Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Labutis, kokios jūs visos šaunuolės, tiek gražių darbelių wub.gif , o aš niekaip nerandu laiko velt, tai visokie darbai, dėkui dievui kad mamai geriau, bet ir pati iš slogos neišeinu doh.gif , kad nesupultu man į ausį g.gif
Atsakyti
Kadabra, dailios šlepetės wub.gif Man pačios pirmos gražiausios.

QUOTE(bulaukiux @ 2011 05 24, 08:29)
va ką radau, gal kam ir matyta, bet man naujiena
http://www.livemaste...ochki-dlya-utra


Man nematyta ir įdomu bigsmile.gif
Atsakyti
Kadabra savo moliūgą dar turėjo? Aš prieš mėnesį irgi paskutinį savo moliūgą suvartojau. thumbup.gif Kaip gerai išsilaikė namie. Dar tokie dekoratyviniai stovi, bet jaučiu, tuščiaviduriais patapo-mesiu sliekams, jie labai mėgsta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 24 gegužės 2011 - 12:06
QUOTE(žollia @ 2011 05 24, 13:05)
-mesiu sliekams, jie labai mėgsta.

o sliekus- zvejams? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 24, 13:08)
o sliekus- zvejams? mirksiukas.gif

Kol kas dar tiek nėra, kad žvejams dalyyt biggrin.gif Nors pavasariop vienas žvejas tiek buvo pristojęs... Sako, niekur nėr gaut, o tu namie turi kibire. lotuliukas.gif Na, aš apsidraudimui per žiemą kibire katilinėj auginau , bijodama, kad kompostinėj iššals:lotuliukas: Nors ir kompostinėj peržiemojo thumbup.gif
Atsakyti
Zollia, o tai pas tave tie kaliforniniai bigsmile.gif ? Galvoju apie tokius, vyras kompostine padare dvieju skyriu, diiidele, kaip Besijuokianti pasakytu - dvieju Kadabru dydzio tongue.gif
ale ziemavot i namus kibiro nenoooooriu biggrin.gif


p.s. dekui visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 24, 14:01)
Zollia, o tai pas tave tie kaliforniniai  bigsmile.gif ? Galvoju apie tokius, vyras kompostine padare dvieju skyriu, diiidele, kaip Besijuokianti pasakytu - dvieju Kadabru dydzio  tongue.gif
ale ziemavot i namus kibiro nenoooooriu  biggrin.gif
p.s. dekui visoms  4u.gif

Aga, kaliforniniai biggrin.gif Tai ir nereik namooo . Aš tik dėl apsidraudimo-vdrug iššaltų, nes pirmi metai, kaip užsiveisiau smile.gif Šiemet jau nebenešiu namo. Bet kaip gerai jie tam kibire dauginosi bigsmile.gif : šilta, maistelio dametu ir gyveno sau .
Atsakyti
Na ir užkalbėjot čia brrrrrrrrrrrrrrrrr blush2.gif
Atsakyti
Pradžiuvo mano "kaimukai". Prašymas buvo iš natūralios vilnos suvelt, o ta spalva nu man jau tokia kaimiška, kad kažkaip to kaimiškumo net nebandžiau slėpt smile.gif .
user posted image

Atsakyti
Besijuokianti, tikrai kaimiški smile.gif 4u.gif O čia iš karšinio rudojo BG? Nes sluoksna truputį kitaip lyg susivelia g.gif

Katinyti, visko reikia po truputį tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 24 gegužės 2011 - 14:08
BG sluoksna natūraliai pilka čia. Būčiau dar pavėlus, bet jau tada vėl vietoj 38 - 36 gaučiau, nors užsimečiau tikrai nemažai ant šablono. Tai verdančuo vandens net nepyliau... Veliasi super.
Atsakyti
man čia irgi į Bg karšinį panašu...

pasirodo sluoksna... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bulaukiux: 24 gegužės 2011 - 14:14