Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

O nuoroda pamirsau prisegti
http://www.makingcos...Sunscreens-c38/
Ar as nerandu sudeties?
http://www.makingcos...enzone-p15.html
Jauciu, kad sudetis labai nekokia...
High efficacy oil-soluble UVA filter. Water-insoluble, soluble in isopropanol, decyl oleate, capric/caprylic triglyceride, castor oil. Off-white to yellowish, crystalline powder, weak odor.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksanik: 16 gegužės 2011 - 16:26
QUOTE(Galadrielė @ 2011 05 16, 11:04)
Ir aš paskui taip pagalvojau ir padariau išvadą, kad lengviau yra nusipirkti kremą nuo saulės smile.gif


sveikos mergaites,

man kremas nuo saules pavyko is trecio karto - 50% bazinio aliejaus (naudojau migdolu), sidabruotas vanduo, 4% biciu vasko, 25% cinko oksido, dejau jazminu ea del kvapo. vaikams gerai, smelis nelabai limpa, man net ant veido irgi gerai (bet tadien nesidaziau). cia gaunasi koks SPF 8-10, nemanau kad stipresnio musu platumoms kiekvienai dienai ir reiketu. nebent atostogaut i sauleta krasta vaziuot, tada ir as parduotuvini pirkciau. nedejau titano oksido, nes apie ta prisiskaiciau kad per oda vis tik patenka i krauja.

dar norejau pasidalint geru tepalo receptu - a la metholatum (atradau kai vaikai slogavo): 50 ml bazinio aliejaus, 1 arbatinis saukstelis biciu vasko, 10 ml kamparo aliejaus, 20 kamparo ea lasu, 15 eukalipto ea lasu, 15 metu ea lasu, 5 arbatmedzio ea lasai. tepalu vakare istept pedutes, uzmaut kojines, krutine, nugaros virsutine dali, kakla ir riesus. po 3 dienu sloga abiem vaikams praejo thumbup.gif pastebeti pasaliniai reiskiniai: tepalas labai patiko mano pedoms, nebesausa oda, ir labai nepatiko sunaus egzemai ant nugaros - ta prapuole...
Atsakyti
QUOTE(BlueFire @ 2011 05 16, 18:23)


dar norejau pasidalint geru tepalo receptu - a la metholatum (atradau kai vaikai slogavo): 50 ml bazinio aliejaus, 1 arbatinis saukstelis biciu vasko, 10 ml kamparo aliejaus, 20 kamparo ea lasu, 15 eukalipto ea lasu, 15 metu ea lasu, 5 arbatmedzio ea lasai. tepalu vakare istept pedutes, uzmaut kojines, krutine, nugaros virsutine dali, kakla ir riesus. po 3 dienu sloga abiem vaikams praejo  thumbup.gif  pastebeti pasaliniai reiskiniai: tepalas labai patiko mano pedoms, nebesausa oda, ir labai nepatiko sunaus egzemai ant nugaros - ta prapuole...

Aš vis mąsčiau ką čia tokio tipo susukus, bet pasibaigus šaltąjam sezonui visai pamiršau. Dabar kai pasidalinai receptuku reiks pabandyti 4u.gif . O kamparo aliejų kur perki, ten pat kur kosmetiką, ar vaistinėje?
Atsakyti
QUOTE(BlueFire @ 2011 05 16, 18:23)
sveikos mergaites,

man kremas nuo saules pavyko is trecio karto - 50% bazinio aliejaus (naudojau migdolu), sidabruotas vanduo, 4% biciu vasko, 25% cinko oksido, dejau jazminu ea del kvapo. vaikams gerai, smelis nelabai limpa, man net ant veido irgi gerai (bet tadien nesidaziau). cia gaunasi koks SPF 8-10, nemanau kad stipresnio musu platumoms kiekvienai dienai ir reiketu. nebent atostogaut i sauleta krasta vaziuot, tada ir as parduotuvini pirkciau. nedejau titano oksido, nes apie ta prisiskaiciau kad per oda vis tik patenka i krauja.


O gal galima tikslias proporcijas? 4u.gif Labai sudomino sitoks kremukas 4u.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
grisiu prie tusu

NR1 (maciau AZ)
rugiageliu hidrolatas 17ml
ksantanas 0,3g
kvieciu em.vaskas 1,6ml
stearino rugstis 2,2ml (superinis tirstiklis ir veido kuno odai, isskyrus su akne )
lanolinas 0,8ml
biciu vaskas 0,5g
karnaubu vaskas 1ml
sezamu aliejus 2ml
Terre Noire des Indes 2ml (AZ)
fitokeratinu 5ml
Vit. E 7lasai
konservantas (pagal skoni)

isejo apie 12ml tuso, konsistencija tobula, labai minkstai be grudeliu gulasi ant blakstienu, bet vos pora valandu, ir tuso nebera doh.gif doh.gif doh.gif , beto nelabai ryskus, nors, tokio efekto, koki suteikia pirktinis, neimanoma isgauti verysad.gif
gal visgi acacia ir reiktu, kad greiciau dziutu ant blakstienu g.gif

NR2 be alieju (eksperimentavau, gal ne taip greit "pabegs")
BTMS 6%
Alcool cétylique 2% (labai geras tirstiklis plauku prieziuroje)
vanduo 70%
Terre Noire des Indes 1%
silikono 1%
konjako 20% (kad greiciau dziutu, nors jo deti nesinori)

su siuo variantu nei konsistencija, nei pats tusas nepavyko doh.gif

Vienu zodziu nesiseka man su tusais, arba greiciau vis tikiuosi parduotuvinio tuso efekto lotuliukas.gif

gal dar kas bandet?

