Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu, 6 tema

QUOTE(ingauk @ 2011 07 07, 21:23)
o koki naudoji  g.gif

tokį standiklis
bet ir jis nėra labai man patinkantis schmoll.gif , gal dar kokį turit pasiūlyti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnesyte: 07 liepos 2011 - 20:56
QUOTE(Agnesyte @ 2011 07 07, 21:54)
tokį standiklis
bet ir jis nėra labai man patinkantis  schmoll.gif , gal dar kokį turit pasiūlyti  ax.gif

man reikia tokio kuriuo galeciau skrybeles bryliu standint vat mirksiukas.gif arba a skyrbele bus ismesta tik gaila biski siulu tada unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnesyte @ 2011 07 07, 21:54)
tokį standiklis
bet ir jis nėra labai man patinkantis  schmoll.gif , gal dar kokį turit pasiūlyti  ax.gif

o ji irgi prekybcentriose galima gauti?
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 07 07, 23:41)
man reikia tokio kuriuo galeciau skrybeles bryliu standint vat  mirksiukas.gif  arba a skyrbele bus ismesta tik gaila biski siulu tada  unsure.gif

o aš jei noriu jau sustandinti kažką rimčiau pati darausi namuose ax.gif , nes niekur neradau tokio tvirtumo priduodančios priemonės cool.gif

QUOTE(Juracka @ 2011 07 08, 10:01)
o ji irgi prekybcentriose galima gauti?

turbut visuose galima, bent aš jau iš PC pirkau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 07 07, 23:41)
man reikia tokio kuriuo galeciau skrybeles bryliu standint vat  mirksiukas.gif  arba a skyrbele bus ismesta tik gaila biski siulu tada  unsure.gif

skrybėlių stendinti jokiais pirktiniais nepavyks schmoll.gif iš patirties žinau, tačiau kai teko daryti tokius darbelius kaip skrybėlės idealesnio standintojo nei želatina nesu atradus dar mirksiukas.gif servetėlėm, žinoma, netinka, bet skrybėlėm super thumbup.gif bryliai išeina kieti kieti ir laikosi kaip suformuoji džiovinant
Atsakyti
QUOTE(Akinomra @ 2011 07 08, 22:06)
skrybėlių stendinti jokiais pirktiniais nepavyks  schmoll.gif  iš patirties žinau, tačiau kai teko daryti tokius darbelius kaip skrybėlės idealesnio standintojo nei želatina nesu atradus dar  mirksiukas.gif  servetėlėm, žinoma, netinka, bet skrybėlėm super  thumbup.gif  bryliai išeina kieti kieti ir laikosi kaip suformuoji džiovinant

o kaip su zelatina darot, koks santykis smile.gif
Atsakyti
Tema apie krakmolijimus
http://www.supermama...?...517460&st=0 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnesyte @ 2011 07 08, 11:12)
o aš jei noriu jau sustandinti kažką rimčiau pati darausi namuose  ax.gif

o daraisi, kaip?
Papildyta:
QUOTE(Lupita 77 @ 2011 07 09, 08:48)

soriukas, aciu, einu ten
Atsakyti
mano paskutinis darbelis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurventa @ 2011 07 09, 13:43)

prasom schemute smile.gif
Atsakyti
jurventa, grazi servetele, bet cia ji didoka ane g.gif
Atsakyti
[quote=jurventa,2011 07 09, 13:43]
mano paskutinis darbelis


LAAAAAAABAI graži, tanki, daug darbelio įdėta...

user posted image
Atsakyti