Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

kadabra, raganele gražios tapkės wub.gif
Atsakyti
Raganėle,kokie mielučiai wub.gif Koks čia dydis? Gal pagal tokį šabloną lengviau velt mažiukus?
Atsakyti
Raganele, antras variantas wub.gif

Dekui visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2011 05 27, 18:57)
Raganėle,kokie mielučiai wub.gif Koks čia dydis? Gal pagal tokį šabloną lengviau velt mažiukus?

Ačiū smile.gif nepasakyčiau kad lengviau, nes ta ausyčių vieta problemiškai virsta į šonus, kol veltinukas visai nesukietėja, o tada jau liuks. Man šitie labiau patinka nei balerinukiniai leliam - tie į bandelines kojukes įsirėžia, o čia keltis aukšta ir apgaubia tą minkštumą biggrin.gif o aulinukai vasarą man nesuvelia.
Atsakyti
Kadabra, Raganele abieju labai grazios wub.gif
Atsakyti
Labai faini kūdikėliui tapukai wub.gif
Atsakyti
Oi, neįprastai tylu....ar labai dirbam, ar toks oras atginė tinginį?
Atsakyti
QUOTE(stewie @ 2011 05 29, 09:33)
Oi, neįprastai tylu....ar labai dirbam, ar toks oras atginė tinginį?

kava geriam...kaupiuosi...mastau "Velt-Nevelt"? g.gif vakar veliau- dziusta, reiks dar biseriuot, tai nezinau kada pasirodysiu... sian mintys kirba naujiem tapciam, bet galutinai dar nesubrendo....

sakykit kur pigiai perkat 21 mikrono balta GERAI besiveliancia vilna... o tai beliko puse babinos, dar ABC pirkta, nu bet taip lievai veliasi- ir spalva tokia g.gif murzinai balta...
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 29, 10:19)
sakykit kur pigiai perkat 21 mikrono balta GERAI besiveliancia vilna... o tai beliko puse babinos, dar ABC pirkta, nu bet taip lievai veliasi- ir spalva  tokia g.gif  murzinai balta...

Čia kažkuri mergina siūlė baltos, ar tik ne Dangek?
Atsakyti
Aš iš Dangek pirkau 18mic baltos vilnos, labai džiaugiuosi ja. Jau išbandžiau sagėms, pirties kepurei ir šalikėliui - gerai veliasi ir kaina labai gera thumbup.gif Kepurę galiu parodyt.

user posted image
Atsakyti
drinks_cheers.gif tikiu, kad gera, tik tapciam man noretusi siek tiek storesnes... drinks_cheers.gif g.gif o salikeliam , kepurei-sutinku, kad puiki...
Atsakyti

user posted image
Atsakyti