Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(kadabra @ 2011 05 24, 08:22)
...
Zinai, Raganele, siandien prabudus kazkaip galvoti nejucia pradejau kaip tu tas basutes is bg vilonos karpysi  biggrin.gif , mintyse jau linijas deliojau tongue.gif

tikiuosi "per pirštą" sudėliojai? lotuliukas.gif
Atsakyti
va ką radau, gal kam ir matyta, bet man naujiena
http://www.livemaste...ochki-dlya-utra
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 05 24, 09:27)
tikiuosi "per pirštą" sudėliojai?  lotuliukas.gif


neeeee biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 24, 08:53)
Is pat ryto:

Ohohooo bigsmile.gif Kiek fainuolių tapkyčių iš pat ryto wub.gif Šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 05 24, 08:29)
va ką radau, gal kam ir matyta, bet man naujiena
http://www.livemaste...ochki-dlya-utra

įdomiai kaip smile.gif ale man labiau patinka su užkulniukais arba cielais užkulniais biggrin.gif šiandien mažulytei vienai pažadėjau sukurpti, matyt klumpiukus darysiu.
Atsakyti
O,kaip tuščia...Prisižiūrėjo visos kadabros grožybių ir nubėgo darbuotis biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sunku į šlepečių temą dėti riešines, bet kad nerandu labiau tinkamos g.gif
Noriu tobulėti, tai labai laukiu kritikos ax.gif Porą liapsusų matau blush2.gif

user posted image


Atsakyti
Kadabra, jau asmeniškai visas pagyras susakiau, bet kad pagyrų per daug nebūna, tai ir čia - LABAI VISOS GRAŽIOS smile.gif .
Man savo kaimą bus gėda rodyt wub.gif smile.gif
Nusipirkai?

O dar teko realybėj Kadabros veltas suknutes/tunikas čiupint, nugis super. Kartais fotkėse būna gražiau nei realybėj, o pas Kadabrą fotkėse super, o realybėj - iš vis nerealiai thumbup.gif.

Stewie, kad labai neblogai viskas pavyko. Man gal plonokos, bet čia žiūrint kokiam sezonui jos bus dėvimos, tad jei šiltam - gal tada ir neplonokos smile.gif . Kirpimai biški vingiuoja, bet čia sus laiku išsitaiso tokie dalykai. Atrodo, kad lygintos buvo, tai forma tokia truputuą plokščia, bet, kad pradėjus nešiot, viskas ten gerai su ta forma bus. Žodžiu noriu prisikabint smile.gif , bet akivaizdaus kažko nepastebiu mirksiukas.gif . Tad manyčiau viskas šaunu 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 24 gegužės 2011 - 09:11
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 24, 10:04)
Kadabra, jau asmeniškai visas pagyras susakiau, bet kad pagyrų per daug nebūna, tai ir čia - LABAI VISOS GRAŽIOS smile.gif .
Man savo kaimą bus gėda rodyt wub.gif  smile.gif
Nusipirkai?

O dar teko realybėj Kadabros veltas suknutes/tunikas čiupint, nugis super. Kartais fotkėse būna gražiau nei realybėj, o pas Kadabrą fotkėse super, o realybėj - iš vis nerealiai thumbup.gif.


Besijuokianti, jeigu tu apie ta pati, apie ka ir as - tai daba vaziuojam su visa seima pirkti, kad butu kam nest biggrin.gif
ir dekui uz pagyras. as savo ruoztu galiu pasakyti, kad labai malonu su tavim kava gerti, tavo tapukus ciupineti ir saliais grozetis wub.gif .. tik nesuprantu apie koki tu cia kaima.. tuos kopustus, kur sodint ruosies ar ka biggrin.gif

Stewie, istobulesi, puikias riesines/pirstinaites velsi wub.gif
Papildyta:
va besijuokianti raso, kad riesinukes plonokos, tai liuks - forma dar galima tobulinti.
Nors pagal faktura tai jos man tokios jau suveltos atrodo, vilnele susitraukus g.gif
kur musu srauni_upe? galetu komentuot, ji sioje srityje dirba.
o kur dzuke? neuzeina visai.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 24, 11:16)
tik nesuprantu apie koki tu cia kaima..

Apie tapkes čia aš, kurios gavos toks kaimų kaimas...
Pradžius trupuką parodysiu.
Atsakyti
Kadabra, gražios labai wub.gif Ypač tos turkio-žydros.
Stewie, apie riešines nieko neišmanau 4u.gif Bet man tas piešinukas įveltas gražu 4u.gif
Tai vakar meetukas buvo ano pakraščio ?
Atsakyti
Kauno kaimo meetukas smile.gif , Kadabra vežė man moliūgą beveik jos pačios dydžio. Bet be vilnų ir veltinių čiupinėjimo vis tiek neapsiėjom thumbup.gif
Atsakyti