Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(kadabra @ 2011 05 18, 12:42)
as tai pirmais uzsimezgusiais pomidorais siltnamyje labiau apsidziaugiau  lotuliukas.gif

oho kaip greit! Aš tik ką susodinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 18, 13:42)
as tai pirmais uzsimezgusiais pomidorais siltnamyje labiau apsidziaugiau  lotuliukas.gif

o tu paziurek koks grazus pomidoro ziedas....paziurek, paziurek... o jau bulves kooooks wub.gif ne veltui viduramziais ponios bulviaziedziais sukuosenas puosdavo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 05 18, 13:43)
oho kaip greit! Aš tik ką susodinau biggrin.gif


uztai per veltiniavima agurkai bus velyvi doh.gif unsure.gif

QUOTE(Juperi @ 2011 05 18, 13:48)
o tu paziurek koks grazus pomidoro ziedas....paziurek, paziurek... o jau bulves kooooks  wub.gif ne veltui viduramziais ponios bulviaziedziais sukuosenas puosdavo mirksiukas.gif


varai, ane biggrin.gif ?
o moliugo ziedus matei? va ten tai grozis (o dar sako ir valgomi tongue.gif ).
Atsakyti
Aš ana savaitgali pirma kart ąžuolo žiedus pamačiau, baisingai buvau nustebusi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 18, 13:02)
uztai per veltiniavima agurkai bus velyvi  doh.gif  unsure.gif
varai, ane  biggrin.gif ?
o moliugo ziedus matei? va ten tai grozis (o dar sako ir valgomi  tongue.gif ).

cukinijų irgi nerealūs aš juos ir velti mėgstu biggrin.gif va:
user posted image
Pernai per dukrelės krikštynas ir kitos gimtadienį salotų dubenis moliūgų ir cukinijų žiedais puošiau, valgomi kartu su visom salotom buvo biggrin.gif
Atsakyti
Raganele, mane veža tos aguoninės wub.gif Ir pačiai daryt kol kas dar patinka.. Tos rusvos irgi labai mielos.
Pagaliau išdžiūvo klumpinės. MB nelabai patiko: sako, kodėl tie šonai taip iškirpti? bet ant kojos gražiai atrodo. Jei darant ilgesnes ausele, tai labai plačios gautųsi, dabar plotis pats tas.

user posted image

čia iš šono, kad aiškiau forma matytųsi. Kulno vistik nebepavyko labioau sutraukt. Kitą sykį reikia trumpesnį kulną formuot.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 18 gegužės 2011 - 13:21
Zollia, man labai grazios wub.gif . Ir dekoras labai fainas, toks jau vyriskas.
(gelytes baltos fainos, myliu kilimines).
Atsakyti
Žolia, labai vyriškos klumpės thumbup.gif aš tuos atsikišusius kulnis tai mediniu spygliuotu plaktuku paformuoju bash.gif ypač storesnių klumpių biggrin.gif
Atrodo atsiklumpinau, noriu ką nors lengvo išmokt suvelt.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 18, 14:02)
uztai per veltiniavima agurkai bus velyvi  doh.gif  unsure.gif
varai, ane  biggrin.gif ?
o moliugo ziedus matei? va ten tai grozis (o dar sako ir valgomi  tongue.gif ).

nevarau- teisybe sakau...
aisku, kad maciau...tai sakykit-ar vien tik aguonos pacios paciausios??? tongue.gif va dek salia moliugo zieda ir aguona- ne viena imtumet dvejot tongue.gif

tik nemanykit, kad as pries aguonas- sakau gi-pati aibes ju priveliau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 18 gegužės 2011 - 13:33
QUOTE(raganele @ 2011 05 18, 14:23)
aš tuos atsikišusius kulnis tai mediniu spygliuotu plaktuku paformuoju bash.gif

Plakiau daug, bet vistik per ilgą kulno dalį buvau palikus. O priekio matmenys geri gavosi, susitraukė tiek, kiek ir buvau numačiusi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 05 18, 14:13)
Raganele, mane veža tos aguoninės wub.gif Ir pačiai daryt kol kas dar patinka.. Tos rusvos irgi labai mielos.
Pagaliau išdžiūvo  klumpinės. MB nelabai patiko: sako, kodėl tie šonai taip  iškirpti? bet ant kojos gražiai atrodo. Jei darant  ilgesnes ausele, tai  labai plačios gautųsi, dabar plotis pats tas.



nugi fainos,dekoras vyriškas, gražu thumbup.gif ir kaip tu tą kulną damušei g.gif toks didelis buvo likęs... g.gif
Atsakyti
Sveikos,mergytes.raganele.labai grazus ziedas,reiks pabandyti ar skanus smile.gif zoliia,man tai patinka-labai vyriskos tokios.o maniskes kol kas numestos dziuna,bet reiks kazkaip dirbtinai dziovinti-lauke kasdiena apsiniauke,lynoja.
Atsakyti