Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 05 11, 18:39)
Siandien "konstruosiu skutimosi putas, jei bus vertos  demesio pasipasakosiu garsiai smile.gif

Butu idomu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 05 12, 08:18)
bet tokiu atveju manau ilgai toks kremas be ekokonservanto nestoves, ane?

nezinau, ale man stovi tokie ir tik issukti, ir sildyti gana ilgai, menesi tai drasiai, o dar ir ilgiau 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
Taskuotas vabale, gal jau bandei skutimosi putas? bigsmile.gif as AZ buvau kazkoki recepta nuziurejus -reik eit susirast 4u.gif
Atsakyti
kuri naudojate sviestmedi is AZ? Jie siulo du variantus, pirmasis kaip suprantu truputi apdirbtas, isvalytas ir pasalintas kvapas. Kitas BIO , bet irgi raso "pure deodorised".
Gal kuri ta BIO siuntetes, tai kaip jo kokybe?
Aciu smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif
turiu tokį klausimėlį, gal kuri galės pagelbėt 4u.gif
turiu alijošiaus, tik nežinau kaip iš jo pasigaminti sultis g.gif norėčiau iš jo pasigaminti alijošiaus gelį, girdėjau, kad jis neblogas dalykėlis, tai sumasčiau susimeistrauti, tik nežinau kaip tas sultis iš to alijošiaus išgaut smile.gif jei kas mesteltų kokių minčių būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2011 05 12, 15:22)
kuri naudojate sviestmedi is AZ? Jie siulo du variantus, pirmasis kaip suprantu truputi apdirbtas, isvalytas ir pasalintas kvapas. Kitas BIO , bet irgi raso "pure deodorised".
Gal kuri ta BIO siuntetes, tai kaip jo kokybe?
Aciu smile.gif


Turiu ta nevalyta, na, man jis patinka smile.gif vos vos i pieno gelsvuma spalva, bent as kvapo nejauciu jokio (apskritai esu nejautri kvapams), vyras sake, kazkuo smirdi, tik neatsimena, kuo lotuliukas.gif

QUOTE(saulyyyte25 @ 2011 05 12, 15:43)
Sveikos merginos smile.gif
turiu tokį klausimėlį, gal kuri galės pagelbėt  4u.gif
turiu alijošiaus, tik nežinau kaip iš jo pasigaminti sultis  g.gif  norėčiau iš jo pasigaminti alijošiaus gelį, girdėjau, kad jis neblogas dalykėlis, tai sumasčiau susimeistrauti, tik nežinau kaip tas sultis iš to alijošiaus išgaut smile.gif jei kas mesteltų kokių minčių būčiau labai dėkinga  4u.gif


As irgi jau galvoju, ar siaip alijosiaus sultis pirkti, ar pati alijosiu isitaisyti ir kazkaip is jo sultis isspausti biggrin.gif Girdejau, labai padeda nuo plauku slinkimo ir labai gerai issausejusiai odai...
Kur gauti alijosiu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 12, 14:57)
As irgi jau galvoju, ar siaip alijosiaus sultis pirkti, ar pati alijosiu isitaisyti ir kazkaip is jo sultis isspausti  biggrin.gif Girdejau, labai padeda nuo plauku slinkimo ir labai gerai issausejusiai odai...
Kur gauti alijosiu?  rolleyes.gif


šiaip sakoma, kad alijošius turi būti kelių metų senumo, kad susibrandintų visas reikiamas savybes:) maniškiai dar tik 2-3 metų, tai jų neliečiu.
Užtai laiptinėj tokį senuką jau baigiu visą nulupinėt biggrin.gif pagaus kada nors mane bobutės bevagiančią biggrin.gif
bet aš tai jį šviežią tepuosi, perpjaunu išilgai ir voila:) bandžiau kažkada tarkuotis schmoll.gif nesąmonė
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 05 12, 16:04)
šiaip sakoma, kad alijošius turi būti kelių metų senumo, kad susibrandintų visas reikiamas savybes:) maniškiai dar tik 2-3 metų, tai jų neliečiu.
Užtai laiptinėj tokį senuką jau baigiu visą nulupinėt biggrin.gif  pagaus kada nors mane bobutės bevagiančią biggrin.gif
bet aš tai jį šviežią tepuosi, perpjaunu išilgai ir voila:) bandžiau kažkada tarkuotis  schmoll.gif  nesąmonė

Tai blogai, neiskentesiu as keliu metu, o ir laiptinej senuko ner, kuri apskabyt galeciau lotuliukas.gif
O sulciaspaude? hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2011 05 12, 13:22)
kuri naudojate sviestmedi is AZ? Jie siulo du variantus, pirmasis kaip suprantu truputi apdirbtas, isvalytas ir pasalintas kvapas. Kitas BIO , bet irgi raso "pure deodorised".
Gal kuri ta BIO siuntetes, tai kaip jo kokybe?
Aciu smile.gif



Turi kvapą šis tikrai, manęs jis neerzina, bet kažkoks tarp pupų ir riešutų smile.gif kokybė mane tenkina tiek vieno tiek kito ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 05 12, 15:37)
Tai blogai, neiskentesiu as keliu metu, o ir laiptinej senuko ner, kuri apskabyt galeciau  lotuliukas.gif
O sulciaspaude?  hihihi.gif


net nežinau. Kai tarkavau (su ežiukų tarka) tiktais minštimą, tai viskas gerai buvo su tarkavimu. Bet kai tingėjau terliotis ir tarkavau visą alijošių (na su žievele ta žalia), tai man baisiai graužt veidą pradėjo.
Tai realiai mečiau lauk tą idėją su tarkavimu. Tam kartui pasivagiu lapą ir ramu biggrin.gif
Atsakyti
alijosiu geriausia naudoti kokiu 5 metu senumo, tuomet buna subrandines visa geruma, o nulupus sakele, reikia padeti i saldytuva - tuomet augalas, gindamasis nuo nepalankiu salygu isskiria daug aktyviu medziagu. Laikyti reikia jei neklystu apie savaite. Naudoti tik minkstima, pozievines dalies nenaudot. Yra begales receptu su alijosiais, kazkada skaiciau zurnaliuke a la "mociutes vaistazoles", o siaip pagooglinus manau rasit tikrai straipsniu ir apie naudojima, ir apie paruosima, ir receptuku 4u.gif
Atsakyti
Šiandien susimaišiau šešėlius, ryt bus išbandyti rolleyes.gif
http://public.fotki....asigaminti.html
Mėlynos spalva nėra tokia ryški, labiau į pilkumą g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Vakar gaminausi kremuka. Istirpinau kakavos sviesto truputi, idejau sviestmedzio sviesto, kokosu, avokado, makadamiju aliejus ir pyliau paskui hamameliu hidrolata. Proporciju neziurejau, visko is akies, pyliau hidrolata pamazu ziuredama kiek gali sviestmedis suemulsinti. Viskas pavyko puikiausiai, ir susigeria i oda daug geriau nei tik alieju ir sviestu misinys ir daug tekstura geresne thumbup.gif
Dar buvau skaiciusi, kad hamameliu hidrolatas pasalina odos paraudimus, niezejimą, uzdegima ir pleiskanojima. Vakar pati tuo isitikinau, nes labai sukando uodai ir ju ikastas vietas patepiau tuo kremu. Stebuklu nepadare, bet tam kartui taip stipriai nebeniezti, o kai vel pradeda, vel patepu ir praeina thumbup.gif

Kristanew, labai laukiam atsiliepimu apie naujus seselius smile.gif recepto taip pat 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasskee: 13 gegužės 2011 - 07:49