Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Tai , kad net toj nuotraukoj matosi , kad kietos thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Kadabra, kokios dailios...


o man neveltis vėl, kelis darbus sugadinau..
Atsakyti
kadabra, juoda ir balta puikios.
Atsakyti
dekui, merginos.
Srauni_upe, tai kur buvai dingus, a? Ka jau ten sugadinai?
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 27, 11:07)
o kaip galima tiketis, kad skalbianke sutrauks iki reikiamo dydzio?
na, pvz. slepete per dideles 1cm, rankom niekaip, bet i skalbianke bijociau  schmoll.gif , o jeigu sutrauks cielais 5cm  biggrin.gif ? kas tada? brokas? tongue.gif

brokas... o gal nebrokas tik 5 cm mazesnei kojikei

juockes kokios nepriekaistingos, be jokiu ten tiu tiu- konkrecios, tiesiog juockes thumbup.gif

nu ir baltos, kaip is pieno plauke....

ale man idomu kas per materiolas tu juodu? is kokios vilnos velta?
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 27, 12:26)
ale man idomu kas per materiolas tu juodu? is kokios vilnos velta?


is eriuko sluoksnos.
su tais 5cm gerai tu cia.. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 27, 11:43)
kokias juockes nuveliau:

QUOTE(kadabra @ 2011 05 27, 11:57)


Kokios gražuolės abejos wub.gif Atgaiva akims 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 27, 11:06)
dekui, merginos.
Srauni_upe, tai kur buvai dingus, a? Ka jau ten sugadinai?


Ai sugadinau pirštines ir dar kelis mažmožius, o dingus... nedingus. Buna isijungiu, matau kad gyvos ir išjungiu, nuo tada kai dukriukas išmoko ant lango ir stalų užsilipt. Ir šiaip idėjų nelabai, o kai jų nelabai, tai viskas ir gaunas kaip su atbulom rankom.
Atsakyti
Kadabra, labai dailios bejos, baltos nerealios wub.gif

Aš kartais kantrybės pritrūkusi įmetu ką nors į skalbyklę - guzai tikrai jos darbas, ale toookie gumbai kaip nuorodoj gal turėtų gautis kai tapkes sukloji ir iškart neapveltas skalbi biggrin.gif su visu šablonu, kad vidus nesukibtų,kiba pabandyt, bus "klumpės iš nenužievinto medžio"
Atsakyti
Kadabra, baltos irgi gražiai žiūris. Bet kur su jom žmonės vaikšto tai man paslaptis smile.gif

Vakar tarp kitko bežiūrinėdama internete visokius priedus vėlimui, mačiau kažkuriam iš užsieninių tinklapių aprašyme kurpaliaus, nurudyta, kad jį galima kišt į skalbiankę ir kartu su juo skalbyklėj suvelt blink.gif Atseit, koks atsparus ir tam tinklapy nurodyta, kad jie jau bandė ne kartą taip daryt...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 27, 12:29)
Kadabra, baltos irgi gražiai žiūris. Bet kur su jom žmonės vaikšto tai man paslaptis smile.gif

Vakar tarp kitko bežiūrinėdama internete visokius priedus vėlimui, mačiau kažkuriam iš užsieninių tinklapių aprašyme kurpaliaus, nurudyta, kad jį galima kišt į skalbiankę ir kartu su juo skalbyklėj suvelt blink.gif Atseit, koks atsparus ir tam tinklapy nurodyta, kad jie jau bandė ne kartą taip daryt...

o mašinos būgnas irgi pakankamai atsparus kieto daikto daužymuisi? Ar ten koks guminis?
Atsakyti