Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

almute80 labai spalvigos, mielos tapkytes. Man ypac tos zydros, kaip debeseliai tokios minkstos ir lengvos atrodo. thumbup.gif

Nublanks manosios pries tavas. Visiskas naturalumas uzvalde mane.
Vyriskos gal "Sokoladas su draze", o ne "akmenukai ir zeme". Vidus BG karsinukas, isore naturali merinosu sluoksna 24 mikronu. Velti ir mediniai kamuoliukai.

user posted image

O cia mono krikstasuniui. Mazules, telpancios delne. Balta sluoksna ir naturalus pilkas merinosas 23 mikronu. Truputi padekoruotos linu, su lininiais sutvirtinimais nosyle ir kulniuke.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 06, 12:03)
Juperi, o tai kada tu ta savo sedevra parodysi? Kiek ateinu ir vis tusciai, laukiu, laukiu...  biggrin.gif

gerai, kad lauki thumbup.gif

kol pasliauziojau po pardes-saule dingo...bet fotkinau čerez niemogu,kad Kadabrai parodyciau wink.gif

nu cia- mano kokybes "sedevras"...
Dekoriukui minimaliai panaudojau lauktuviu ,is Besijuokiancios, gauta pluosta smile.gif
user posted image

o cia tos ciklamenines (kaunietes mate-biski brokaunos), su dekoru ir crazy gelem...a kuuu ddaryc jeigu rozes neiseina?? g.gif

bandziau zalsvus lapelius prie ju derint- bet labai suprastino vaizzzdeli, nuemiau schmoll.gif

user posted image
Atsakyti
Juperi labai man grazios tos melsvos su baltu... wub.gif Tokios ramios, bet ne liudnos. Labai labai dailios. thumbup.gif O tos saltibarstines... Nu ne mano spalva doh.gif . Ui kaip man ji niekur neisipaiso. doh.gif Galiu tik pasakyt, kad labai dailios ir geles fainos labai. thumbup.gif

Ziuriu po dvi, po dvi pavarem. thumbup.gif Kai plepam tai plepam, kai dirbam, tai dirbam. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 06 gegužės 2011 - 11:37
QUOTE(Trakst @ 2011 05 06, 12:36)
Juperi labai man grazios tos melsvos su baltu...  wub.gif  Tokios ramios, bet ne liudnos. Labai labai dailios.  thumbup.gif  O tos saltibarstines... Nu ne mano spalva  doh.gif . Ui kaip man ji niekur neisipaiso.  doh.gif Galiu tik pasakyt, kad labai dailios ir geles fainos labai.  thumbup.gif

Ziuriu po dvi, po dvi pavarem.  thumbup.gif Kai plepam tai plepam, kai dirbam, tai dirbam.  lotuliukas.gif

oiii Traks, dabar eile mano pagiriamajam zodziui....smagios tavosios- o ir spalvos kaip sakai -mano... vis tik mes nemegstam visokiu ten ryskiu, rytietisku, rekianciu spalvu-...lietuviais nebutumem thumbup.gif

mazosios... thumbup.gif

kaip sakai del spalvos- ta ciklamenine irgi NE mano, bet ka dabar daryt- Nado ,Fedia, nado... parsisiunciau -tai dabar ir veliu...
Atsakyti
traks,aciu uz pagyrimus.niu as savikritiska ir realiste smile.gif tavo tapukam spalvu nereik ryskiu-forma,dekoras padaro savo darba..man tos pirmosios nerealios... smile.gif smile.gif smile.gif
juperi,va tos pirmosios bus mano planuose biggrin.gif jau dabar zinosiu kaip... smile.gif
niu dar kokia 50 tapuku ir as gal panasu mena islausiu biggrin.gif bo biski baltai jum pavydziu...atrodo taip lengva ranka-teks ir gaunasi.o man kelias dienas juodas vargas ir ant galo snipstas biggrin.gif
Atsakyti
Ryškias galiu priimt drasiai, tai mano ir man , nes jau man tos lietuviškos ramios , o ypač žemės spalvu tai tik iš bado lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ax.gif .Man dar anksti i žeme dairytis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .
Juperi(a) , bais gražias gėles padarei toms tapkutėms, tokios fantazinės.Nu ir nereikia eit per save ir daryt taip kaip visi , tavo unikalios, nuostabios ir lengvutės thumbup.gif
Atsakyti
besijuokianti,aciu.labai smagu,kad priimat i savo buri ir nebrokuojat labai. smile.gif
Atsakyti
kiek dailiu slepeciu primetet: ir mamai grazios, ir mazosios wub.gif .. Trakst - naturalna tokia ekomadinga visa wub.gif

QUOTE(Juperi @ 2011 05 06, 12:32)
1. nu cia- mano kokybes "sedevras"...
Dekoriukui minimaliai panaudojau lauktuviu ,is Besijuokiancios, gauta pluosta smile.gif

2. ...a kuuu ddaryc jeigu rozes neiseina??  g.gif


1. dabar suprantu ko dukriukas aikciojo - tokios lyguteles, laaabai grazu, o ir dekoriukas fainas minimalus. Oi, Juperi, pavarei biggrin.gif

2. gvazdikus velk hihihi.gif

p.s. as tai nespeju slepeciu tampyt is lauko i vidu ir atvirksciai: tai saulyte, tai lietaus lasiukai doh.gif ..
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 05 06, 12:49)
Juperi(a) , bais gražias gėles padarei toms tapkutėms, tokios fantazinės.Nu ir nereikia eit per save ir daryt taip kaip visi , tavo unikalios, nuostabios ir lengvutės  thumbup.gif

nu acius blush2.gif

QUOTE(kadabra @ 2011 05 06, 12:50)
gvazdikus velk  hihihi.gif


nu tai ar nematyt, kad toki skysti gvazdikai man ir iseina... nors ka as cia?? reik pasakot kitaip, ane? pamenat ? wink.gif vien zodz... sitas geles susapnavau, po to ilgai paisiau, deliojau , ciupinejau, glamonejau ir...vualia, ponai ir ponios !- stai ir gvazdikai! lotuliukas.gif


isleidziu dukriuka i Vilniu, pasibaletinti i Gulbiu ezera, o pati stosiu prie velimo stakliu, jeigu neaptingsiu wink.gif
Atsakyti
Oho kad pritapkino biggrin.gif Trakšt žemiškosios labai išmoningos ir gražios, Almutės vaikiškos mielos, o Juperi dvigubos laaabai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 06, 13:01)
nors ka as cia?? reik pasakot kitaip, ane? pamenat ? wink.gif vien zodz... sitas geles susapnavau, po to ilgai paisiau, deliojau , ciupinejau, glamonejau ir...vualia, ponai ir ponios !- stai ir gvazdikai! lotuliukas.gif


eik tu sau... nu boba su kiausais ne kitaip tongue.gif
sapnai nerealus lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu visoms, kas gyre 4u.gif


almute80
as jau nuo 100 nebeskaiciuju... Kek slepeciu prikepiau jau net nebezinau. biggrin.gif Kazkaip dabar plonus salius dazytus sapnuoju. Greiciau kaiman, greiciau vasara... rolleyes.gif Va cia vel reiks skaiciut. Ne nuo nulio ale nuo pradziu. smile.gif Tikrai kazkaip ranka atsimusa. Svarbu noro, jaiko ir sveikatos butu. Dabar kokias mintyse susidelioju beveik visada pavyksta. Mazu nesekmiu visiems pasitaiko, kaip kad ne akmenukai, o draze saldainiai pas mane, pas Juperi ne rozes o kazkokie naujobiski ( tusciaviduriai) gvazdikai. biggrin.gif Bet i broka jei atgula, tai vis geresnes. Bet tikrai jau retai dabar.


Katinyti
o mane vat prie zemes traukia ir ne tik spalviskai. Megstu pasiraus, kazka paset, pasodint ir stebet, kaip daigeliai lenda is zemes, stiebiasi, tvirteja. Viskas kas naturalu man yra tobula.
Atsakyti