Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Trakšt, tikimės tavo mažiui netrakšt 4u.gif
Manieji visi trys į vonią sulipę ką tik buvo - grožėjausi bet ir mėlynes skaičiavau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 05, 22:17)
trakst, o is kur tas gumbas? o tai greitosios gyd.sake?
Juperi, o kur tavo siandienos monai, a?



Nu soko, ne taip nusileido ir kur kauliukas sone, tai istine, gumbas toks. unsure.gif Nu isveze sviest, gal langete det. Nu gal nieko baisais. Pirsciukus krutina, bet i sonus pedos negali pajudint. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 05, 22:23)
Nu soko, ne taip nusileido ir kur kauliukas sone, tai istine, gumbas toks.  unsure.gif  Nu isveze sviest, gal langete det. Nu gal nieko baisais. Pirsciukus krutina, bet i sonus pedos negali pajudint.  unsure.gif

vaje vaje, gal raiščiai kokie. tikėsimės nieko baisaus console.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 05, 22:23)
Nu soko, ne taip nusileido ir kur kauliukas sone, tai istine, gumbas toks.  unsure.gif  Nu isveze sviest, gal langete det. Nu gal nieko baisais. Pirsciukus krutina, bet i sonus pedos negali pajudint.  unsure.gif

Labas vakaras 4u.gif
Vajei,kaip nesmagu... unsure.gif Man pačiai kiek daugiau nei prieš mėn,raiščiai įplyšo,tai iki šiol vargstu...ir neaišku kada praeis..
Tikėkimės,kad tavo mažajam bus viskas gerai 4u.gif

Bulaukiux,labai gražios visos tavo šlepetės wub.gif

O čia mano blush2.gif Bandžiau karšinį jungt su sluoksna(viduje),ne kas gavosi...nes kai viduje kita spalva,matosi,kur nevienodai storai suklota sluoksna doh.gif Na,bet čia pirmas toks bandymas...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOLLILYTE: 05 gegužės 2011 - 21:39
Oi aciu visoms uz palaikyma. Dar vis laukiu... B skambuti atmete, neperskambina. Nu gi zinot kiek nervu. doh.gif


DOLLILYTE
taip gudrai nufotografavai, kad vidaus, ispeikto nesimato. Man tai fainos tokios - "atsilupes apelsinas". biggrin.gif Linkswmos, grazios. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 05, 22:47)

DOLLILYTE
taip gudrai nufotografavai, kad vidaus, ispeikto nesimato. Man tai fainos tokios - "atsilupes apelsinas".  biggrin.gif Linkswmos, grazios.  thumbup.gif

o,taip... tongue.gif gėda net rodyt... blush2.gif geriau jau iš gerosios pusės parodyt... blush2.gif ax.gif
Atsakyti
bulaukiux 1, o ypač 2 patiko good.gif
Atsakyti
oi kiek tapų pridygo, koks šaunumas, spalvingumas smile.gif šaunuolės koios bigsmile.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(raganele @ 2011 05 05, 20:19)
Belaukiux, fainos tapkės ir pats tas gėlės - tapkiniausios  thumbup.gif
ne padus, o odinius aulus ardžiau  biggrin.gif dar neprisiuvau, vakar siuvinėjau baltas klumpes, ale irgi dar nebaigiau, o šiandien baigiau, bet ne tapkes ir net ne veltinį. Ai vistiek čia daug ne į temą tai mažiuką įmesiu biggrin.gif  - va akvarelinį arkliuką prieš veltinį treniravausi:
user posted image


tu dar ir paišai? eina sau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra 11 05 05 @ 22:17)
trakst, o is kur tas gumbas? o tai greitosios gyd.sake?
Juperi, o kur tavo siandienos monai, a?

Labas rytas,
Kadabra, kokius monus turejai omeny? velimo? jeigu taip, tai vaziuosiu sian kur nors pafotkinti, saule sviecia, prasosi fotosesijos ne ant parketo wink.gif bet monai-pavyko wink.gif

Trakst, kaip reikaliukai? g.gif

Raganele, arkliukas tavo akvarelinis- thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 06 gegužės 2011 - 05:35
Dollilyte, smagūs apelsinai biggrin.gif o tas storų tapkių kraštas tai jau taip, išdavikas būna

QUOTE(srauni_upe @ 2011 05 05, 22:16)

Papildyta:
tu dar ir paišai? eina sau  bigsmile.gif

nu ne, visą gyvenimą buvau įsitikinusi, kad piešt nemoku... Nors prieš 7 metus buvau visiškai įsitikinusi, kad esu karjeros moteris ir vaiko tai jau ačiū neturėsiu dar artimiausius 10 metų lotuliukas.gif žodžiu nežinau ar piešiu ir išvis kuo būsiu užaugus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 05 06, 07:17)
Dollilyte, smagūs apelsinai  biggrin.gif o tas storų tapkių kraštas tai jau taip, išdavikas būna
nu ne, visą gyvenimą buvau įsitikinusi, kad piešt nemoku... Nors prieš 7 metus buvau visiškai įsitikinusi, kad esu karjeros moteris ir vaiko tai jau ačiū neturėsiu dar artimiausius 10 metų  lotuliukas.gif žodžiu nežinau ar piešiu ir išvis kuo būsiu užaugus doh.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif Raganėle, nu tu ir šaunuolė thumbup.gif

Trakšt, kaip sūnaitėlis, kokios naujienos? Tikimės gerų g.gif
Bulaukiuk, Dolilyte, gražūs tapukai
thumbup.gif
Atsakyti
niu vat tik padirbk lauke ilgiau,neprisijung vakaropo(sazinigai peskaitau ryte ir vakare jusu snekaliukus) o jau kiek naujienu..kaip maziukas ligoniukas?raganele,niu nerealiai grazu...as cia apie arkliuka.. smile.gif belaukiux,fainos taplutes.o geles man irgi nesigauna padorios nors tu ka..padorius tai ta prasme,kad as issivaizduoju ko noriu,o kol kas jos gaunasi ne tokios smile.gif
merginos,kai veliate tokias 2 in 1 iki kiek suveliate pirma spalva?as dabar jau lyg suveliau nemazai,sablonas graziai apsigaube,bet uzdejau antra spalva ir vistiek susivele,tik kad spalvos nesusimaise.
ir dar.gal kuri esate bandziusi plauti vilna??skaiciau supermamos sena tem,bet ten taip padrikai viskas,apie dazyma daugiau..ir ar gera juodgalviu ir romanovu vilnele?
Papildyta:
dollilyte,labai spalva ciotka...nepatikesi,bet pas mane irgi dabar nuo vakar uzmarinuotos oranzines biggrin.gif
Atsakyti