Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

dėkui mergikės smile.gif smagi man Bg sluoksna.
Atsakyti
Besijuokianti, ka dazyt ruosiesi?
Senukuose, o ir dazu pard.turi buti gelezies oksido, dazu skyriuj reikia teirautis.

Almute, as pati turiu besipuciancios vilnos, atrodo, kad buvo sakyta, jog tinkama sl.velimui, bet ko tais nekaip su ja einasi - dek i sona, arba naudok kokiam dekorui, gelytem.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 16, 09:31)
dirbi, juperi?

teiiip , atostogai jau senai uznugary...laukiu kitu...liepos men wink.gif

QUOTE(kadabra @ 2011 05 16, 09:43)
Besijuokianti, ka dazyt ruosiesi?
Senukuose, o ir dazu pard.turi buti gelezies oksido, dazu skyriuj reikia teirautis.


o tai tie "kandikliai" - ne actas, druska...bla bla bla? g.gif

Kadabra, pazaduke, man esi pazadejusi "rodyynas"... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 16, 09:47)
Kadabra, pazaduke, man esi pazadejusi "rodyynas"... bigsmile.gif


kaaaaaaaaaaaaaa g.gif
rimtai esu ka nors pazadejus? zinok, tikrai neatsimenu nieko, gal tu man parasyk i AZ, a? parodysiu viska ka turiu biggrin.gif

p.s. actas, druska - irgi kandikliai, uztvirtintojai. Kaip idomu butu daugiau ka siame reikale raukti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 16 gegužės 2011 - 08:50
QUOTE(kadabra @ 2011 05 16, 09:49)
kaaaaaaaaaaaaaa  g.gif
rimtai esu ka nors pazadejus? zinok, tikrai neatsimenu nieko, gal tu man parasyk i AZ, a? parodysiu viska ka turiu  biggrin.gif

p.s. actas, druska - irgi kandikliai, uztvirtintojai. Kaip idomu butu daugiau ka siame reikale raukti  wub.gif

viska parasiau...viska, viska...i az

o as vis dar nesizaviu tuo dazymu... schmoll.gif ir noro ne menkiausio neturiu tuo uzsiimti...gal su laiku viskas turi ateiti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 16, 10:43)
Besijuokianti, ka dazyt ruosiesi?
Senukuose, o ir dazu pard.turi buti gelezies oksido, dazu skyriuj reikia teirautis.


Ačiū 4u.gif , pasirodo sodo prekėse yra ko man reik.
Atsakyti
Kinietis siaurom akim ir akiniais per Flickrą kalbina, draugu siūlosi būt. Ką daryt? Visai su kiniečiais ir dar vyrais bedraut nenoriuuuuu... O jau juokinga pasidarė jį pamačius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 16, 11:26)
Kinietis siaurom akim ir akiniais per Flickrą kalbina, draugu siūlosi būt. Ką daryt? Visai su kiniečiais ir dar vyrais bedraut nenoriuuuuu... O jau juokinga pasidarė jį pamačius lotuliukas.gif

nejuokink.... lotuliukas.gif doh.gif bo as tai praeita savaite priemiau a la felt dizainer...profily jokios foto, tik kazkoks- "Uliziry Birizyri" lotuliukas.gif - galvojau gal veleja... priemiau...pradejo kalbint hi, bla bla bla...ziuuuu i fotkes, i profilio info- turkas doh.gif doh.gif sustraukes toks, pajuodes...mol velejas mokytojas, bet apie velima tai mazai, tiksliau visai nieko nerase...tik apie mano "neapsakoma" grozi blush2.gif blush2.gif lotuliukas.gif doh.gif - uz ka ir buvo pasalintas is "draugu" saraso lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Begedes jus biggrin.gif - reikia draugauti jei kalbina tongue.gif
Juperi, tave kaip gulbe gyre, o tuuuu tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Nu jo biggrin.gif .
Aš tai iš kart racionaliai pradėjau galvot, žinai kiek Kinijoj šilko, ir vilną visi iš ten veža. Žodžiu...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 16, 11:51)
Nu jo biggrin.gif .
Aš tai iš kart racionaliai pradėjau galvot, žinai kiek Kinijoj šilko, ir vilną visi iš ten veža. Žodžiu...

va kur savanaude... lotuliukas.gif
Atsakyti
tikrai taip.
kaip su mb snekam - moketum dabar kinu kalba - butum visose srityse laukiamas biggrin.gif
Atsakyti