Atsakyti
Nereikia tiketis parduotuvinio efekto...
Reikia ji pranokti! yess.gif

Siaip iki dekoratyvines dar nepribrendau, tai nekomentuosiu smile.gif

Vakar dariau pora kremu. Is pradziu abu gavosi puikus, paskui kazko suskystejo... Vienas suskystejo po to, kai ilasinau pantenolio, bet per nakti jau indelyje pastovejes stabilizavosi ir vel liko, koks buves. Nuo ko suskystejo kitas, likau nesupratusi, nes pritingejau permaisyti po kiekvieno, sulasinau visus iskart ir tada ismaisiau... doh.gif Tad "itariamieji" liko visi trys: drekinantis kompleksas, kolagenas arba AZ kvepalai... hihihi.gif

Ir mane jau pradeda nervinti kremukai su emulsiniu nr.2, nes tepant pabala... Jei dali emulsinio pakeiciu biciu vasku, tai isnyksta, bet biciu vaskas duoda riebuma, o kartais jo visai nereikia... Ar su visais emulsiniais taip? Koki reiketu uzsisakyti pabandymui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauliuxxx: 17 gegužės 2011 - 12:23
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 17, 12:22)
Ar su visais emulsiniais taip?

as tik nr 3 turiu ir tik ji kol kas esu naudojus -tai man niekas dar nebalo su juo biggrin.gif mirksiukas.gif 4u.gif


beja, komodike nereali wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 17 gegužės 2011 - 12:30
Aciu alioniuk, tik gaila, kad pinigine pakiso koja.. doh.gif teks veliau bandyt..
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 17, 12:22)
Nereikia tiketis parduotuvinio efekto...
Reikia ji pranokti!  yess.gif

Siaip iki dekoratyvines dar nepribrendau, tai nekomentuosiu smile.gif

Vakar dariau pora kremu. Is pradziu abu gavosi puikus, paskui kazko suskystejo... Vienas suskystejo po to, kai ilasinau pantenolio, bet per nakti jau indelyje pastovejes stabilizavosi ir vel liko, koks buves. Nuo ko suskystejo kitas, likau nesupratusi, nes pritingejau permaisyti po kiekvieno, sulasinau visus iskart ir tada ismaisiau...  doh.gif Tad "itariamieji" liko visi trys: drekinantis kompleksas, kolagenas arba AZ kvepalai...  hihihi.gif

Ir mane jau pradeda nervinti kremukai su emulsiniu nr.2, nes tepant pabala... Jei dali emulsinio pakeiciu biciu vasku, tai isnyksta, bet biciu vaskas duoda riebuma, o kartais jo visai nereikia... Ar su visais emulsiniais taip? Koki reiketu uzsisakyti pabandymui?


o kokia vandenine dalis kreme? Man su didesne nei 60% vandenine dalim baltuoja kremas. Beje, irgi naudojant 2 emulsini vaska g.gif

beje, zaviuosi Tavo skaiciavimais, as irgi megstu viska tiksliai daryt, tiksliai issiskaiciuot kiek lasu, kiek mililitru. (as ne matematike, bet prie laaabai tiksliu mokslu smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 05 17, 15:06)
o kokia vandenine dalis kreme? Man su  didesne nei 60% vandenine dalim baltuoja kremas. Beje, irgi naudojant 2 emulsini vaska  g.gif


Vandenines dalies buvo apie 60-65%. Bet pries kelias savaites darytas tik su emulsiniu nr.2, vandens buvo apie 50-55, vis vien baltavo... Jau pradedu kaltinti pati emulsikli g.gif
Atsakyti
gal galit pagelbet 4u.gif buvau issiaugojusi kazkurios is jusu procentu lentele su lasu kiekiais ir tvarkant failus - ji dingo gun_rifle.gif
gal kas turit issaugojusi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 17, 14:22)
Tad "itariamieji" liko visi trys: drekinantis kompleksas, kolagenas arba AZ kvepalai...  hihihi.gif

AZ kvapieji ekstraktai man skystina kremukus, tai juos kaltinčiau

QUOTE(Gladiola @ 2011 05 17, 16:01)
gal galit pagelbet 4u.gif  buvau issiaugojusi kazkurios is jusu procentu lentele su lasu kiekiais ir tvarkant failus - ji dingo gun_rifle.gif
gal kas turit issaugojusi? 4u.gif

ČIA
Atsakyti