Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu, 6 tema

QUOTE(Mėtos namų darbai @ 2011 05 26, 15:28)
Naujausias darbelis 



labai grazi spalva wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Draugė užsakė, kad nunerčiau "Vynuoges", nes jai labai patiko šitas komplektukas kavai... Nunėriau... ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2011 05 28, 15:02)
Draugė užsakė, kad nunerčiau "Vynuoges", nes jai labai patiko šitas komplektukas kavai... Nunėriau... ax.gif


oi kaip gražu wub.gif
Noriu paklausti - o čia viskas žemais stulpeliais nerta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuikių_dainos: 28 gegužės 2011 - 15:40
silsta, labai gražu.
Atsakyti
Aciu merginos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikių_dainos @ 2011 05 28, 16:38)
oi kaip gražu  wub.gif
Noriu paklausti - o čia viskas žemais stulpeliais nerta?


Taip, tai airiškas nėrimas. Viskas - ir lapeliai, ir rutuliukai - be užmetimo. Tik aš truputuką pakeičiu, neapneriu visos servetėlės aplink.
Įkeliu schemas, gal kas norės nusinerti, tikrai labai neblogai žiūrisi...
Mano nespalvotas komplektukas, nes nertas iš lino.

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 28 gegužės 2011 - 19:45
QUOTE(silsta @ 2011 05 28, 16:02)
Draugė užsakė, kad nunerčiau "Vynuoges", nes jai labai patiko šitas komplektukas kavai... Nunėriau... ax.gif



bet kiek kantrybės reikia tokioms turėti thumbup.gif
Atsakyti
Akinomra, reikia tos kantrybės tikrai, bet airišku nėrimu moterys net sukneles nusineria... Ot čia tai ištvermė 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mėtos namų darbai ir silsta labai gražios servetėlės good.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2011 05 29, 12:04)
Akinomra, reikia tos kantrybės tikrai, bet airišku nėrimu moterys net sukneles nusineria... Ot čia tai ištvermė  4u.gif  4u.gif  4u.gif

na kai aš pati nesugebu mažų servetėlių po puodukais komplektuko nusinerti pačiai sau, tai tokio tipo nėriniais ypatingai žaviuosi wub.gif
Atsakyti
Dėkui, merginos, už pagyras.

Akinomra, vien pažiūrėjus į tavo didžiulę staltiesę, kurią neseniai mums parodei, galima pagalvoti, kad nenusinersi kavai komplektuko... Esi darbštuolė-bitutė, tad kibk ir kabliuok komplektuką kavytei... thumbup.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, gal kuri turite servetėles schemutę panašią į tokią?
user posted image
labai labai užsimaniau ko nors panašaus, tačiau nepavyksta rasti kas tiktų doh.gif
Atsakyti