Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Aš tai šalikus lyginu ir džiūt jiems tada nereikia smile.gif .
Atsakyti
Bet jeigu šalikas su kokia nors faktūra (tarkim šilko spurgeliai), tai jo lyginti neišeina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 05 17, 11:51)
Bet jeigu šalikas su kokia nors faktūra (tarkim šilko spurgeliai), tai jo lyginti neišeina  blush2.gif

drinks_cheers.gif vat ir nelyginu, nenoriu faktūros prarast ax.gif
Atsakyti
Kad niekur ta faktūra nedingsta. Garų režimu ir per marliuką, lieka šiek tiek erdvės amortizuotis visom faktūrom. Taip kaip marškinių aišku, kad lygint nereik. Pabandykit kada, lygintas daug gražesnis smile.gif .
Bet kaip sakoma čia skonio ir technikos reikalas.
Atsakyti
Aš visada lyginu šalius, man taip gražiau ir tvarkingiau atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 17, 14:55)
Kad niekur ta faktūra nedingsta. Garų režimu ir per marliuką, lieka šiek tiek erdvės amortizuotis visom faktūrom. Taip kaip marškinių aišku, kad lygint nereik. Pabandykit kada, lygintas daug gražesnis smile.gif .
Bet kaip sakoma čia skonio ir technikos reikalas.

išbandžiau 4u.gif
Atsakyti
Buvau šiandien pas Trakšt ir mokiausi velt tapkutes lotuliukas.gif Superinė mokytoja wub.gif
Tai buvo mano pirmasis bandymas, bet patiko lotuliukas.gif negalėsiu sustot.
Mielosios, daugiau tokių žmonių, kaip Trakšt thumbup.gif , ir pasaulis nušvis gražiom spalvom thumbup.gif
Atsakyti
Ir as uzsimanysiu pas Trakst... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(stewie @ 2011 05 17, 19:21)
Buvau šiandien pas Trakšt ir mokiausi velt tapkutes lotuliukas.gif Superinė mokytoja wub.gif

Tai va kur Trakšt bigsmile.gif . Ir kaip tau pavyko į mokines patekt? O mes laukiam nesulaukiam įspūdžių apie šaliko panaudojimą smile.gif Tai daba laukiam Stewie tapukų thumbup.gif
Atsakyti
raganele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 05 17, 20:00)
Tai va kur Trakšt bigsmile.gif . Ir kaip tau pavyko  į mokines patekt? O mes laukiam nesulaukiam  įspūdžių apie šaliko panaudojimą smile.gif Tai daba laukiam Stewie tapukų  thumbup.gif


Oi, dėl patekimo į mokines, gal tiesiog nusišypsojo laimė biggrin.gif man pašišekė lotuliukas.gif
Tapukus būtinai parodysiu, lai tik išdžiūna.
Atsakyti
Sveikos,


niekaip po vestuviu negaliu atsigaut. Reiskia geros buvo. lotuliukas.gif Is sestadienio i sekmadieni beveik nemiegojau, poto dar namo reikejo parvairuot. doh.gif Sunku. Matyt senstu. O salis tiko puikiai. Buvo tikras issigelbejimas. thumbup.gif


Na tokia as ir pedagoge...irnesakyk.gif Salia pasedejau, paziurejau, kaip Stewie velia. hihihi.gif
Atsakyti