Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 05 12, 15:04)
šiaip sakoma, kad alijošius turi būti kelių metų senumo, kad susibrandintų visas reikiamas savybes:) maniškiai dar tik 2-3 metų, tai jų neliečiu.
Užtai laiptinėj tokį senuką jau baigiu visą nulupinėt biggrin.gif  pagaus kada nors mane bobutės bevagiančią biggrin.gif
bet aš tai jį šviežią tepuosi, perpjaunu išilgai ir voila:) bandžiau kažkada tarkuotis  schmoll.gif  nesąmonė

o tas laiptines alijosius juk gali buti visokiu dulkiu ir kitokio brudelio prisigeres...as tokiu veido netepciau.
Dekoju uz atsakymus del sviestmedzio-uzsisakysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssaule: 13 gegužės 2011 - 08:38
QUOTE(ssaule @ 2011 05 13, 09:37)
o tas laiptines alijosius juk gali buti visokiu dulkiu ir kitokio brudelio prisigeres...as tokiu veido netepciau.


Tai dulkės gal į vidų nesusigeria. O be to šiaip dar yra toks dalykas kaip vanduo, su kuriuo visos dulkės ir nusiplauna:) ir aš ne prie Fukušimos gyvenu gi:)
kas čia per logika? g.gif
O kaip tada pirktiniai sviestai, hidrolatai ir tt.? Ten augalai inkubatoriuose auginami?smile.gif

Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 05 13, 09:52)
Tai dulkės gal į vidų nesusigeria. O be to šiaip dar yra toks dalykas kaip vanduo, su kuriuo visos dulkės ir nusiplauna:) ir aš ne prie Fukušimos gyvenu gi:)
kas čia per logika?  g.gif
O kaip tada pirktiniai sviestai, hidrolatai ir tt.? Ten augalai inkubatoriuose auginami?smile.gif

na, as isivaizduoju, kad tie augalai tai gal laukineje gamtoje auga ar auginami kur atokiau ne viduty miesto... g.gif viliuosi, kad taip yra. O alijosius is laiptines man kazkaip ne verysad.gif bet cia tik mano nuomone, gal per daug as itari mirksiukas.gif turbut lietuvoje laukineje gamtoje alijosiai neauga.
Atsakyti
Sveikos,

gal esate ką nors gaminę iš AZ bazės? http://www.aroma-zon...e_neutreBIO.asp 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2011 05 13, 15:17)
Sveikos,

gal esate ką nors gaminę iš AZ bazės? http://www.aroma-zon...e_neutreBIO.asp  4u.gif


Kaip tik tokią užsisakysiu:)
tai vėliau galėsiu pakomentuot:)
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2011 05 11, 08:56)
gal ir suklydo.Idomu ka kitos mergytes pasakytu pasverusios savo prekytes  g.gif

snd turejau atsverti 15g emulsiklio blush2.gif turiu sverstykles tas maksimines uz lipukus ta pacia proda primeciau ir savo turta pirkta is AN rode viska tvarkingai o vienu milteliu kaip ir daugiau 2g ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 05 13, 08:48)
Kristanew, labai laukiam atsiliepimu apie naujus seselius smile.gif recepto taip pat  4u.gif

Šešėliai visai patiko ypač šviesesni ir gana ilgai išsilaikė thumbup.gif , tik vat prasčiau su į mėlynumą, nes sunkiau pasiskirstė ir vietomis išsitepė ryškesnėmis juostelėmis, gal blogiau išmaišiau, ar turėjau kažko daugiau įdėti g.gif , reiks dar pasitobulinti rolleyes.gif
O receptas, na viską maišiau iš akies, visų sudėtis tokia: balto molio apie 3/7, cinko oksido apie 2/7, o likusi dalis (viename – geltonos ochros, rožinės ochros, riešuto spalvos žėručio, bermudinės marantos milteliai) (kitame – geltonosios ochros, bermudinės marantos milteliai ir vos vos riešuto spalvos žėručio) (trečiajame – sudėtis panaši kaip ir pirmajame, tik dar primaišytas ne mažas kiekis indigo spalvos).
Dar reikėtų pudrą susikonstruoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 05 13, 08:48)
Labas rytas  4u.gif
Vakar gaminausi kremuka. Istirpinau kakavos sviesto truputi, idejau sviestmedzio sviesto, kokosu, avokado, makadamiju aliejus ir  pyliau paskui hamameliu hidrolata. Proporciju neziurejau, visko is akies, pyliau hidrolata pamazu ziuredama kiek gali sviestmedis suemulsinti. Viskas pavyko puikiausiai, ir susigeria i oda daug geriau nei tik alieju ir sviestu misinys ir daug tekstura geresne  thumbup.gif
Dar buvau skaiciusi, kad hamameliu hidrolatas pasalina odos paraudimus, niezejimą, uzdegima ir pleiskanojima. Vakar pati tuo isitikinau, nes labai sukando uodai ir ju ikastas vietas patepiau tuo kremu. Stebuklu nepadare, bet tam kartui taip stipriai nebeniezti, o kai vel pradeda, vel patepu ir praeina  thumbup.gif

Kristanew, labai laukiam atsiliepimu apie naujus seselius smile.gif recepto taip pat  4u.gif


keista, kazkaip nesupratau, kaip riebalus su vandeniu sujungete? Be nieko? g.gif
kokia tekstura gavote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 14 gegužės 2011 - 11:52
QUOTE(fuksė @ 2011 05 14, 11:50)
keista, kazkaip nesupratau, kaip riebalus su vandeniu sujungete? Be nieko?  g.gif
kokia tekstura gavote?

sviestmedis turi tokia savybe, kaip sugerti vandeni -tai ir imanoma be jokiu emulsikliu sumaisyt riebalaus su vandeniu mirksiukas.gif as savo dukrai tik toki ir darau -be papildomu dirgikliu 4u.gif bet man veidui toks kremas butu gerokai per riebus, o kunui tinka thumbup.gif mano kuno oda normali, neriek jokios spec prieziuros 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 14 gegužės 2011 - 12:09
Sveiki smile.gif esu visiska zalioke kremu gamyboje ir siandien bandziau pasigaminti pati paprasciausia eksperimentini krema pagal cia perskaityta technologija. Naudojau kokosu ir monoi aliejus 18 ml, 25 ml distiliuoto vandens. Kaip emulsikli bandziau naudoti naturalu biciu vaska 5,3 g. Lasinau greifruktu eterini alieju. Kol maisiau aliejus, vaska ir dist.vandeni konsistencija buvo kaip ir vientisa, grazi. Bet atvesus ir ilasinus kelis lasus greifruktu eterinio aliejaus, pradejo skirtis vanduo ir visos tos mases blink.gif kodel taip nutiko? kadangi vaskas su aliejais susijunge, o vanduo isbego, gavosi tiesiog kaip riebus ranku kremas. kaip nors snaudosiu. Bet i ka atkreipti demesi, kai kita karta bandysiu eksperimentuoti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaangelika @ 2011 05 12, 12:54)
Butu idomu  drinks_cheers.gif

Dariau pagal AZ recepta (plius minus smile.gif ) bet nzn ar tai buteliukas, putas darantis negeras, nes tos putos nelabai tinksmos naudoti skutimuisi.. Na tokios netvirtos, stambios ir greitai slenkancios zemyn.. sutirstinau ksantanu dar po to papildomai, tai isvis praktiskai nepumpuoja.. nzn ar indelis is AZ netobulas (bandysiu is AN kai vel tures), ar apskritai nereikia kazko kito tiketis..
Papildyta:
Ar kas esat gamine blakstienu tusa?
Atsakyti
QUOTE(Virbalė @ 2011 05 14, 15:10)
Sveiki smile.gif esu visiska zalioke kremu gamyboje ir siandien bandziau pasigaminti pati paprasciausia eksperimentini krema pagal cia perskaityta technologija. Naudojau kokosu ir monoi aliejus 18 ml, 25 ml distiliuoto vandens. Kaip emulsikli bandziau naudoti naturalu biciu vaska 5,3 g. Lasinau greifruktu eterini alieju. Kol maisiau aliejus, vaska ir dist.vandeni konsistencija buvo kaip ir vientisa, grazi. Bet atvesus ir ilasinus kelis lasus greifruktu eterinio aliejaus, pradejo skirtis vanduo ir visos tos mases  blink.gif  kodel taip nutiko? kadangi vaskas su aliejais susijunge, o vanduo isbego, gavosi tiesiog kaip riebus ranku kremas. kaip nors snaudosiu. Bet i ka atkreipti demesi, kai kita karta bandysiu eksperimentuoti?  ax.gif

Per daug vandens dejot. Su biciu vasku darant geriau, kai aliejaus daugiau negu vandens. AN Monika pataria "Bičių vašką kaip vienintelį emulsiklį naudoti kremams, į kuriuos įeina ne daugiau kaip 50 proc. skysčių", bet realiai man niekada nesigavo su tiek vandens - visada vandens dedu bent truputi maziau, na, bet as ne profe, cia tik man gal taip smile.gif blush2.gif
Atsakyti