Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(raganele @ 2011 05 14, 22:17)
Ai nu ten vienos pirmesnių buvo biggrin.gif perplonos nedaveltos, ale kvietkai tokie pat.

Tai jau taip, paprastai pradžioj "kliauzų" neina išvengt. Pavyksta kokybiškai pirmos/antros, tai 3-4 grynas nesusipratimas gaunąs. Nors man suaugusiems visos laiko trumpiau nei metus, vyras ir dičkė jau du metus nešioja antrą ir trečią mano vėlimo rezultątą, bet apie formą ir dekorus tai gal patylėsiu geriau smile.gif . Laukiu nesulaukiu kada suplyš doh.gif
Atsakyti
labas rytas,
tyla?
jokiu vaizdu vaizdeliu??? g.gif kame reikalas? savaitgalis juk ne toks ypatingai ir grazus buvo, kad tik skraidyt...reikejo ir pavelt siek tiek... drasiau rodykites mirksiukas.gif
Atsakyti
Man klausimas yra: kur tų kandiklių yra pirkt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 16, 08:48)
Man klausimas yra: kur tų kandiklių yra pirkt? g.gif

apie ką mes čia? g.gif

Juperi, pildau tavo pageidavimą, rodausi. mažuliukai, leliukui. viduj merinoso sluoksna, išorėj-Bg natūrali sluoksna
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 05 16, 10:03)
apie ką mes čia? g.gif

Juperi, pildau tavo pageidavimą, rodausi. mažuliukai, leliukui. viduj merinoso sluoksna, išorėj-Bg natūrali sluoksna


Įdomi faktūra batukų gavos.

O kandikliai, nu arba rūkyti skirti (šių man nereikia) arba vilnai dažyti (šitų būt gerai kur nors gaut) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 16, 09:12)
Įdomi faktūra batukų gavos.

O kandikliai, nu arba rūkyti skirti (šių man nereikia) arba vilnai dažyti (šitų būt gerai kur nors gaut) smile.gif

aaaaaaa, nežinau net tokių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 16, 08:48)
Man klausimas yra: kur tų kandiklių yra pirkt? g.gif


g.gif
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 16, 09:12)
Įdomi faktūra batukų gavos.

O kandikliai, nu arba rūkyti skirti (šių man nereikia) arba vilnai dažyti (šitų būt gerai kur nors gaut) smile.gif

nu pirma mintis ir buvo, kad nori parukyt lotuliukas.gif ale pamaniau, kad durnai pagalvojau- tave maciau, nepanasu , kad nikotinu piknaudziautum mirksiukas.gif

Bulaukiux, fainos...tokios naturalios...ukiskos thumbup.gif
Atsakyti
Grazus baciukai, tokie jau silti atrodo ir naturalus wub.gif

Besijuokianti, ka tu cia su tais kandikliais sugalvojai g.gif , koks cia dazymo budas?
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 05 16, 09:25)
, koks cia dazymo budas?

pirma parukai, paskui uzmerki ta kandikli vandeny, ir veliau dazai vilna... gaunasi kaip pas bg tobacnyj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 05 16, 09:27)
pirma parukai, paskui uzmerki ta kandikli vandeny, ir veliau dazai vilna... gaunasi kaip pas bg tobacnyj mirksiukas.gif


matyt, kad bandei biggrin.gif
dirbi, juperi?
Papildyta:
Besijuokianti, tu cia kokiu chem.medz.ieskai?
Atsakyti
Ką aš žinau koks dažymo būdas:ax: , pats papraščiausias. Į dažus deda kandiklį, kad spalva geriau nukąstų ir geriau laikytųs. Taigi ir Trakšt rašė, kad geležį dėjo, bet iš kur to daikto gaut? Vaistinės?

Lietuviškai gal tiksliau kandikas smile.gif , ne kandiklis (nors ir tokią sąvoką mačiau vartojant).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 16 gegužės 2011 - 08:34
as is lietuvisku aviu vilneles veliau savaitgali..wool raso,kad ipatingai rekomenduojama slapiam velimui,niu bet jau kiek vargau...vyras vis juokesi-lizes,lizes,tai viena tapce damusiau iki savo kojytes,kita laukia smile.gif putesi,nesivele,paskui sunkiai traukesi.kai turesiu abi imesiu foto.
norejau paklausti,ar gali nesivelti del to kad riebaliuku yra?ar galima kazkuo ja apdoroti?skaiciau,kad "FERMENTA" gerai.
Atsakyti