Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu, 6 tema

QUOTE(Sunflowers @ 2011 11 03, 11:22)


Aciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dailele @ 2011 11 03, 10:36)
Aš irgi nekrakmolinu servetėlių kol jos nesuranda sau šeiminikų (sau neturiu nė vienos, nukerpu siūlą ir man pasidaro visai neįdomi  ax.gif  ) Nes paskui būtų gaila lankstyt, o tokio didelio stalčiaus, kad galėčiau nelankstytas sudėt, neturiu. Nuotraukai visiškai užtenka tik išlyginti drėgnas, net krakmolinti nereikia.

o man krakmolinimas-pati maloniausia pabaiga wub.gif o kadangi krakmolinu purskikliu-niekad nepadauginu-nebuna nei per kietos nei per minkstos-svelniai sulenkiu ir padedu-o kai reikia isimti naudojimui-vel siek tyiek uzpurski ir pereini lygintuvu smile.gif

bet pati asmeniskai retai serveteles naudoju-ypac komplektus rolleyes.gif
atrodo grazu butu pasideti po kavos puodeliu-tokia jauki smulkmenele,bet paprasciausiai nera tam laiko smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, pržiūrėjau jūsų darbus, tikrai nuostabūs thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , jūs šaunuolės. Aš galima sakyti tik pradedanti, todėl noriu paprašyti jūsų pagalbos - gal turit kokių scemučių mažų servetėlių, kad būtų tipo snaigės ant eglės, maždaug iki 10 - 12 cm skersmens. Būčiau dėkinga jei padėtumėt, nes gavau užduotį tokių nunerti nemažai, o shemų tik kelias turiu. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(gauja2 @ 2011 11 04, 19:56)
Sveikutės, pržiūrėjau jūsų darbus, tikrai nuostabūs  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , jūs šaunuolės. Aš galima sakyti tik pradedanti, todėl noriu paprašyti jūsų pagalbos - gal turit kokių scemučių mažų servetėlių, kad būtų tipo snaigės ant eglės, maždaug iki 10 - 12 cm skersmens. Būčiau dėkinga jei padėtumėt, nes gavau užduotį tokių nunerti nemažai, o shemų tik kelias turiu. Ačiū.

galit va cia pasiziuret
https://picasaweb.go...450887285389049
http://meduve.blogas...naiges-503.html
cia daug tik rinkites ir nerkit mirksiukas.gif
http://picasaweb.goo...niaiPapuosimai1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 04 lapkričio 2011 - 19:28
gal keistai pasirodys,gal kuri turit nuorodu nertu velykiniu dekoraciju,pvz nertu kiskuciu,kiausiniu,ir seip pavasariniu niekuciu.(tiksliau-nertu aplikaciju schemuciu,kurias butu galima prisiuti prie tarkim medziagytes)

dekinga buciau be galo be krasto 4u.gif

doh.gif ir dar zinute ne i ta tema parasiau...bet jei turit ikelkit i nertu gelyciu,drugeliu ir kt.temute 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziaugsmelis7x7: 04 lapkričio 2011 - 21:35
Sunflowers ir ViktukE, gražios servetėlės good.gif
Atsakyti
QUOTE(ViktukE @ 2011 11 02, 20:09)
as tik neriu, krakmolina dovanas gavusieji...

sakyciau grazus darbas, bet jis ne iki galo atliktas tai jokio grozio man ir neturi ax.gif man nesvarbu sau, uosvienei ar kaimynei darba daryt bet jis turi buti ir isplautas ir islygintas ir jeigu reikia kaip siuo atveju pakrakmolintas mirksiukas.gif
Atsakyti
Lininė staltiesėlė
user posted image 4u.gif
Atsakyti
Lupita77 dvigubas WOU wub.gif ...man linas nelabai paklusnus, bet vistiek mėginsiu su juo kažkiek artimiau susidraugaut
Atsakyti
Dėkui, Sobieska 4u.gif .
Aš priešingai- labai jį myliu thumbup.gif
Atsakyti
Lupita 77 , wau wub.gif
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif
grazus jusu darbeliai wub.gif nusprendziau ir as pasirodyti kelias servetelias, kurias nuneriau mamai smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

P.S. i data nekreipkit demesio smile.gif fotikas nenustatytas.
Atsakyti