Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 27, 13:29)
Kadabra, baltos irgi gražiai žiūris. Bet kur su jom žmonės vaikšto tai man paslaptis smile.gif

Vakar tarp kitko bežiūrinėdama internete visokius priedus vėlimui, mačiau kažkuriam iš užsieninių tinklapių aprašyme kurpaliaus, nurudyta, kad jį galima kišt į skalbiankę ir kartu su juo skalbyklėj suvelt blink.gif Atseit, koks atsparus ir tam tinklapy nurodyta, kad jie jau bandė ne kartą taip daryt...


baltas specialiai uzsisake, tiesiog buvo pageidavimas pakeisti spalva i visiskai balta.
turetu buti kazkoks lengvas tas kurpalius, nes kitaip bugnui butu sakes g.gif
kazkaip vel cia mes griztam prie tu skalbimu (mano pirmas bandymas buvo laaaabai nevykes skalbiankinis tongue.gif )
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 27, 14:36)

kazkaip vel cia mes griztam prie tu skalbimu (mano pirmas bandymas buvo laaaabai nevykes skalbiankinis  tongue.gif )

Nu tai įsivaizduok, kiek per dieną gali suvelt/suskalbt. Prisukai tiesiai ant kurpaliaus, pašovei ir švilpauji sau. O paskui tokius saubiakus ištrauki ir parduodi kaip handmeidą. Atseit spec. efektas ypatingu būdu išgautas. Ir kaip žmonės sugeba tokius dailtus pardavinėt, supračio neturiu... unsure.gif
Atsakyti
kadabra, labai gražios baltos tapkytės. Nu nereali spalva. Gal galėčiau sužinoti ar kažkaip spec. balinai vilną? Prieš akis guli mano baltas šalikėlis, bet jis lyginant su tavo tapukais, gelsvas kažkoks cray.gif
Atsakyti
QUOTE(s@mi @ 2011 05 27, 14:03)
kadabra, labai gražios baltos tapkytės. Nu nereali spalva. Gal galėčiau sužinoti ar kažkaip spec. balinai vilną? Prieš akis guli mano baltas šalikėlis, bet jis lyginant su tavo tapukais, gelsvas kažkoks cray.gif


ne, as tai jokiais balinimais neuzsiimu. greiciausiai muilas pas tave gerai neissiskalavo. pabandyk i salta ledini vandeni sliukstelti siek tiek acto, ismaisyk ir imerk salikeli, po kokiu 20 min. nusunk vandens pertekliu ir dziovink. Turetu padeti 4u.gif (nebent pati vilna jau turi gelsva atspalvi, o ne muilas kaltas unsure.gif )

Besijuokianti, pilnai pritariu drinks_cheers.gif , skalbianke - ne ranku darbas ir ne lygis cool.gif .
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 27, 14:22)
ne, as tai jokiais balinimais neuzsiimu. greiciausiai muilas pas tave gerai neissiskalavo. pabandyk i salta ledini vandeni sliukstelti siek tiek acto, ismaisyk ir imerk salikeli, po kokiu 20 min. nusunk vandens pertekliu ir dziovink. Turetu padeti  4u.gif (nebent pati vilna jau turi gelsva atspalvi, o ne muilas kaltas  unsure.gif )


labai ačiū už patarimą 4u.gif . Taip norisi tokios pat baltos spalvos, kaip tavo nuotraukoje wub.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 05 26, 11:36)
Vėl lateksas baigėsi, gal kas Vilniuj kitą šaltinį nei wool parduotuvė žinot? Vakar bandžiau iš anot jų "labai gerai besiveliančios" 18 mic. tamsiai pilkos velt, na atsiprašant... visa kasa apsivėlus, plėšyt lygiai neįmanoma, nebenoriu ten...


MEnu muzoje yra latekso pirkt
Atsakyti
kadabra, man juodos būtų kasdieninės, o baltos - išeiginės lotuliukas.gif
Bet abejos savaip gražios thumbup.gif
Atsakyti
Kadabra, abejos nerealios wub.gif thumbup.gif Toookios gražios wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Dėkui Romenasis, ten ir patrauksiu, skambant skambant kankliams biggrin.gif

Rytdienai lauktuvę kūdikėlišką ruošiu, ale įvėliau lino ir tada nebetinka kaspinukai, kiba susukt virveles iš tos pat vilnos geriau? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 05 27, 18:01)
Rytdienai lauktuvę kūdikėlišką ruošiu, ale įvėliau lino ir tada nebetinka kaspinukai, kiba susukt virveles iš tos pat vilnos geriau? g.gif

Raganele, nugi ir vėl gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 05 27, 17:18)
Raganele, nugi ir vėl gražu wub.gif

Ačiū, man labai smagu mažyčius tokius daryt, pirmi iš merino 16 mic, pasaka koks švelnumas biggrin.gif
pataisiau, netinka man atlasiniai raištukai prie lino: user posted image
Atsakyti
Puikios
Atsakyti