Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu, 6 tema

QUOTE(*Maja* @ 2011 10 14, 23:56)
PAsirodau ir aš su darbeliu savo  4u.gif  blush2.gif
Nerta iš čia
https://picasaweb.go...9/BookWhiteLace


Va čia tai darbelis thumbup.gif jau visas darbas...
Labai geras rezultas.
Atsakyti
QUOTE(dailele @ 2011 10 17, 13:24)
Va čia tai darbelis  thumbup.gif jau visas darbas...
Labai geras rezultas.

blush2.gif dėkui 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, kas neret sita servetele gal galit paaiskinti kaip ta apibraukta sujungima padaryti, na ten kur ta tokia kilpele kad gautusi? blush2.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aprily @ 2011 10 26, 22:45)
Sveikos, kas neret sita servetele gal galit paaiskinti kaip ta apibraukta sujungima padaryti, na ten kur ta tokia kilpele kad gautusi?  blush2.gif  4u.gif


Zodziu nemoku paaiskint ,jei su telefu iseis gera foto bandysiu taip parodyt(fotikas laikinai isvykes biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norwa: 26 spalio 2011 - 21:59
QUOTE(Aprily @ 2011 10 26, 21:45)
Sveikos, kas neret sita servetele gal galit paaiskinti kaip ta apibraukta sujungima padaryti, na ten kur ta tokia kilpele kad gautusi?  blush2.gif  4u.gif


(Skaičius imu apytikslius, nes nelabai įžiūriu schemą blush2.gif )
Jei teisingai suprantu klausimą, tai reikia nunerti 17 akių pynelę, tada durti į penktą pynelės akį ir išnerti žemą stulpelį (arba jungiamąją akį, vėlgi neįžiūriu) ir tada nunerti dar penkių akių pynelę.
Atsakyti
Nu jau foto tai doh.gif (labbbbai atsiprasau uz kokybe) kur rodykle tai bus jungiamasis zemas stulpelis paskui vel neri 3ar 4 neiziuriu pynele kilpas



user posted image
Atsakyti
QUOTE(Drąsi mergaitė @ 2011 10 26, 23:06)
(Skaičius imu apytikslius, nes nelabai įžiūriu schemą blush2.gif )
Jei teisingai suprantu klausimą, tai reikia nunerti 17 akių pynelę, tada durti į penktą pynelės akį ir išnerti žemą stulpelį (arba jungiamąją akį, vėlgi neįžiūriu) ir tada nunerti dar penkių akių pynelę.

labai tiksliai ir taikliai paaiskinta smile.gif
Atsakyti
mano 2 'kaviniai' komplektukai smile.gif Vienas skirtas dovanai, tik niekaip neapsisprendžiu kuris g.gif biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Uksnė @ 2011 10 27, 10:30)
mano 2 'kaviniai' komplektukai smile.gif Vienas skirtas dovanai, tik niekaip neapsisprendžiu kuris g.gif  biggrin.gif


Aš ir neapsispręsčiau-abudu tokie gražūs thumbup.gif
Atsakyti
Uksnė, nuostabios servetėlės abu komplektukai. Šaunuolė 4u.gif Bet man asmeniškai labiau prie dūšios kvadratinės ax.gif
Atsakyti
Uksnė, teisiog fantastika wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprily @ 2011 10 26, 22:45)
Sveikos, kas neret sita servetele gal galit paaiskinti kaip ta apibraukta sujungima padaryti, na ten kur ta tokia kilpele kad gautusi?  blush2.gif  4u.gif

aciu paaiskinusiom, lyg ir supratau 4u.gif
Atsakyti