Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu, 6 tema

QUOTE(be rėmų @ 2011 08 04, 09:34)
Paprasta lininė staltiesėlėsmile.gif

Kadangi, kaip rašiau, mane kvadratinės šiemet vilioja, tai labai gražios tavo ir subtilios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2011 08 04, 11:05)
Kadangi, kaip rašiau, mane kvadratinės šiemet vilioja, tai labai gražios tavo ir subtilios  thumbup.gif

Dėkui, man taviškės irgi patiko 4u.gif O šitos nėra labai subtilios, čia lovatiesės arba staltiesės motyvas, turiu nusinėrusi baltą staltiesę, tik siūlai storoki medvilniniai, išardyto seno megztuko rolleyes.gif O šitos staltiesėlės siūlai namie verpti, grubūs, nebalinti smile.gif
Atsakyti
be remu: labai dailiai atrodo serveteles. smile.gif Ypac, ta didesne labai graziai ziurisi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2011 08 04, 10:34)
Paprasta lininė staltiesėlėsmile.gif
user posted image

oi kaip mane žavi kvadratinės servetėlės wub.gif
gražus komplektukas 4u.gif
Atsakyti
Saunuoles merginos,labai grazus darbeliai :-)
Atsakyti
Na ir dar viena. Paskutinė ko gero. Būsiu atsinaujinus mirksiukas.gif

user posted image

Atsakyti
Absoliutus grožis 4u.gif
Atsakyti
Niekad dar nesu tokios serveteles macius net nezinojau kad taip galima blush2.gif o cia ir grazuuu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2011 08 08, 09:10)
Na ir dar viena. Paskutinė ko gero. Būsiu atsinaujinus  mirksiukas.gif

labai graži idėja 4u.gif ir žiūrisi thumbup.gif
Atsakyti
saulelydis: lenkiu galva pries toki grozi.. Nerealiai grazu, kai susijungia neriniai su audiniu thumbup.gif Man cia grynas aukstasis pilotazas! thumbup.gif
Atsakyti
Dėkui, pagyrusioms mano staltiesėlę 4u.gif
saulėlydi*, tikrai įdomu ir ganėtinai kruopštu. Nors man tos visos naujoviškos servetėlės, staltiesėlės iš Picasų lobynų, "Sandrų'', "Sabrinų' ir kitų panašių žurnalų gal ir gražesnės, bet tokios tautinės kažkaip jaukesnės ir viskas. Daug mieliau namie patiesti ant stalo va tokią, kaip Tavo, nei tas įprastas, nunertas pagal vakarietiškus žurnalus. Trumpai sakant- 10 balų smile.gif
Atsakyti
Labai jau grazus jusu darbeliai mirksiukas.gif Beziurint ir as panorau pasigirti ka prineriau per vasara neturedama ka veikti 4u.gif
user posted image
ismatavimai kazkur 102x102cm

user posted image
skersmuo 55cm
Papildyta:
Va, ir dar sitos
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti