Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu, 6 tema

Super super super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=saulėlydis*,2011 07 01, 10:27]

Nelabai mėgztu servetėlint, bet šiemet jau pribrendo reikalas pasikeisti namie esančias, tai susikaupiau. Pradėjau nuo virtuvės.
Žalsvas linas. Dar yra ir mažesnių, bet rodau karalienę ax.gif

user posted image


Na ir šaunuolė esi, toks puikus darbas thumbup.gif Kokius stebuklus merginos pradėjo mums parodyt thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Visoms, visoms labai ačiū už pagyrimus. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2011 07 01, 12:00)
Aš drėgną ištampau ant putų polistirolo, prismaigstau su adatėlėm, nupurškiu standikliu. Kai išdžiūsta, dar pralyginu.
Darbo daug, bet rezultatas  thumbup.gif

hmmm, o koks cia standiklis? kazkoks spec. neriniams ir yra? blush2.gif
ir jis po kiekvieno skalbimo naudojamas, taip?
Atsakyti
Tas standiklis ne tik neriniams, viskam tinkamas. Buna pirkti paprastuose prekybos centruose. Toks purskiamas flakonas. Reikia ieskoti tarp skalbimo milteliu ir demiu isemeju. wink.gif Esu naudojus- superinis dalykas, kai tingisi krakmolint mociuciu ir mamu naudotu metodu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2011 07 04, 17:12)
Tas standiklis ne tik neriniams, viskam tinkamas. Buna pirkti paprastuose prekybos centruose. Toks purskiamas flakonas. Reikia ieskoti tarp skalbimo milteliu ir demiu isemeju. wink.gif Esu naudojus- superinis dalykas, kai tingisi krakmolint mociuciu ir mamu naudotu metodu. thumbup.gif

Krakmolas lyginimui YPLON
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2011 07 01, 08:00)
O štai didžiulė, didžiulė "servetėlė"

ta servetėlė, jau labai daili ir dydis nerealus wub.gif 4u.gif thumbup.gif
QUOTE(saulėlydis* @ 2011 07 01, 11:27)
Nelabai mėgztu servetėlint, bet šiemet jau pribrendo reikalas pasikeisti namie esančias, tai susikaupiau. Pradėjau nuo virtuvės.
Žalsvas linas. Dar yra ir mažesnių, bet rodau karalienę  ax.gif

labai gražu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2011 07 04, 17:12)
Tas standiklis ne tik neriniams, viskam tinkamas. Buna pirkti paprastuose prekybos centruose. Toks purskiamas flakonas. Reikia ieskoti tarp skalbimo milteliu ir demiu isemeju. wink.gif Esu naudojus- superinis dalykas, kai tingisi krakmolint mociuciu ir mamu naudotu metodu. thumbup.gif


QUOTE(saulėlydis* @ 2011 07 05, 09:43)


aciu, ieskosiu ir naudosiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
is ankstesniu temu esu macius kvadraciukais nertu serveteliu, bet niekaip negaliu rasti, gal kas esat issisaugojusi? buciau labai dekinga jeigu pakartotumet...
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2011 07 05, 09:43)

man jis pats sudiniausias sudas jeigu taip galima sakyt, nieko nestandina schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 07 07, 17:50)
man jis pats sudiniausias sudas jeigu taip galima sakyt, nieko nestandina  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif labai girti t. p. negaliu, bet nėra jau toks blogas, aš naudoju kitokį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnesyte @ 2011 07 07, 19:44)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif labai girti t. p. negaliu, bet nėra jau toks blogas, aš naudoju kitokį  ax.gif

o koki naudoji g.gif
Atsakyti