Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu, 6 tema

silsta: va, cia tai menas! Net silpna pasidare, kai pamaciau toki komplektuka. Ir kartu supratau, kad tokiam groziui pati nesiryzciau.. Perdaug juvelyrinis darbas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akinomra @ 2011 06 02, 19:25)
Sveikutės, gal kuri turite servetėles schemutę panašią į tokią?
user posted image
labai labai užsimaniau ko nors panašaus, tačiau nepavyksta rasti kas tiktų  doh.gif



Gal šita kiek panaši?

user posted imageuser posted image
Papildyta:
QUOTE(Getira @ 2011 06 02, 19:32)
silsta: va, cia tai menas! Net silpna pasidare, kai pamaciau toki komplektuka. Ir kartu supratau, kad tokiam groziui pati nesiryzciau.. Perdaug juvelyrinis darbas. smile.gif



O aš jau antrą komplektuką įpusėjau, tikrai daug kam patiko bigsmile.gif
Gyventum arčiau, parodyčiau kaip tai neriama bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2011 05 28, 16:02)
Draugė užsakė, kad nunerčiau "Vynuoges", nes jai labai patiko šitas komplektukas kavai... Nunėriau... ax.gif

o čia tai wub.gif wub.gif wub.gif super kaip gražiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Agnesyte, dėkui už pagyras...

user posted image
Atsakyti
Sveikos,

Seniai benėriau, bet jau pasiilgau, tai šįkart tik užsuku pagirti visų darbščiarakių darbelių. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Paprastute servetele, bet jau senoji vis gulejusi ant stalo pabodo, norejosi kazka "ant greicio" pakeist, tai ir nunarpliojau. smile.gif Tik man siulu nebeuzteko tiem spurgiukam maziukam padaryt, tai uzbaigiau trupuciuka savaip, paprastai. user posted image

Originalas: user posted image

Schema: user posted image
Atsakyti
Labai dailu,nieko tie pumpuriukai nekeičia, kai nežinai thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Su gražia vasara biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , neiškepkit, kviečiu kavos prie naujų servetyčių(vykdau siūlų naikinimo akciją)
user posted image
Kadangi atostogauju, tai leidau sau "Tris vakarojimus" nunarplioti
user posted image biggrin.gif
Atsakyti
dodone, labai gražu..

Lupita 77, labai gražu... Tas mažesnes esu ir aš nunėrusi dovanai, bet tai buvo gal prieš metus.
Atsakyti
Labai grazios merginos serveteles wub.gif
Atsakyti
dodone ir Lupita 77, gražios servetėlės thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, pasimaišysiu ir aš čia 4u.gif karšta saulė trinktelėjo galvon, nes sumąsčiau nunert... lovatiesę doh.gif diiidelę diiidelę ax.gif kaip supratu ten bus iš kokių nors kvadratukų/apskritimukų ar kažko panašaus. Tai labai norėjau paprašyt pasidalint patirtim, kas yra nėrusios, ir kokių nors pavyzdžių pamėtėt blush2.gif būsiu labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ricina @ 2011 06 08, 17:18)
Sveikos, pasimaišysiu ir aš čia  4u.gif  karšta saulė trinktelėjo galvon, nes sumąsčiau nunert... lovatiesę  doh.gif  diiidelę diiidelę  ax.gif  kaip supratu ten bus iš kokių nors kvadratukų/apskritimukų ar kažko panašaus. Tai labai norėjau paprašyt pasidalint patirtim, kas yra nėrusios, ir kokių nors pavyzdžių pamėtėt  blush2.gif  būsiu labai dėkinga  4u.gif

smile.gif
http://club.osinka.r...-85248?&start=0
Atsakyti