Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Trakšt, gražūs tapukai 4u.gif Tik tos žalumos aplink kotai perdaug. Taip pat vilna „išsisklaido", kai karšinį su sluoksna maišau kartais. Ko gero irgi dėl plauko storio skirtumo.
almute80, visai dailūs tie tavo tapukai. Bent jau aš nematau kokių tai didelių bėdų.
Atsakyti
Trakšt, nors reik lapus praskleist norint pamatyt, ale tapkutės super thumbup.gif mano skonio biggrin.gif

Almute, fainutės paprastutės mirksiukas.gif

Visoms ačiū už minavojamus mano žalius aguoninius 4u.gif
Atsakyti
Ateinu pasirodyti su savo pirmosiomis tapkutėmis ax.gif , kurias padėjo nusivelt Trakšt 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image

Atsakyti
Stewie, na, jei čia pirmos tavo, tai tikrai geraaai pavyko 4u.gif Su mokytoja gaunasi iškart teisingai thumbup.gif Šaunuolė 4u.gif (ir tu ir mokytoja) biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 19 gegužės 2011 - 20:51
almute80, geros tos Pelenės kurpaitės good.gif man jos jaukios.
stewie, nu va ir pavyko iš pirmo karto, gerai turėt mokytoją.

vakar vėliau tapkes sau, tariau-ar aš savęs nemyliu, kad brokus nešiot? pasiraitojau rankoves, visi jau miega , o aš dirbt....ir ką...norėjos kaip geriau, o gavos kaip visada...BROKAS-vienai tapkei dekoras prastai prisivėlė, net ir prisiuvus matos, kad jis neįsivėlęs gerai. šiaip forma gera man ir Bg karšinys ir sluoksną faini....tik dabar mąstau-išeina, kad savęs nemyliu? angel_sadangel.gif
Atsakyti
Dėkui 4u.gif ax.gif Bet kai nuvelsiu savarankiškai pirmas, tai turbūt teks slėpti ir niekam nerodyt blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na jus duodat. Zalumos man niekada nebus per daug ir ypac tokiu metu ir tokios vaiskiai salotines. Myliu zalia. Mano asmeninej temoj yra ir kita siu tapkuciu nuotrauka, kam nesimato. lotuliukas.gif Nors ten irgi zalia, bet be lapu. lotuliukas.gif


almute80, primink, kokia cia vilna kankinai? smile.gif Geros, jaukios, namines. thumbup.gif



stewie[B] o kaip dydis? Nereikejo namie davelinet? Graziai nuotraukoj atrodo. biggrin.gif
Atsakyti
stewie,tapuku forma tokia grazi. smile.gif ir siaip man jos tokios prie dusios-paprastos,bet neprastos
Atsakyti
Trakšt, dukriukui per didelės, o man dydis tinka idealiai. Tai sakiau - man jos tobulos visom prasmėm lotuliukas.gif , veltos su didele meile, reiškia lieka man.
Bet dabar zyzimas vėl - o kada gi nuvelsi man?
Tik labai jau nedrąsu savarankiškai tokį didelį darbą užsimoti biggrin.gif , bet reikia - vaikas prašo.

Atsakyti
trakst,cia buvo is Wool lietuviskas karsinys,kur pasak ju ypatingai tinka velti slapiai.siaip tai man jis labai patiko-toks naturalus ir spalva ir siursktumas toks aveliu...tik kad jau veltis tai nesuprantu kaip labai rekomenduojamas gali buti-putesi,sluoksniavosi,paskui visai nesitrauke.ko tik neisbandziau..dar pastebejimas-po pirmos issikankinimo dingo noras antra velt-antroji tapkute prastovejo kokia para salpia-kol pasiryzau-ji velesi geriau,lengviau nei pirmoji.forma netobula,dekoras irgi man toks labai neryskus,bet gal ir graziau-bet jau nesioti...TAI NER SMAGIAU!!!as basa isiaunu,man labai smagu kai vilnele paduka svelniai apgaubia,pakutena... nerealus malonumas... smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(almute80 @ 2011 05 20, 10:23)
pastebejimas-po pirmos issikankinimo dingo noras antra velt-antroji tapkute prastovejo kokia para salpia-

neįsivaizduoju, kaip reiktų velt atskirai tapkes blink.gif . Jei jau lieka kitai dienai, tai abi vienodoj būsenoj, nes aš veliu abi kartu. Kol kočioju kilimėly, tai visai be problemų. O kai jau pradedu atskirai velt, tai patrinu vieną ir iškart antrą. Taip pakaitomis ir veliasi kartu.
Bet jei taip patinka, tai gal ir nieko g.gif
Atsakyti
raganele, žollia, Trakst, stewie thumbup.gif
Atsakyti