Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(kadabra @ 2011 05 24, 23:09)
Juperi, na kaip cia tave paguodus... juk iki pensijos tamstai dar toli - tausok nervus, ijunk durniu.. brrr kaip nemalonu. Kaip isikinkai zmogus nuo lopselio/darzelio taip ir varai iki pensijos..


ka padarysi? tokia mano dalia...o nedirbti butu labai didele prabanga verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 24, 23:11)
ka padarysi? tokia mano dalia...o nedirbti butu labai didele prabanga verysad.gif


Juperi, gal kada nors. Nera juk tikriausiai taip blogai 4u.gif
Atsakyti
Nugi būna ir be pensijos pertraukų tame darbų maratone biggrin.gif vat aš kad užsiatostogavau 6 metus, tik kažkaip apie rudenį pagalvojus lengvai pykinti pradeda... Einu vyno dar įsipilsiu, kad nesigalvotų
Atsakyti
dollilyte,labai grazios.. smile.gif jaukios tokios..
Atsakyti
Juperi, nepergyvenk, viskas po truputį susitvarkys, iš po debesų išlįs skaisti saulytė 4u.gif 4u.gif 4u.gif sunkus darbas - laviruoti tarp dviejų pusių, bet jau kiek išmokai vadybos, rinkodaros, psichologijos taip dirbdama....dabar telieka išmokti tausoti save 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stewie @ 2011 05 25, 08:23)
Juperi, nepergyvenk, viskas po truputį susitvarkys, iš po debesų išlįs skaisti saulytė 4u.gif  4u.gif  4u.gif  sunkus darbas - laviruoti tarp dviejų pusių, bet jau kiek išmokai vadybos, rinkodaros, psichologijos taip dirbdama....dabar telieka išmokti tausoti save  4u.gif

aciu, mergikes... 4u.gif ai, cia tik silpnumo akimirka...per nakt pergalvojau, kad ner ko parintis ir nervintis- uz smerciu ner nieko baisiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 25, 09:02)
per nakt pergalvojau, kad ner ko parintis ir nervintis- uz smerciu ner nieko baisiau wink.gif


o dar sako, kad senatvej ir ana negasdina tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 25, 09:07)
o dar sako, kad senatvej ir ana negasdina  tongue.gif

po truputi tapsim -bebaimem senutem mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 24, 23:09)
Dollilyte, o avataras tavo paisytas? Laabai grazus paveikslelis.

Ačiūsmile.gif Taip,mano pieštas ant šilko.
Papildyta:
QUOTE(almute80 @ 2011 05 25, 08:10)
dollilyte,labai grazios.. smile.gif jaukios tokios..

aciuks.gif
Atsakyti
geriu sau ramiai kava terasoje ir kad pasipyle leduku krusa, to tai nesitikejau bigsmile.gif .. kazkokios anomalijos.. geriau eisiu velt.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 25, 13:23)
geriu sau ramiai kava terasoje ir kad pasipyle leduku krusa, to tai nesitikejau  bigsmile.gif .. kazkokios anomalijos.. geriau eisiu velt.

bais baisu blink.gif nu bet ciagis Lietuva, cia ledais lyja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 25, 13:28)
bais baisu blink.gif  nu bet ciagis Lietuva, cia ledais lyja mirksiukas.gif


aha biggrin.gif , bet jei kas leistu, tai siek tiek stumtelciau as ta Lietuva link pusiaujo tongue.gif
Atsakyti