Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu, 6 tema

...ir povai wub.gif ...ir Silstos wub.gif ...gražu žiūrėt kokios lietuvės kūrybingos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnesyte @ 2011 10 04, 12:53)
kaip gražu  wub.gif norėčiau tokios staltiesės, manau didinti galima ją  g.gif gal schemą galimėtų  ax.gif



Merginos, turbūt galima didinti ją. Reikia pabandyti. Čia nelabai aiškios schemos, įkeliu nuorodą kur ją radau, pasididinsite, kad būtų aiškiau.


user posted image
user posted image
user posted image

https://picasaweb.go...peu.croche/045#
Papildyta:
QUOTE(brangiakaile @ 2011 10 04, 12:20)
kokie grazus darbeliai  wub.gif
silsta o cia is atskiru sunerta?



Taip, iš atskirų detalių. Pirma nusineriu viduryje lapus, nėrimo eigoje vieną prie kito jungiu. Tada kiekvieną "malūnėlį" prineriu baigiant jį nerti. O vėliausia lapus prineriu viršuje. Nemoku aiškinti, gal suprasit iš schemų...
Atsakyti
silsta, labai grazi lininuke wub.gif
Atsakyti
Labutis, merginos gal kuri turit paprastų servetėlių- širdelių schemučių po puoduku padėt ? Turim tradiciją draugų kompanija švęst valentino dieną, ateinančiais metais mudu su vyru organizujam tai planuoju malonias smulkmenas draugams wub.gif
Atsakyti
Silsta: pamaciau tavo paskutine servetele ir net zagtelejau! Nu, nerealus grozis!!! Bet as dar kokius 5 metus aplink tokia vingiais vaiksciociau, nedrisciau tokia nerti...
Atsakyti
Vaima, va čia labai paprastutės schemos širdelių-servetelių... Gal tiks?

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2011 10 04, 20:49)
Silsta: pamaciau tavo paskutine servetele ir net zagtelejau! Nu, nerealus grozis!!! Bet as dar kokius 5 metus aplink tokia vingiais vaiksciociau, nedrisciau tokia nerti...



Getira, nieko čia nuostabaus nėra, tik reikia pradėti. Žinoma, gal iš karto nepavyks, bet viskas ateina su laiku, išardysi gal kokią gėlytę ir vėl nunersi, tik jau gausis geriau. Ir man taip buvo. Tad pirmyn 4u.gif
Atsakyti
Ačiū Silsta 4u.gif 4u.gif ju pradėjau rakaliot pagal trečiają schemutę ax.gif
Atsakyti
o cia mano tik su priedais biski blush2.gif visu nespajuejau nufotkines nes pameciau visai kazkur galva blush2.gif user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2011 10 04, 13:48)
Merginos, turbūt galima didinti ją. Reikia pabandyti. Čia nelabai aiškios schemos, įkeliu nuorodą kur ją radau, pasididinsite, kad būtų aiškiau.
https://picasaweb.go...peu.croche/045#
Papildyta:
Taip, iš atskirų detalių. Pirma nusineriu viduryje lapus, nėrimo eigoje vieną prie kito jungiu. Tada kiekvieną "malūnėlį" prineriu baigiant jį nerti. O vėliausia lapus prineriu viršuje. Nemoku aiškinti, gal suprasit iš schemų...

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Gal galite man padėti noriu apsinerti staltiesę, bet nemoku susirasti schemų ir pvz. doh.gif Labai labai prašau pagalbos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(barbuska @ 2011 10 07, 16:28)
Gal galite man padėti noriu apsinerti staltiesę, bet nemoku susirasti schemų ir pvz. doh.gif Labai labai prašau pagalbos 4u.gif



https://picasaweb.go...rip2/Puntillas#
Atsakyti