Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Juperi @ 2011 05 16, 14:18)
ziuriu i Zollia bandymus ir mastau... g.gif kazin ar bandysiu kada  g.gif man rodos sita forma-sablonas labai tinkamas vyriskom grubiom tapkem ir mazom tapkutem, kad tas uzkulniukas prilaikytu ir nuo kojytes nesmukcioto...nu bet "vaizdelio" poziuriu, man klasikinis sablonas labiau prie dusios...labiau g.gif


drinks_cheers.gif
zollia laukiam galutinio 4u.gif
Atsakyti
Parodysiu kai išdžius. O kada išdžius-nežinau, nes šalta lauke. Gal rytoj krosnį kursim, tai tadu greičiau bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 05 16, 17:56)
Parodysiu kai išdžius.  O kada išdžius-nežinau, nes šalta lauke. Gal rytoj krosnį kursim, tai tadu greičiau bus smile.gif

doh.gif pas mus irgi savaite sita nebus karsto vandens- tai vonioj radiatorius-saltutukas... o turiu 2-i poras dar slapias doh.gif
Atsakyti
Bus vaizdų vadinas thumbup.gif .
Kadabra, ar pražioplinau tavo tapkes su ta dažyta Bg sluoksna ar į brokus nurašei?
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 16, 18:19)
Bus vaizdų vadinas thumbup.gif .
Kadabra, ar pražioplinau tavo tapkes su ta dažyta Bg sluoksna ar į brokus nurašei?


kadangi i vidu klojau wool karsini, kuris tik putesi, tai nurasiau i broka ir padovanojau mamai. Siaip forma viskas ok, bet patingejau dar karta muilint isdziuvusias ir trint (kartais tai padeda damusti ir blogesne vilna).
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 16, 18:21)
Siaip forma viskas ok, bet patingejau dar karta muilint isdziuvusias ir trint (kartais tai padeda damusti ir blogesne vilna).

Mes ir broką norim pamatyt ax.gif . Nes nežinau ką kiti laiko broku. Gal pas mane vien brokas, o aš galvoju, kad geros g.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 05 16, 18:42)
Mes ir broką norim pamatyt ax.gif . Nes nežinau ką kiti laiko broku. Gal pas mane vien brokas, o aš galvoju, kad geros g.gif


reiks fotika kada pas mama nusivezt, tada ir pasirodysiu.
Atsakyti
O aš vėl rankinę meistrauju, bet bais ilgai,kol prisiruošiu viską išsidėt,kol ką. Tai jaučiu reiks su kokiais tapukais ar pirštinaitėm atsipūst smile.gif

Ai o dar radau namie užkištą a la padėkliuką,darytą gal prieš kokius 4 metus, toks baisus nedaveltas, nes nesupratau kas ten ir kaip. O dabar pažiūriu ką darau ir niekaip nedaina, kaip sugenėjau tokį baisų padėkliuką nuvelt smile.gif))
Atsakyti
tyluma, ramuma, oras migdantis, o gal kaip tik prie darbo vejantis ax.gif vakar nuvėliau šalikėlį, išgautu efektu patenkinta, o vat kraštais tai ne schmoll.gif dabar jau žinau ką būč kitaip darius irnesakyk.gif
Atsakyti
Bulaukiux, bet mes ir vaizdo laukiam ax.gif šalikėlių temoj.
Atsakyti
Trakst, auuuu... einam per temas taves ieskodamos... gaila sakocio ane? mirksiukas.gif tai taip nors pasipasakok-kaip siu dienu vestuves?
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 05 17, 09:52)
Bulaukiux, bet mes ir vaizdo laukiam ax.gif  šalikėlių temoj.

kai tik pradžiūs mirksiukas.gif
Atsakyti