudėtingi: aliejų ir eterinių aliejų fazę reikia sumaišyti su augalų milteliais.

Buvau labai užsidegusi pasidaryti, bet nukėliau kiek į priekį, nes visko vienu metu neišpirksiu biggrin.gif bet vasarai būtinai reikės pasigamint.
Atsakyti
QUOTE(guguliukas @ 2011 05 17, 16:10)
Gal galit patarti kokia kauke ar kremuka veido odai, kad pasisalintu inkstirai ir demeles-rankdukai po spuogu?


inkstirams bandykite gasulo molio kauke ar kaip prausikli, o del randu - narsydama AZ puslapyje radau, kad efektyvu ersketroziu aliejus, ten ir recepteliu galima paziureti smile.gif
Atsakyti
Vakar kelis kartus patepiau savo mazyle savo kremuku su cinko oksidu ir alantoinu. Na, siandien atrodo geriau, nei vakar bigsmile.gif Pastebesiu dar kelias dienas, palauksiu ir drauges atsiliepimu, bene busiu nebloga kremuka nuo issutimu susukus? tongue.gif
Galvoju, kad galejau dar bisabulolo ilasint... g.gif
Atsakyti
klausimas mergaitėms dariusioms AZ kietą šampūną.
Ar visoms jis gavosi toks nevienalytis(grūdėtas), ar čia tik man dėl to naujojo pagerinimo?

šiaip tai nerealus dalykas, dabar jau nenorėsiu su paprastu plaut galvos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 05 18, 12:12)
klausimas mergaitėms dariusioms AZ kietą šampūną.
Ar visoms jis gavosi toks nevienalytis(grūdėtas), ar čia tik man dėl to naujojo pagerinimo?

šiaip tai nerealus dalykas, dabar jau nenorėsiu su paprastu plaut galvos  rolleyes.gif



Prašau, liaukitės biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
man jau ir taip bankrotas.. doh.gif
apsimesiu, kad negirdėjau, jog jis nerealus dalykas..ne ne ne..nereikia man jo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 05 18, 11:29)
Prašau, liaukitės biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
man jau ir taip bankrotas..  doh.gif
apsimesiu, kad negirdėjau, jog jis nerealus dalykas..ne ne ne..nereikia man jo biggrin.gif



Gal kažko jums ir nereikia, bet šis šampūnas jums tiesiog būtinas tongue.gif
išsiplovus juo plaukai tarsi šilkiniai ir nereikia jokio balzamo po jo, nors mano plaukai sausoki.
Atsimenu Flos išgyrė jo poveikį riebiems plaukams, o aš atstovausiu sausaplaukes, Ką jau kalbėti apie naudojimo patogumą ir puikų putojimą...
Patikėkit manim, jums jo tikrai reikia mirksiukas.gif
Plius kiek dariau šampūnų iš šampūno bazės tai savikaina gaunasi gan prabangi o naudojasi itin netaupiai.
čia 100 g savikaina man išėjo apie 10 lt, ir teigiama, kad to turėtų užtekti apie 80 plvimų. dėl tiek nebūčiau tokia tikra, nebent vyrui doh.gif , bet nors 30 užtektų ir tai jau būtų viršijęs visus mano lūkesčius.
Atsakyti
Ir aš darysiu jį savaitgalį smile.gif Tik reikia savo pričindalus iš AZ atsiimti. Sukėlėt čia bangą kieto šampūno manjakių biggrin.gif Man jau širdį skauda, kad jo džiūvimo reikia laukti 3dienas... verysad.gif
Atsakyti
pakartokit kas recepteli to kieto sampuno? blush2.gif nesisaugojau, nes sakiau sau -jau as su 'muilu' galvos tikrai neplausiu blush2.gif lotuliukas.gif ale cia gundot tai visapusiskai g.gif biggrin.gif gal ir verta isbandyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 05 18, 13:49)
pakartokit kas recepteli to kieto sampuno? blush2.gif nesisaugojau, nes sakiau sau -jau as su 'muilu' galvos tikrai neplausiu blush2.gif  lotuliukas.gif ale cia gundot tai visapusiskai g.gif  biggrin.gif gal ir verta isbandyt bigsmile.gif

Doviljana, rimtai parašyk receptėlį su tuo nauju paturbinimu šampūnui 4u.gif
Atsakyti