Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu, 6 tema

rudagyle, labai kruopštu ir gražu thumbup.gif
Romap, ramunių pieva patiko smile.gif
Uksnė, gražios spalvytės good.gif
dlambliukas, gražios servetytės smile.gif
dodone, gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai grazios visu serveteles,saunuoles.
Rudagyle jusu darbais susizavejau jei kada turesit laiko idekit schemutes,busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
dėkinga už pagyrimus..... 4u.gif nėrimas tai mano lygiai pusę laisvalaikio laiko. Įmetu dar vieną iš senų metų fotkinta, tai ir viskas kas iš mano aukso fondo kaip aš sakau. Nes mezgu iš kelių spalvų ir tų kelių raštų. Jos kartojasi. Tik dabar turiu vienas tokias nu alyvines, ir raudonas ( pirma karta tokia spalva) dabar jos laukio eilės lyginimui. Tai parodysiu nes iki siuntimo laiko dar yra - tikiuosi nusifotkinti.


Ir dar išduosiu paslaptį - namie neturiu nė vienų savo rankų darbo servetėlių sau blush2.gif

user posted image

tos pačios tik..
user posted image


o schemutes dvi radau internete tik jos yra iš tindirindi forumo tai nežinau ar galiu čia jas įkelti.
Atsakyti
QUOTE(rudagyle @ 2011 06 27, 09:32)
o schemutes dvi radau internete tik jos yra iš tindirindi forumo tai nežinau ar galiu čia jas įkelti.

o gal gali atsiust i pasta ar i az blush2.gif
Atsakyti
be abejo galiu smile.gif parašykit savo e-mail man į až.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudagyle: 27 birželio 2011 - 12:00
Servetėlė "Paparčio žydėjimas"...user posted image
Atsakyti
QUOTE(rudagyle @ 2011 06 27, 09:32)
dėkinga už pagyrimus.....  4u.gif  nėrimas tai mano lygiai pusę laisvalaikio laiko. Įmetu dar vieną iš senų metų fotkinta, tai ir viskas kas iš mano aukso fondo kaip aš sakau. Nes mezgu iš kelių spalvų ir tų kelių raštų. Jos kartojasi. Tik dabar turiu vienas tokias nu alyvines, ir raudonas ( pirma karta tokia spalva) dabar jos laukio eilės lyginimui. Tai parodysiu nes iki siuntimo laiko dar yra - tikiuosi nusifotkinti.
Ir dar išduosiu paslaptį - namie neturiu nė vienų savo rankų darbo servetėlių sau  blush2.gif 

user posted image

tos pačios tik..
user posted image
o schemutes dvi radau internete tik jos yra iš tindirindi forumo tai nežinau ar galiu čia jas įkelti.

sakykit,o jus savo serveteles parduodat ar dovanojat,kai issiunciat? Smalsu pasidare blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2011 06 27, 13:57)
Servetėlė "Paparčio žydėjimas"...


nereali wub.gif
Atsakyti
rudagyle, wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2011 06 22, 10:01)
Nerta servetėlė "Ramunių pieva"..
user posted image



Labai gražu thumbup.gif Gal gali schemutę?
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2011 06 27, 15:34)
rudagyle,  wub.gif



nu g.gif jau tie ženklai


o servetkas tai cool.gif parduodu per draugus jų draugams
Atsakyti
QUOTE(rudagyle @ 2011 06 27, 14:05)
nu  g.gif  jau tie ženklai
o servetkas tai  cool.gif  parduodu per draugus jų draugams


biggrin.gif nu gerai, netinka susizavejimo zenklas, parasysiu tik grazu tada, grazios serveteles
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 27 birželio 2011 - 16:07