Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Žollia, gražiai gavos tos vyriškos 4u.gif
Atsakyti
žollia, raganėlė, thumbup.gif labai gražu wub.gif
Atsakyti
žollia, raganėle[B], puikios. thumbup.gif


Mano paskutines "Laukines rozytes". 42 ismiera (moteriskos) mano tetai (viduj BG ciklamenine). smile.gif



user posted image
Atsakyti
Trakšt, labai gražus spalvų derinys,apie šlepetes nė nešneku wub.gif Kontrastas,bet labai mielas thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Ale , kad jau užfotkinai, kaip tikra laumė.Labai gražios thumbup.gif
Atsakyti
Aciu, spalvu derinys nors ne visai "mano", bet man patinka. Esu nepatenkinta krasciuku. Iskirpta lygiai, va tik ta tamsiai zalia kai kur kazko i krastus pasileido, o ta ciklamenine kai kur "is krastu islipo". Bet tai gal cia as tik kabinejuosi prie saves. Kaip sakant "zioplas nepastebes, protingas nepasakys". Va taip nutinka, kai dedamos dvi skirtingu storiu vilnos... tikriausia. g.gif
Atsakyti
Man Trakšt tapkės labai labai gražios.

Bet nuotrauka, nepyk, Trakšt, bet tokia rėkianti, net tapkes "gadinanti". Konkurencija totali tarp tapkių ir žolės spalvų Nu aišku kartais to ir siekiama, gal aš nieko nesuprantu. Kadangi čia tapkių tema, ne foto, turbūt derėjo patylėt, nes tapkutės tikrai nerealios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 19, 14:36)
Man Trakšt tapkės labai labai gražios.

Bet nuotrauka, nepyk, Trakšt, bet tokia rėkianti, net tapkes "gadinanti". Konkurencija totali tarp tapkių ir žolės spalvų Nu aišku kartais to ir siekiama, gal aš nieko nesuprantu. Kadangi čia tapkių tema, ne foto, turbūt derėjo patylėt, nes tapkutės tikrai nerealios thumbup.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Viskas gerai. Tiesiog dabar viskas labai zalia lauke. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 19, 14:01)
Aciu, spalvu derinys nors ne visai "mano", bet man patinka. Esu nepatenkinta krasciuku. Iskirpta lygiai, va tik ta tamsiai zalia kai kur kazko i krastus pasileido, o ta ciklamenine kai kur "is krastu islipo". Bet tai gal cia as tik kabinejuosi prie saves. Kaip sakant "zioplas nepastebes, protingas nepasakys". Va taip nutinka, kai dedamos dvi skirtingu storiu vilnos... tikriausia.  g.gif

Maniau,kad čia tik man,nepatyrusiai, taip "sekasi" su dviejų spalvų vilna...
Atsakyti
raganele[B], o jau aguoninė komanda kaip gražiai žiūrisi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 05 19, 13:10)
žollia, raganėle[B], puikios.  thumbup.gif
Mano paskutines "Laukines rozytes". 42 ismiera (moteriskos) mano tetai (viduj BG ciklamenine).  smile.gif


nu kokios gražios, spalvų derinys įdomus thumbup.gif ale pirma mintis buvo-praskleidė lapus, gūžtoj tapkes rado lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
trakst,labai grazios...man tos rozytes kokios mielos... smile.gif o cia maniskes vargtosios,kur niekaip veltis ir trauktis nenorejo.na,nepatenkinta rezultatu,bet gavosi kas gavosi,o praktikos jau vienom tapkem vis tiek daugiau biggrin.gif
vadinu jas savo Pelenes tapkutem smile.gif

user posted image

Labai nepeikit... blush2.gif ax.gif
Atsakyti