Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Gal dar ir turtingas lotuliukas.gif
Žrk kokius veltus bačiukus gamina, faini visai:
http://www.flickr.com/photos/valenki/
Atsakyti
QUOTE(almute80 @ 2011 05 16, 09:35)
as is lietuvisku aviu vilneles veliau savaitgali..wool raso,kad ipatingai rekomenduojama slapiam velimui,niu bet jau kiek vargau...vyras vis juokesi-lizes,lizes,tai viena tapce damusiau iki savo kojytes,kita laukia smile.gif putesi,nesivele,paskui sunkiai traukesi.kai turesiu abi imesiu foto.
norejau paklausti,ar gali nesivelti del to kad riebaliuku yra?ar galima kazkuo ja apdoroti?skaiciau,kad "FERMENTA" gerai.



Almute, nusipirkau as Kazy is Prienu berods vilnos papigiai. Tai tik i siukslyna mest. Ruda per vargus, bet kazkas dar gavosi. Bet su kitom spalvom schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Kad ir kiek vargau, kad ir kiek karsto vandens pyliau - nei veliasi, nei kabinasi ir net nesitraukia. Sluoksniais krenta. Pabandziau gabaliuka su kita vilna sudet. Normali vilna susitrauke, o si kaip silkas tik susigaranksciavo ir guzu pridare... verysad.gif
Gal kam tokios vilnos reik - dovanosiu. Gal ji kokiam sausam velimui tinkama. blink.gif
Atsakyti
Pasiūlyk kokiom žaislų siuvėjom, gal naudos prikimšimui. Pvz valdorfo lėlytes visada vilna kemša.
Atsakyti
kerpena ačiū už idėją 4u.gif . Būtinai pasiūlysiu. O tai namuose tik vietą užima ir tikrai jau aš jos niekur nepanaudosiu.
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 16, 11:42)
pajuodes...mol velejas mokytojas, bet apie velima tai mazai, tiksliau visai nieko nerase...tik apie mano "neapsakoma" grozi


QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 16, 11:51)
Nu jo biggrin.gif .
Aš tai iš kart racionaliai pradėjau galvot, žinai kiek Kinijoj šilko, ir vilną visi iš ten veža. Žodžiu...

Pasilinksminau aš čia jus skaitydama... lotuliukas.gif
Vargstu su klumpėm doh.gif
Vieną epizodą įmetu:
user posted image

user posted image

user posted image

Man ko tai tas kulnas labai atsikišęs-nežinau ar pavyks jį sutraukt g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 16, 12:02)
Gal dar ir turtingas lotuliukas.gif
Žrk kokius veltus bačiukus gamina, faini visai:
http://www.flickr.com/photos/valenki/

visai simpatiški bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(žollia @ 2011 05 16, 13:52)
Pasilinksminau aš čia jus skaitydama... lotuliukas.gif
Vargstu su klumpėm  doh.gif
Vieną epizodą įmetu:


o tos ausytės ne per aukštai? g.gif
Atsakyti
Vat man rodos pas Žollią kaip tik ausytės vietoj, nes matos, kad kulnas išgaubtas lieka. Nes šiaip kiek čia tų ausytinių batukų žiūrėjau, labai jau kulnas plokščias. O man taip norėtų išgaubto. Žodžiu Žollia nekantriai laukiu tavo galutinio varianto.
Atsakyti
ziuriu i Zollia bandymus ir mastau... g.gif kazin ar bandysiu kada g.gif man rodos sita forma-sablonas labai tinkamas vyriskom grubiom tapkem ir mazom tapkutem, kad tas uzkulniukas prilaikytu ir nuo kojytes nesmukcioto...nu bet "vaizdelio" poziuriu, man klasikinis sablonas labiau prie dusios...labiau g.gif
Atsakyti
romenasis,panasu ,kad ir pas mane tokia.nes butent-sluoksniavosi,labai nesinorejo tarpusavi susivelt.bet finale i vakara susivele.tai gal dar ne viskas prarasta? smile.gif norejau jusu pasiklausti,kaip zinoti ar vilnele velsis slapiai.gavau vilneles,issiploviau,issipurenau ja.tik dabar bijau vesti i karsykla.jei toks pats varijantas bus,tai tik pinigu uz karsima bus gaila..o siaip spalva grazi...
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 16, 14:18)
ziuriu i Zollia bandymus ir mastau... g.gif kazin ar bandysiu kada  g.gif man rodos sita forma-sablonas labai tinkamas vyriskom grubiom tapkem ir mazom tapkutem, kad tas uzkulniukas prilaikytu ir nuo kojytes nesmukcioto...nu bet "vaizdelio" poziuriu, man klasikinis sablonas labiau prie dusios...labiau g.gif

Vis atbėgu pasicekavint, kol vanduo užvirs. Mano nuomone irgi tas šablonas tik vyriškom tinkamas... Forma po truputį gražėja. Moteriškų tokių nedarysiu, ko gero smile.gif Nebent vyresnei kokiai močiutei, kuriai reikia aukštos kelties. Vaikiškas gal pabandysiu. bet su įprastu lekalu greičiau apsisukdavau... Viena laimė, kad BG vilna gerai kimba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 16 gegužės 2011 - 13:37
QUOTE(žollia @ 2011 05 16, 12:52)
Pasilinksminau aš čia jus skaitydama... lotuliukas.gif
Vargstu su klumpėm  doh.gif
Vieną epizodą įmetu:
...
Man ko tai tas kulnas labai atsikišęs-nežinau ar pavyks jį  sutraukt  g.gif  .

O geras biggrin.gif susitrauks kulnas normaliai, sakyč visai vietoj ausytės aš nebent ilgesnes darau. Man daugiau bėdos būna iš minkštesnės vilnos kai pliozija į šonus, formos nelaiko, tada pavargt tenka... Vyriškiem ir kūdikiškiem tinka šita forma manyč, mano metinukei nu labai pats tas, o baleriniškus apmaut sunkiau leliam.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 16, 10:26)
Kinietis siaurom akim ir akiniais per Flickrą kalbina, draugu siūlosi būt. Ką daryt? Visai su kiniečiais ir dar vyrais bedraut nenoriuuuuu... O jau juokinga pasidarė jį pamačius lotuliukas.gif


mane irgi mirksiukas.gif blokavau biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti