Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu, 6 tema

Ačiū už gražius žodžius ir įvertinimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija13 @ 2011 08 08, 20:19)
Labai jau grazus jusu darbeliai  mirksiukas.gif  Beziurint ir as panorau pasigirti ka prineriau per vasara neturedama ka veikti  4u.gif


Jau kaip gražu, nerealiai thumbup.gif
Atsakyti
Viktorija13, gal butu galima pacios didziausios schema?
Atsakyti
QUOTE(kaktuusas @ 2011 08 09, 13:25)
Viktorija13, gal butu galima pacios didziausios schema?

ir as noreciau pacios didziausios schemos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija13 @ 2011 08 08, 22:19)
Labai jau grazus jusu darbeliai  mirksiukas.gif  Beziurint ir as panorau pasigirti ka prineriau per vasara neturedama ka veikti  4u.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif kokia pirma graži 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif

Rodaus ir as viena servetele. Jau seniai ja turiu. Schemute esu kazkur pametusi..

user posted image
Atsakyti
Sveikutės, rodau savo pirmąjį servetėlių komplektuką, kuris bent jau man taip ir kvepia jau besibaigiančia vasara ax.gif
user posted image
Atsakyti
Kai idedat paisgrozeti serveteles, gal galit is karto salia prideti ir schemutes.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaktuusas @ 2011 08 11, 15:22)
Kai idedat paisgrozeti serveteles, gal galit is karto salia prideti ir schemutes.... 4u.gif

Tai, kad ne visad tas schemutes turim.. Arba jos senuose zurnaluose be galimybes nuskanuot. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Akinomra @ 2011 08 11, 13:47)
Sveikutės, rodau savo pirmąjį servetėlių komplektuką, kuris bent jau man taip ir kvepia jau besibaigiančia vasara  ax.gif
user posted image

Norejau paklausti 4u.gif kaip paslepiate siulu likucius kai pakeiciate siulu spalva?
Atsakyti
QUOTE(rasukasxx @ 2011 08 12, 11:44)
Norejau paklausti  4u.gif  kaip paslepiate siulu likucius kai pakeiciate siulu spalva?

likusius galiukus įraizgau į tos pačios spalvos nėrinį kaip pabaigiant ir paprastą vienspalvį darbuką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2011 07 20, 11:28)
Man atrodo,kad čia tikrai rasi...


Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti