Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Sveikos, merginos as su dideliu klausimu, velime esu naujoke, bet baisiai noriu kudikeliui padaryt batukus, ant ko jus juos velet kad butu forma ju kad isdziuvus graziai neiskraipytai jie butu, busiu dekinga uz atsakyma. smile.gif
Atsakyti

http://public.fotki....nukai/tapkutes/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 24 gegužės 2011 - 14:30
Besijuokianti, man grazios, tokios tikros klumpiukes tvirtos, kai esu maciusi suklotas, tai tik galiu isivaizduoti kokio stiprumo slepetes gavosi.
Kaip smagu, kad ir lt atsiranda vos ne vasaros metu norinciu tureti/deveti veltinio slepetes wub.gif .
Atsakyti
Na, natūralios vilnos tapkės tikrai ne masiniam skoniui smile.gif . Nors man asmeniškai tokios mieliausios, ir ne tik dėl to, kad nesinori tų chemikalais paveiktų daiktų dėvėt, bet ir aplinka teršiama nerealiai su tais vilnų balinimais ir dažymais. Jei dažniau eskaluotumėm, kad tai totalus gėris, gal ir pirkėjas po truputį sąmoningėtų smile.gif .
Mane labai žavi, kada užsako natūraliai pilkas tapkes, galinčias būt be jokio dekoro. O kada antros ir trečios poros tokių paprašo, tai iš vis nerealu smile.gif .
Atsakyti
po piet labai uzgruzinta... net vimdo nuo visko... netersiu temos... ale trumpai- super klumpiukes 4u.gif
Atsakyti
Besijuokianti, gražios, mielos ir svarbiausia - „natur produkt“ thumbup.gif
Atsakyti
besijuokianti ,labai dailus tapukai thumbup.gif thumbup.gif .o svarbiausia,kad vilnele naturali wub.gif
Atsakyti
Besijuokianti, liuks tavo natur produkt thumbup.gif man irgi be galo imponuoja nedažyta vilna, ranko po vėlimo lieka švelnios, ko nepasakyčiau apie kai kurios dažytos paglostymą...
Va irgi pasinatūralizminau, klumpiukai tokie pat kaip ankstesni, balerinkutės tik kiek kitokios:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 05 24, 17:27)
Va irgi pasinatūralizminau, klumpiukai tokie pat kaip ankstesni, balerinkutės tik kiek kitokios:

wub.gif wub.gif wub.gif koks grožis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū, visoms labai labai 4u.gif .
Raganėle, labai malonu į tokias mažutes žiūrėt ir dar baltas. Tokios vaikiškai naivios 4u.gif smile.gif .
Atsakyti
Raganėle, liuksinė veltinukų komanda wub.gif wub.gif wub.gif
O balerinkės pasiuvinėtos, neįžiūriu?
Atsakyti
Ačiū už širdeles tapiukams biggrin.gif balerinukės pasiuvinėtos ir biseriuku dar pakaišytos
Atsakyti