Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu, 6 tema

user posted image

4u.gif
Atsakyti
Na Sobieska ir kruopstumas serveteles, o gelytes thumbup.gif
Atsakyti
sobieska , pasakiska wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2011 09 04, 21:27)

ir aš tokią turiu ax.gif tik pas mane va toks galutinis vaizdas biggrin.gif Standinant teko padirbėti doh.gif su ta paskutine eilute
user posted image
Atsakyti
Uzbaigta pries koki menesi, bet tik dabar rodausi. 4u.gif Linine staltiesele 106x68 cm

user posted image
Atsakyti
olialia koooks darbas thumbup.gif . Nuostabu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lupita 77 @ 2011 09 05, 11:10)
olialia koooks darbas thumbup.gif . Nuostabu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


aciu, bet kad tokio tipo staltieseles labai smagiai ir greitai neriasi mirksiukas.gif si pirmoji, bet planuose panasiu ir daugiau turiu... ax.gif
Atsakyti
Amade , nuostabu wub.gif
Atsakyti
Klausimas toms, kas apneria ar įterpia į nėrinius medžiagėlę: ar prieš apnerdamos atsiūnat kraštelius? Aš turių tokios storokos medžiagėlės ir jei užlenksiu kraštelį, tai jis visai storas gausis, o norėčiau apnerti gražiu krašteliu ir padaryti koplektuką. Bet va pasimečiau, ar apsiūt ir apnert storąjį kraštą, ar kaip kitaip jį sutvirtint (bet tada kaip, kad audinys neišsibėgiotų, t.y. "nerykštų"?? unsure.gif )? g.gif Gal kas turit kokių patarimų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2011 09 05, 12:03)
Uzbaigta pries koki menesi, bet tik dabar rodausi.  4u.gif  Linine staltiesele 106x68 cm


Nuostabi staltiesele! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Abelo @ 2011 09 05, 17:02)
Klausimas toms, kas apneria ar įterpia į nėrinius medžiagėlę: ar prieš apnerdamos atsiūnat kraštelius? Aš turių tokios storokos medžiagėlės ir jei užlenksiu kraštelį, tai jis visai storas gausis, o norėčiau apnerti gražiu krašteliu ir padaryti koplektuką. Bet va pasimečiau, ar apsiūt ir apnert storąjį kraštą, ar kaip kitaip jį sutvirtint (bet tada kaip, kad audinys neišsibėgiotų, t.y. "nerykštų"?? unsure.gif )?  g.gif Gal kas turit kokių patarimų?  ax.gif


aha, turiu..
Visa temukė apie Tai:
http://www.supermama...howtopic=574289
Malonaus rank-darbuko:)
Atsakyti
Ačiū 4u.gif ...aš čia taip tyliai, nedrąsiai...

user posted image
Atsakyti