Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Mergai, pamokyt man dar nėra ko (šitoj vietoj aš realistė), aš dar pati ten viską tyrinėju. Bet parodyt kaip darau tai prašom. Tik į svečius atvarykit, nes kaip parodyt.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 12, 15:16)
Mergai, pamokyt man dar nėra ko (šitoj vietoj aš realistė), aš dar pati ten viską tyrinėju. Bet parodyt kaip darau tai prašom. Tik į  svečius atvarykit, nes kaip parodyt.

oiiiii gi gyvenam informaciniu technologiju amziuj... web kamerike ir ... telekonferencija is visu LT regionu mirksiukas.gif
Atsakyti
Pakviesk žmogų į svečius, tai sako "man tortą su šampu per kamerą geriau parodyk" doh.gif Ai nieko man daugiau liks smile.gif .
Tai kiek porų jau Blanšytė tapkių turi? Einu žiūrėt tokių dydžių, žmogui kojos gi šąla. Bet kaip taip nepabandyt tapkių nusivelt, tai man vis tiek nesuprantama. Nu nors vienas įdomumo dėlei, Blanšyt, a?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 12 gegužės 2011 - 14:36
Bet žinai dabar galvoju, kad kaip sakot sunku pereit nuo tapkiu prie šaliku, tai ir prie tapkiu nuo šaliku sunku. Pažiūrėjus i tavasias supratau, kad mano žiauriai plonos, tiktu posakis kojinės, o ne tapkės.
Atsakyti
labas, ačiu užpalaikyma, šiandiena galiu jau atsikvėpti, mama perkėlė iš ranimacijos, žiurėsim kaip toliau.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 05 12, 15:34)
Pakviesk žmogų į svečius, tai sako "man tortą su šampu per kamerą geriau parodyk" doh.gif Ai nieko man daugiau liks smile.gif .
Tai kiek porų jau Blanšytė tapkių turi? Einu žiūrėt tokių dydžių, žmogui kojos gi šąla. Bet kaip taip nepabandyt tapkių nusivelt, tai man vis tiek nesuprantama. Nu nors vienas įdomumo dėlei, Blanšyt, a?


jau kelis metus sau vis zadu ,kad tikrai nusivelsiu ,bet kai pradedu rimciau apmastyti suprantu ,kad vistiek is pirmo karto nesigaus doh.gif ,o kai nepavyks tai antra karta tikrai nenoresiu doh.gif doh.gif .taip ir gaunasi ,kad kriaucius be batu doh.gif .bet salikeli,riesines ar dar ka tai galiu tik sumasciusi ta pacia valanda ir nusivelti biggrin.gif .O veltas tapukes tai tampau ir per dideliausus karscius,taip prie ju pripratau ,kad nieko kito ir nebenoriu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2011 05 12, 16:11)
kad kriaucius be batu 

Blansyt, ne dyvai, kad kriaucius be batu...but labiau keista, jeigu batsiuvys be batu, o kriaucius be suknios...
Atsakyti
Nu, Blanšyt radau. 2 poras: vienos 37, kitos 38. Nieko netgi visai, jei dekoro labai nežiūrėt ax.gif
Rašyk į až savo adresą, tingiu baisiai ieškot nuo ano karto. Tik nulateksuot dar reik.
Ale visai gera akcija: dovanoju broką biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 12 gegužės 2011 - 15:47
Trakšt, labai gražiai spalvos gavosi wub.gif Man toks geras, tvirtas paklotėlis ant žolytės būtų, ar ant supamos kėdės ax.gif
Atsakyti
Man irgi, kaip Žolliai norisi, tą skūrą ant žolės pakloti kur po obelim ir su knyga, ar arbatos puodeliu..... Čia, ne šalikas nevykęs, čia bais vykęs paklotas susivėlė thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos! Matosi, kad vilnos nebeturim-vėlimo procesas sustojęs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 05 14, 08:59)
Sveikos! Matosi, kad vilnos nebeturim-vėlimo procesas sustojęs 4u.gif

kaip kam... nesulaukiu bulgariškos varau pirkt latviško į vietinę krautuvėlę doh.gif jei viską spėsiu, kiek užsigriebiau tai turėsiu kalną vailokų lotuliukas.gif

Mane trakšt skūra vasarinei tašikei nunofeltinei įkvepia lotuliukas.gif ale tie įkvėpimai kažkaip jau laaabai ilgoj eilės stovi unsure.gif
Atsakyti