Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Kaip smagu, kai vaikai turi entuziazmo wub.gif . Mano bernužėlis kokius tris mėnesius nešiojosi dėže su vilna visur su savim, tik jam patiko sausai velti labiausiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 05, 15:52)
Na ka? sian buvo mano pirmi 2 in 1.
Geras dalykas tas Know-How, vakar is merginu pasimokiau, siandien jau forma i forma panasi, o ir kietumas tapciu ohoho...man  nebudinga tokias suvelt thumbup.gif  liuks...

kas tas Know-how? Paaiškink man, senai moteriškei rolleyes.gif Turbūt ilgiau vėlei, nei įprastai, kad tiek suvėlae?
Besijuokianti , reiks ir man pamokų pas tave vykti 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 05 gegužės 2011 - 16:43
QUOTE(žollia @ 2011 05 05, 18:23)
kas tas Know-how? Paaiškink man, senai moteriškei rolleyes.gif Ar daug ilgiau vėlei, nei įprastai?
Besijuokianti , reik ir man pamokų pas tave vykti 4u.gif . Rytoj Kaunan beldžiuosi...

Galėjai ir anksčiau pasisakyt, juolab, kad mes vakarykščiam susitikimui kaip alternatyvą buvom ir penktadienį numačiusios bigsmile.gif .
O šiandien didžiukė ant ligos atrodo sugalvojo traukt, visą dieną kostinėja, o ir mano energija kažkur išsieikvojo... Ką daryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 05, 17:46)
Ką daryt? g.gif

Nieko nedaryt 4u.gif Gydyk mergytę ir pati pailsėk. 4u.gif Ištryniau lauk info, ale žiūriu per vėlai, spėjai nukopint smile.gif Aš tai pas daktarus, pramogoms nėr ūpo. Jau vien kol nuvažiuosiu-pavargsiu. doh.gif
Atsakyti
Pasimatyt, tai smagu. Bent jau mums vakar tai tikrai labai smagu buvo. Gal kitą kartelį išeis 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 05, 16:45)
Aha, jau čia užlankstei. Nereik lygiuotis į tuos, kurie paranojiški smile.gif . Šiandien žinok dar tą šaliką kokias 4 valandas vėliau, kad tik nebūtų "nedavelta", paranojikė nereali doh.gif . Liko beveik tokio pat dydžio.
O tapkes tai rodyk, gi ciekava baisiai.

Katinyti, didžiukė užsišovė veltis tokį pat dėkliuką kaip tavąjį pamatė, apie autorines teises 9 m. vaikui išaiškint neišeis bigsmile.gif . Taip tavo dėkliukai jai patiko, visą dieną zyzia, kada jau galės eit bandyt veltis smile.gif .

nu gal ryt nufotkinsiu, o tai namie mano parketas biski jau pabraizytas wink.gif ir apsvietimas prastas wink.gif o dar ir dziusta...bet, patikeeeeek!!! as taip nie-kad nesu velusi... dukrius man sako "Tai cia po vakar tavo toks ikvepimas? " wink.gif

QUOTE(žollia @ 2011 05 05, 17:23)
kas tas Know-how? Paaiškink man, senai moteriškei

irnesakyk.gif irnesakyk.gif hihihi.gif matem kokia tu sena wink.gif
know-how, pazodziui "zinau kaip"... cia tokia plati savoka- "Žinios niekam neskleidžiamos, bet joms pasklidus drausti jomis naudotis negalima "...
na as norejau pasakyti paprastai- kad po vakarykscio pasidalijimo patirtim...
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 05, 18:59)
know-how, pazodziui  "zinau kaip"... cia tokia plati savoka- "Žinios niekam neskleidžiamos, bet joms pasklidus drausti jomis naudotis negalima "...

labai puiki sąvoka
Atsakyti
o Kadabra kur musu?
Atsakyti
smagu skaityt, kad pasisėdėjimas pavyko....baltai pavydžiu ax.gif
įmetu savo paskutines iš Bg vilnos...na nelabai man tos gėlės patinka, nelabai dar sekas jas velt, bet išmoksiu smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Raganele, auuu , kaip tau vakar sekesi nuplest tuos padus nuo batu? ar siuvai prie veltinuku??? g.gif


Bulaukiux, darai pazanga thumbup.gif viskas ateis su laiku ir patirtim...tau irgi reiktu i koki meetuka nulekt pas velejukes- viena kita paslapti suzinotum wink.gif pvz, as prasyciau Trakst paryskint jos roziu "sukimo" procesa... o tai kai parodysiu kokias siandien vel kvietkas nuveliau- nesuprasit is kokios operos (bet cia jau ryt-siandien tamsa jau)...nors... gal tuo ir skiriames viena nuo kitos- net ir savo crazy gelem mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 05 gegužės 2011 - 20:01
QUOTE(Juperi @ 2011 05 05, 20:41)
o Kadabra kur musu?


o ka siulai flirt.gif

p.s. bulaukiux, man grazios tavo geles 4u.gif
Atsakyti