Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu, 6 tema

Sveikos smile.gif Radau aš betvarkydama spintą tokią senutę staltiesėlę, dar mano močiutės naudotą, ir pagalvojau, kad šaunu būtų ją prikelt naujam gyvenimui, nes kai kur jau ir kandys pasidarbavę verysad.gif Gal kartais savo lobynuose kas nors turit tokią schemutę? Jei nerasiu, bandysiu nert ir originalo, tik kai kur reiks atspėt, kiek kokių kilpelių reikia biggrin.gif

https://picasaweb.go...782466297527138
Atsakyti
as turiu tik tokia 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Abelo, gal ir aš su savo schemom kiek tau padėsiu?



user posted imageuser posted imageuser posted image


Ir dar pridėsiu lapų...

user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 10 rugsėjo 2011 - 20:55
Sunflowers ir silsta, ačiū jums labai!! thumbup.gif Tikrai panašu, bandysiu nunarpliot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Abelo @ 2011 09 10, 22:54)
Sunflowers ir silsta, ačiū jums labai!! thumbup.gif Tikrai panašu, bandysiu nunarpliot smile.gif

sekmes , lauksim butinai pasirodyk mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, darbštuolės 4u.gif Taip gera čia tarp servetėlių pasivaikščioti... aš jau seniai tuo neužsiimu, bet kažkada net ir labai nėriau. Kaip tik prisiminiau, kad turiu viena nunertą, bet nebalintą takelį. Reikia ištraukti iš stalčiaus ir sutvarkyti. Bet neatsimenu, kaip pati balindavau ir krakmolydavau (nes tai vyko prieš kokius 6 metus) doh.gif Gal kas mane paprotintų, kaip išbalinti medvilninių plonų siūlų takelį ir kaip jį iškrakmolyti (kokiom proporcijom padaryti tą marmalą)? Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 11, 21:05)
Sveikos, darbštuolės  4u.gif Taip gera čia tarp servetėlių pasivaikščioti... aš jau seniai tuo neužsiimu, bet kažkada net ir labai nėriau. Kaip tik prisiminiau, kad turiu viena nunertą, bet nebalintą takelį. Reikia ištraukti iš stalčiaus ir sutvarkyti. Bet neatsimenu, kaip pati balindavau ir krakmolydavau (nes tai vyko prieš kokius 6 metus) doh.gif Gal kas mane paprotintų, kaip išbalinti medvilninių plonų siūlų takelį ir kaip jį iškrakmolyti (kokiom proporcijom padaryti tą marmalą)? Būčiau labai dėkinga  4u.gif


Parduotuvėse būna pirkti purškiamas krakmolas 4u.gif
Nereikia jokio marmalo daryti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugile @ 2011 09 11, 21:10)
Parduotuvėse būna pirkti purškiamas krakmolas 4u.gif
Nereikia jokio marmalo daryti mirksiukas.gif


A, mat kaip, aš tai dar senoviniais metodais krakmolydavau: iš vandens ir krakmolo padarai marmalą, pamirkai servetėlę, su smeigtukais dar šlapią ant kilimo ištampai ir palieki džiūti. Puikiai išsikrakmolydavo biggrin.gif Tik nepamenu, kiek ten šaukštų krakmolo dėdavau...
O kuo balinti? "Ace"? Skiesti jį kaip nors, ar nereikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 11, 21:32)
A, mat kaip, aš tai dar senoviniais metodais krakmolydavau: iš vandens ir krakmolo padarai marmalą, pamirkai servetėlę, su smeigtukais dar šlapią ant kilimo ištampai ir palieki džiūti. Puikiai išsikrakmolydavo biggrin.gif Tik nepamenu, kiek ten šaukštų krakmolo dėdavau...
O kuo balinti? "Ace"? Skiesti jį kaip nors, ar nereikia?  g.gif

ojei, net balinimas smirdančiai senovinis. lotuliukas.gif Balis toks yra arba užsienio gamintojų koks pasirinktinai ( jūs gal iš praeities laiko mašina parskridot ir nieko absoliučiai namie nebalinat? biggrin.gif )

Silsta, gražus takelis. Kitų nick'ų neatsimenu, tačiau visoms po 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 11 rugsėjo 2011 - 21:06
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 09 11, 22:03)
ojei, net balinimas smirdančiai senovinis.  lotuliukas.gif Balis toks yra arba užsienio gamintojų koks pasirinktinai ( jūs gal iš praeities laiko mašina parskridot ir nieko absoliučiai namie nebalinat?  biggrin.gif )


Va, gerai kad paklausiau, dabar būsiu protingesnė biggrin.gif
O ką ten namie balinti... dėmes jei reikia, Vanish išima, patalynę skalbykla išskalbia. Belieka tik servetėlės, nunertos prieš n metų, ir nenaudota bet pageltusi medvilnė vaikų patalynei iš močiutės skrynios biggrin.gif
Ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Dar viena is daaaug skrituliuku sunerta servetele:
user posted image
Bei tradicine servetele:
user posted image
4u.gif
Atsakyti
Carolina212 , vau kaip grazu wub.gif
Atsakyti