Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

ir dar MK gali pravesti rolleyes.gif
Atsakyti
Suveltos avys, pavykę tapukai. 4u.gif
Dėl lateksavimo kainos, tai nesu skaičiavusi...
Kai pamačiau atsidariusi nuorodas bulaukiux, tai akys ant kaktos iššoko blink.gif O kaina tai virš 100 lt gaunasi cool.gif . ..
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 05 26, 21:52)
Aišku geriausias dalykas, kad parašyta apie priežiūra jog galima skalbti mašinoje.Nors kita vertus tokiam gaminiui jau turbūt nepakenksi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

as irgi tokias turiu blush2.gif dievaz, is BG karsinio veliau 43 dydi , o jis kaip 46 taip 46- itrenkaiu i skalbianke- o istraukiau 41 ir va tokios lygiai pat fakturos- typ top grobletos...manau, kad ir sitas skalbianke vele g.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 26, 10:16)
Suveltos avys, fainuoles tapkutes 4u.gif . Tokios storos, as tokias baisiai megstu.
Formos siek tiek truksta, bet viskas ateina su laiku smile.gif

Blansyt, vakar tavasias issiunciau 4u.gif .

tai tau dekui.dabar jau mano kojytes ilgai nejaus salcio ,net ir baisiausia ziema thumbup.gif clap_1.gif
Atsakyti
Bet šiaip, jei labai gerai suveltos, tai jokia sklabiankė nebesugadins. Aš kažkada vėliau šlepetes draugei ir jau niekaip niekaip nebesitraukė, tai išskalbiau, kiek atsimenu ir karštokam vandeny, bet nieko nepasikeitė - nei jokių gumbų neatsirado, nei nesusitraukė daugiau. Tai pakui anytai atiteko, nes jos koja didesnė. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2011 05 27, 10:36)
Bet šiaip, jei labai gerai suveltos, tai jokia sklabiankė nebesugadins. Aš kažkada vėliau šlepetes draugei ir jau niekaip niekaip nebesitraukė, tai išskalbiau, kiek atsimenu ir karštokam vandeny, bet nieko nepasikeitė - nei jokių gumbų neatsirado, nei nesusitraukė daugiau. Tai pakui anytai atiteko, nes jos koja didesnė. smile.gif

gal tai priklauso nuo vilnos?? g.gif o gal i gumbus susoka tik karsinys, kai jo plaukas trumpesnis??? g.gif bet man gavosi labai ir labai panasus efektas
Atsakyti
o kaip galima tiketis, kad skalbianke sutrauks iki reikiamo dydzio?
na, pvz. slepete per dideles 1cm, rankom niekaip, bet i skalbianke bijociau schmoll.gif , o jeigu sutrauks cielais 5cm biggrin.gif ? kas tada? brokas? tongue.gif
Atsakyti
Jei skalbimo mašina atsidaro iš viršaus, galima vis atidarius pažiūrėti, kaip traukiasi.
Mano tos šlepetės buvo iš karšinio veltos. Ir tada jos buvo taip man atsibodę, kad įdėjau, jau negalvodama, kad gali per daug susitraukti. Man ten pora dydžių sumažint reikėjo.

Šiemet tokį krepšį bandžiau velti ir tikriausiai per storai suklojau. Baisiai sunku buvo velti, tai pavėlus kažkiek irgi įmečiau į mašiną. Tai būtent tokį guzuotą išsitraukiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 27 gegužės 2011 - 10:40
kokias juockes nuveliau:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 27 gegužės 2011 - 10:44
Nugi gražios thumbup.gif
Atsakyti
Kadabra, fainutės 4u.gif
Atsakyti
dar baltes tuoj ikelsiu biggrin.gif
ale tos juockes tai jo majo, kokio kietumo gavosi, turetu nesiotis gerai g.gif .
Atsakyti