Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

juperi,kokie grazus..man irgi mysle kaip tie nerinukai prisivelia...man labai grazu tokios su neriniukais..
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 23, 15:36)
dyrst i veidrodi- akurat planieta zviazda lotuliukas.gif

bandyk ir tu- viskas puikiai prisivelia, pats neriniukas susitrauke, matyt nuo to, kad ji ta vilna is apacios pagavo

linksmasis pirmadienis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tapkiukes fainos, neriniukai gražiai žiūrisi thumbup.gif wub.gif
man aną savaitę nepavyko dailiai nėriniukus įvelti, ir užlenkiau nemažai, ir kraštelius pridengiau, veliant vis atbrigzdavo, tai padėjus džiūt susinervinau ir išvis nulupau bash.gif
Atsakyti
Is pat ryto:

user posted image

user posted image

user posted image




Atsakyti
kadabra, pažėrėt grožių iš pat ryto thumbup.gif
Tokį praktinį klausimuką turiu - ar nesmukčioja nuo kojos su mažu užkulniu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(stewie @ 2011 05 24, 08:57)
kadabra, pažėrėt grožių iš pat ryto thumbup.gif
Tokį praktinį klausimuką turiu - ar nesmukčioja nuo kojos su mažu užkulniu? g.gif


tai butent cia ir yra toks tradicinis musiskiu slepeciu, modeliukas, kur peda ikisama lengvai, nesilenkiant. Kulnas neapsigaubia. Tikiuosi aiskiai as cia surasliavojau.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 24, 08:53)
Is pat ryto:



jooooooooooo, ir kada spėt tokių grožių privelt bigsmile.gif tos dvigubos ir pilkos superinės, ir spalvos kokios, žaviuos iškirpimais wub.gif wub.gif turiu klausimuką-pilka-melanžas?ir dar vieną-pilkų padas išorėj baltas, kad spalvos nepersimaišė? g.gif
Atsakyti
oho ,KADABRA thumbup.gif
tos tabako spalvos-kaip nulietos...ir tas "Trakst spalvu derinys" -superinis, turkis su ciokoladu...prikaupus buvai nemazai, slapuke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 05 24, 09:08)
jooooooooooo, ir kada spėt tokių grožių privelt bigsmile.gif tos dvigubos ir pilkos superinės, ir spalvos kokios, žaviuos iškirpimais wub.gif  wub.gif turiu klausimuką-pilka-melanžas?ir dar vieną-pilkų padas išorėj baltas, kad spalvos nepersimaišė? g.gif


taigi sakau, kad is pat ryto biggrin.gif
pilka - naturali vilna: viduj balta sluoksna, isore visa pilka. Pasimaise nedaug, pilkos plaukas storas.
Papildyta:
QUOTE(Juperi @ 2011 05 24, 09:08)
oho ,KADABRA thumbup.gif
tos tabako spalvos-kaip nulietos...ir tas "Trakst spalvu derinys" -superinis, turkis su ciokoladu...prikaupus buvai nemazai, slapuke smile.gif


neslapuke, ka jau cia cool.gif
man trakst pilka/riuzava buvo bomba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 24, 09:10)
taigi sakau, kad is pat ryto  biggrin.gif
pilka - naturali vilna: viduj balta sluoksna, isore visa pilka. Pasimaise nedaug, pilkos plaukas storas.

labai gražios, vis pažiūriu pažiūriu thumbup.gif
Atsakyti
Kadabra, gražiai išglostytos thumbup.gif pirmos labai gražios ir atrodo kažkaip pažįstamos, matyt jau esi darius? Tos natūralios mielos, graži faktūra pilkosios vilnos wub.gif O rudos tai ui "ne mano" spalvos, nekomentuosiu plačiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Dabar vestuvines baltas veliu, sakiau gal prie rotuses skelbima eisiu pakabinsiu, ko tais praso manes tokiu biggrin.gif (taip, kad balta - jega 4u.gif )
Papildyta:
QUOTE(raganele @ 2011 05 24, 09:15)
Kadabra, gražiai išglostytos thumbup.gif pirmos labai gražios ir atrodo kažkaip pažįstamos, matyt jau esi darius? Tos natūralios mielos, graži faktūra pilkosios vilnos wub.gif O rudos tai ui "ne mano" spalvos, nekomentuosiu plačiau  lotuliukas.gif


esu siuvinetu virsum darius, tik vidus buvo baltas.
a man grazi ta spalva, nors ji ir ne ruda, ale tiek to tongue.gif (vienam tabakas, kitam ruda, treciam alyvuoge - sugaudysi cia jus..)
Papildyta:
Zinai, Raganele, siandien prabudus kazkaip galvoti nejucia pradejau kaip tu tas basutes is bg vilonos karpysi biggrin.gif , mintyse jau linijas deliojau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 24, 09:22)

a man grazi ta spalva, nors ji ir ne ruda, ale tiek to  tongue.gif (vienam tabakas, kitam ruda, treciam alyvuoge - sugaudysi cia jus..)


man tai garstyčių .... ax.gif
Atsakyti