Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(kadabra @ 2011 05 23, 14:21)
tai tu neriniu galima ir nelenkti gi  g.gif

norejosi, kad is visu pusiu graziai neriniuota butu...bet esu ir be uzlenkimu dariusi- pamenat gi su lininiais neriniais buvo...
O tu,kadabra, nerinius prisiuvi juk, ar ne?
Atsakyti
Man atkimba jei storesni ties kraštais. Matyt labai kruopščiai krapšytis prie tapkių tingiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 23, 14:23)
norejosi, kad is visu pusiu graziai neriniuota butu...bet esu ir be uzlenkimu dariusi- pamenat gi su lininiais neriniais buvo...
O tu,kadabra, nerinius prisiuvi juk, ar ne?


kai kuriuos taip, kai kuriuos iveliu.
besijuokianti, krastelius pridengt gi gali, ar prikabinti g.gif
ai bet ka cia mes doh.gif
Kada, Juperi, sefas atostogu duos, atlektumet pas mane dabar visos kavos pagert, a?
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 23, 14:32)

Kada, Juperi, sefas atostogu duos, atlektumet pas mane dabar visos kavos pagert, a?

taigi- tik nesenai buvo tos atostogos.... bet man kas... gi tik 50 min kelio wink.gif siaip tai koki penktadieni galeciau, nes d. diena trumpesne (bet kuri penktadieni)...dar turiu laimejus fotosesija su kazkokia kauniete prof fotografe, ale jau va gal 3 men, kaip neprisiruosiu-tai man laikas netinka, tai per stora, tai negrazi...vien zodz doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 23, 14:39)
taigi- tik nesenai buvo tos atostogos.... bet man kas... gi tik 50 min kelio wink.gif siaip tai koki penktadieni galeciau, nes d. diena trumpesne (bet kuri penktadieni)...dar turiu laimejus fotosesija su kazkokia kauniete prof fotografe, ale jau va gal 3 men, kaip neprisiruosiu-tai man laikas netinka, tai per stora, tai negrazi...vien zodz doh.gif


eik tu sau bigsmile.gif biggrin.gif
tai bet ar tu spesi penktadieni po darbo i ta fotosesija ir dar kavinti?
Smagu butu, reikia pasiplanuoti visoms, Besijuokianti, Katinyti, a?
Atsakyti
Man savaitgali vaiko pabaigtuvės mokslo metu, tai atkrentu garantuotai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 23 gegužės 2011 - 13:47
Palaukim siuntinio, aaa, gi ant dienų turi būt... Vienu kartu visos ir išsidalintumėm.
Nors jei Juperi atvarytų, tai aš galiu visur ir visada smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 23 gegužės 2011 - 13:49
Man Besijuokianti tai kaip koks Kindziulis is anekdoto:
atejo ir sustate tvarka tongue.gif
Gerai sakai, galesim pas mane jusu siuntini dalintis tongue.gif .
Susiderinsim.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 23, 14:50)
Man Besijuokianti tai kaip koks Kindziulis is anekdoto:
atejo ir sustate tvarka  tongue.gif
Gerai sakai, galesim pas mane jusu siuntini dalintis  tongue.gif .
Susiderinsim.

drinks_cheers.gif laukiam...
gerai sakai- fotosesijai laiko neliks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 23, 14:52)
drinks_cheers.gif laukiam...
gerai sakai- fotosesijai laiko neliks lotuliukas.gif



Juper, žvaigde tu mūsų tongue.gif , jau kokie gražūs tavo nėriniuoti thumbup.gif wub.gif
Vat tik neįsivaizduoju, kaip vilnai traukiantis, nėriniukai taip gražiai įsivėlė. lyg ant viršaus tik būtų davelta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2011 05 23, 15:20)
Juper, žvaigde tu mūsų tongue.gif , jau kokie gražūs tavo nėriniuoti thumbup.gif  wub.gif
Vat tik neįsivaizduoju, kaip vilnai traukiantis, nėriniukai taip gražiai įsivėlė. lyg ant viršaus tik būtų davelta g.gif

dyrst i veidrodi- akurat planieta zviazda lotuliukas.gif

bandyk ir tu- viskas puikiai prisivelia, pats neriniukas susitrauke, matyt nuo to, kad ji ta vilna is apacios pagavo
Atsakyti
QUOTE
dyrst i veidrodi- akurat planieta zviazda 

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Atsakyti