Įkraunama...
Įkraunama...

Servetėlės nertos vąšeliu, 6 tema

Labai jau dailios servetytės Uksnė ir rudagyle thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2011 06 23, 12:46)
Uksne labai grazios  wub.gif  thumbup.gif  gal schema galima ?

schema apatinė, kairiąjame šone:

user posted image

išsisaugokit kompe ir tik paskui pasididinkit schemą, nes taip tai nelabai kas matoma smile.gif
Atsakyti
Uksne ir rudagyle - super serveteles..Rudagyle, gal turetum schemutes serveteliu..Didelis aciu.
Atsakyti
Daug metų neriu servetėlės tuo pačiu raštu komplektais ir siunčiu už Atlanto smile.gif Tas kur raudona juoda balta tai nėrus tik vienas savo dukterėčiai. Mano schemos yra iš žurnalų. Tikriausiai jų yra ir forume. Reiktų paieškot. Įkeliu dar vienas

user posted image

ir aiškesniu raštu

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudagyle: 23 birželio 2011 - 14:57
Kokios nuostabios Rudagyles serveteles visos..gal kas padetu surasti jas ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2011 05 28, 12:02)
Draugė užsakė, kad nunerčiau "Vynuoges", nes jai labai patiko šitas komplektukas kavai... Nunėriau... ax.gif



labai idomus modeliukas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2011 06 23, 23:24)
labai idomus modeliukas  bigsmile.gif


egzotikaa, dėkavoju už pagyras... 4u.gif



Papildyta:
[quote=rudagyle,2011 06 23, 15:54]
Įkeliu dar vienas....


Nuostabios servetėlės, užsieniečiai labai vertina rankų darbo nėrinius, tik mūsiškiai nelabai nelabai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 24 birželio 2011 - 09:12
Laba diena 4u.gif

Labai graziu nerinuku prisiziurejau bigsmile.gif thumbup.gif

O cia mano kuklus darbeliai mirksiukas.gif
22 cm
user posted image
25 cm
user posted image
Atsakyti
Na sita temute tai kartais, kai tuscia, tai tuscia, bet jau kai prasideda groziai, tai vienas po kito... Akiu atitraukti negalima... ko gero cia uzkreciama... smile.gif Va ir as dar viena serveciuke nunarpliojau, tetai padovanojau. Tik vat ne visa man gavosi, nes siuliukai seniai pirkti, tokiu paciu nebegavau niekur, kitos spalvos maisyt nebenorejau, bet visai neblogai ir taip atrodo. (kai nezinai, kaip is tikruju turejo but). user posted image

originalas: user posted image

Shemute:
user posted image
Atsakyti
Oho kiek serveteliu pasipyle wub.gif Visu labai labai grazios , dailios ir nematytos serveteles wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rudagyle @ 2011 06 23, 14:36)
Labai gražūs visų merginų darbeliai .  Noriu pasirodyti ir aš savus, nors kažkada buvau jau rodžiu forume


labai ispudingos. ir tikrai nematytos
Atsakyti
Nu darštuolės, visų servetėlės labai gražios, daug darbelio įdėta....

user posted image
Atsakyti