Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Mano rožinės. Bandymas 2in1 blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Raganele wub.gif
Dollilyte, gražios 4u.gif O vidus ružavos vilnos, ar balta susidažė?
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 05 24, 21:21)

Dollilyte, gražios 4u.gif O vidus ružavos vilnos, ar balta susidažė?

Dėkuj...Ružavas,toks,koks matosi.
Atsakyti
Dollilyte, gražios ružavosios ir pabiseriavimas man labai patinka wub.gif
Atsakyti
DOLLILYTE, labai gražios net sakyčiau naujas thumbup.gif stilius 2 in 1 tapkučiu ir spalvos thumbup.gif .Man labai patiko 4u.gif
Atsakyti
Ačiū,merginos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Visokie taškiukai,tai čia turbūt jau toks,kaip ir mano stilius,nuo studijų laikų... O veltinyje,tuos taškelius padaryt geriausiai padeda biseris ax.gif Kai be biserio,tai man vis kažko trūksta,nors va kitų man ir be jokių biserių laaaabai gražios wub.gif
Atsakyti
Raganele, klumpytes tokios mielos, is paziuros- minkstuteles ir labai jaukios thumbup.gif

Dollilyte, 2in 1 -gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 05 24, 17:27)
Besijuokianti, liuks tavo natur produkt thumbup.gif man irgi be galo imponuoja nedažyta vilna, ranko po vėlimo lieka švelnios, ko nepasakyčiau apie kai kurios dažytos paglostymą...
Va irgi pasinatūralizminau, klumpiukai tokie pat kaip ankstesni, balerinkutės tik kiek kitokios:


tokios kaip vaikų svajonės-tyros, gaivios wub.gif gražu tokios natūralios wub.gif
Papildyta:
QUOTE(DOLLILYTE @ 2011 05 24, 20:43)
Mano rožinės. Bandymas 2in1 blush2.gif


gražios, forma gera thumbup.gif
Atsakyti
Raganele, tikrai minkstuteles kokios wub.gif .
As tai pamenu kaip Dolilyte skundesi, kad neiseina biggrin.gif - o dabar va kaip grazuuu 4u.gif . Saunuole 4u.gif

Juperi, tai kas ten tave buvo taip uzgriuve, a? Atsigavus jau?
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 24, 22:49)

Juperi, tai kas ten tave buvo taip uzgriuve, a? Atsigavus jau?

is tikruju anksciau tokia mano kasdienybe darbine budavo- nuolatiniai stresai ir ČP...dabar reciau, nu bet kai uzeina, tai nespeju suktis- net subine uzputoja doh.gif turiu laviruot tarp bendroves ir kliento,,, vien zodz sugertukas, lakmuso popieriukas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 24, 22:49)

As tai pamenu kaip Dolilyte skundesi, kad neiseina  biggrin.gif  - o dabar va kaip grazuuu  4u.gif . Saunuole  4u.gif

Ačiū blush2.gif Na,dabar gal jau geriau nei pradžioj...Kaip sakoma:dirbi ir mokaisi. Bet dar tikrai yra kur tobulėt ir mokytis...Tai va ir dirbu...Vargstu su didelėm vyriškom doh.gif Noriu krikšto tėčiui padovanot su gimtadieniu.
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 24, 22:54)
is tikruju anksciau tokia mano kasdienybe darbine budavo- nuolatiniai stresai ir ČP...dabar reciau, nu bet kai uzeina, tai nespeju suktis- net subine uzputoja doh.gif turiu laviruot tarp bendroves ir kliento,,, vien zodz sugertukas, lakmuso popieriukas doh.gif


Juperi, na kaip cia tave paguodus... juk iki pensijos tamstai dar toli - tausok nervus, ijunk durniu.. brrr kaip nemalonu. Kaip isikinkai zmogus nuo lopselio/darzelio taip ir varai iki pensijos..


QUOTE(DOLLILYTE @ 2011 05 24, 22:59)
Ačiū blush2.gif Na,dabar gal jau geriau nei pradžioj...Kaip sakoma:dirbi ir mokaisi. Bet dar tikrai yra kur tobulėt ir mokytis...Tai va ir dirbu...Vargstu su didelėm vyriškom doh.gif Noriu krikšto tėčiui padovanot su gimtadieniu.


Dollilyte, o avataras tavo paisytas? Laabai grazus paveikslelis.
Atsakyti