Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Aš tai tikrai leidžiu, kad tik atsirastu kas stumia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nu as irgi leidziu, stumk, Kadabra

nu va biski linksmiau- lydausi is sito prancuzo bajeriu...paziurekit ir daugiau ko jis pridares...Remis tasai lotuliukas.gif

http://www.youtube.c...h?v=gHCxdlZ7G18
Atsakyti
šiandien ryte jau ir taip atsikėliau "kaip žvėris pašėlęs", o dar kai pamačiau ką šuo pridirbo(suprantu, kad jaunas kvailas, bet nuo to lengviau nepasidarė), vonioj mano naują bambukinę žaliuzę sugraužė, bet tokiom skylėm, kad pataisyt jau niekaip nebeis.O su ja nuvėliau tik 2 poras tapkių, tai paskaičiavus tapkių pabrangimą...apsiverkiau lyg vaikas, ir iš piktumo, ir iš "abydos", ir iš supratimo, kad naują gausiu tik geriausiu atveju savaitgalį, nes pas mus jų pirkt nėr, teks MB prašyt, kad parvežtų....žodž žvėris manyje neišsimiega. bash.gif bash.gif
Atsakyti
vargsas sunelis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 05 25, 15:09)
šiandien ryte jau ir taip atsikėliau "kaip žvėris pašėlęs", o dar kai pamačiau ką šuo pridirbo(suprantu, kad jaunas kvailas, bet nuo to lengviau nepasidarė), vonioj mano naują bambukinę žaliuzę sugraužė, bet tokiom skylėm, kad pataisyt jau niekaip nebeis.O su ja nuvėliau tik 2 poras tapkių, tai paskaičiavus tapkių pabrangimą...apsiverkiau lyg vaikas, ir iš piktumo, ir iš "abydos", ir iš supratimo, kad naują gausiu tik geriausiu atveju  savaitgalį, nes pas mus jų pirkt nėr, teks MB prašyt, kad parvežtų....žodž žvėris manyje neišsimiega. bash.gif  bash.gif

velk , apsieisi ir be bambukines.... mirksiukas.gif

matai net tavyje zveris miega...o sunyje -tikru tikriausias zveris, taip, kad ant jo nepyk...tau matai visai lengva suprast ka reiskia buti zveriuku wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 25 gegužės 2011 - 14:37
QUOTE(Juperi @ 2011 05 25, 15:36)
velk , apsieisi ir be bambukines....  mirksiukas.gif

matai net tavyje zveris miega...o sunyje -tikru tikriausias zveris, taip, kad ant jo nepyk...tau matai visai lengva suprast ka reiskia buti zveriuku wink.gif

pyk nepykęs, nieko nepakeisi ax.gif
Atsakyti
Ale kurgi mūsų Trakšt pradingusi? g.gif
Bet tikiuosi, kad greit grįš ir pažers grožybių biggrin.gif
Atsakyti
Rodau savo pirmąsias pavykusias šlepetes, žinau savo klaidas, reikės taisytis. Laukiu pastebėjimų ir kritikos. Koks gėris tokios šlepetės, kaip šilta ir smagu mano nuolat šąlančioms kojoms cool.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Nerealios siaip jau kaip pirmos tai tikrai 4u.gif
Forma atitirbsi (kol kas tokios meskutes lepcutes), o daugiau prie nieko neina kabintis. Kirpimas dailus, neiskandziotas.
Ar krastai tvirti? Silkas kiek palaidas gal?
Man grazu i jas ziureti, tu skoni turi wub.gif
Atsakyti
a ne platokos???
kuom padeli pritvirtinai? klijais??? g.gif
spalviskai-pilka mano pati paciausia- fainuoles thumbup.gif
Atsakyti
Suveltos avys, labai gražu wub.gif Na,aš nelabai galiu ką pasakyt,bet mano akim žiūrint, gal paformuot labiau reiktų g.gif Bet čia gal daugiau praktikos turinčios ką pasakys mirksiukas.gif
Beje,ką ant pado paklijavai?
Atsakyti
suveltos avys,sveikinu!man irgi atradimas buvo tokios tapkutes,nes nuolat sala rankos,kojos.kaip pirmos tai labai vyke,maniskes vaje kokios buvo biggrin.gif patinka toks nereziantis spalvu derinukas.ramios.santurios,solidzios smile.gif
Atsakyti