Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

dollilyte,dar geluonio truksta smile.gif ideja smagi,labai zaismingos
Atsakyti
jau visos savaitgaliaujat???
as dar vienas pabaigiau 2 in 1... pasipraktikavau... wink.gif foto kita diena...
einu Muzinio gert-nusipelniau gyventi geriau ir ...linksmiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 06, 18:37)
jau visos savaitgaliaujat???
as dar vienas pabaigiau 2 in 1... pasipraktikavau... wink.gif foto kita diena...
einu Muzinio gert-nusipelniau gyventi geriau ir ...linksmiau mirksiukas.gif


man visada savaitgalis
Atsakyti
Aš tik tik pabaigiau savo plušimus, na bet man pirma kart papuolė tokia vilna, kad su telefono dėkliuku prasikankinau labiau turbut negu su tapke iš geros vilnos doh.gif , užsiroviau ax.gif .Sėdžiu be kvapo visai, aišku vėliau daugiau dalyku , bet dėkliukas pribaigė ax.gif .Aš jau irgi nusipelniau ir geriau ir linksmiau ir visaip kaip lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Katinyti, tai is kur ta vilna?
Atsakyti
Vilna tai senoji dar užsilikus nuo vilnos fabriko doh.gif tokia žalia, bet jau vargau nerealiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 05 06, 22:17)
Vilna tai senoji dar užsilikus nuo vilnos fabriko  doh.gif  tokia žalia, bet jau vargau nerealiai  doh.gif

mazu tokia tamsiai tamsiai zalia???? g.gif as irgi is vilnos fabriko visokiu likuciu turiu...
Atsakyti
Na jin tokia lyg samana , bet aš ir tamsiai tamsiai žalios dar turiu iš to laiko , tai jei irgi tokiaaaaaaaaaaaaaaaaa doh.gif doh.gif doh.gif
Galop aš sumučinau, bet labai sunkiai kibo, labai negražiai užlenkimai apsivėlė, nu galėčiau ir nusikeikt ,bet tiek to jau padariau vistiek blush2.gif , bet man nėra graži kaip ji susivėlė ax.gif
Atsakyti
Žaliuojat, aš va irgi pafotkinau vienas šios savaitės žalias klumpikes - vaikiškos:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 05 06, 22:29)
Na jin tokia lyg samana , bet aš ir tamsiai tamsiai žalios dar turiu iš to laiko , tai jei irgi tokiaaaaaaaaaaaaaaaaa  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Galop aš sumučinau, bet labai sunkiai kibo, labai negražiai užlenkimai apsivėlė, nu galėčiau ir nusikeikt ,bet tiek to  jau padariau vistiek  blush2.gif , bet man nėra graži kaip ji susivėlė  ax.gif

aisku tiek to... nesikeik-burna apzels mirksiukas.gif

pas kaimyne "uzsigavejau"...rami dabar... ax.gif

ale nervas ima del tu tapciu-sian nuveliau, ziuuu jokio dziuvimu vonioj doh.gif reiks savaites , kad isdziutu doh.gif

Raganele, tau sitas modeliukas prilipo? thumbup.gif reiktu ir man kada pamegint- ale , kad ekspermentam nera laiko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 06 gegužės 2011 - 21:38
QUOTE
nesikeik-burna apzels


Vat to ir bijau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Kiek gražių šlepetukų privėlėt wub.gif Visų labai gražios. wub.gif
Pas Juperi Mūza grįžo thumbup.gif
Atsakyti